2 września 2011, 20:33:25 - elenril
Futsal: Polska 6-4 Węgry

W swoim pierwszym meczu Turnieju Czterech Państw reprezentacja Polski w futsalu wygrała 6-4 w Krakowie z Węgrami.

2 września 2011, 19:00 - Kraków
Polska 6-4 Węgry
Bramki dla Polski: Marcin Stanisławski (dwie), Michał Słonina, Michał Kubik, Paweł Machura, Jakub Mączkowski

Polska: Dominik Kubrak - Mateusz Mika, Marcin Stanisławski, Michał Maciąg, Michał Wojciechowski - Michał Kubik, Paweł Budniak, Paweł Machura, Jakub Mączkowski - Michał Słonina.

Polacy kolejny mecz rozegrają jutro o godzinie 19:00 ze Słowacją, która dzisiaj wygrała z Czechami 7-2.

Polak - 2 września 2011, 20:59:58 - *.routersys.pl
Mecz przyjaźni udany! Brawo Polacy i pozdro dla Węgrów. Turniej czterech Państw. Węgry, Słowacja, Polska i ?

gbr22 - 2 września 2011, 21:12:47 - *.150.129.60.internetia.net.pl
Czechy.

fanatyk - 2 września 2011, 21:40:53 - *.152.158.156.dsl.dynamic.t-mobile.pl

poti - 2 września 2011, 21:53:21 - *.132.139.214

ACMilan25 - 2 września 2011, 22:11:44 - *.40.84.130
Ostatnie Mistrzostwa Europy w Futsalu odbywały się własnie na Węgrzech(dokładniej w Budapeszcie i Debreczynie..a Węgrzy grali nawet dobrze...)

jamowie - 2 września 2011, 22:12:09 - *.adsl.inetia.pl
jak przyjacielski turniej to pewnie niemcy.

Blue! - 2 września 2011, 22:19:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niemcy i Rosja

orzeł - 2 września 2011, 23:57:43 - *.gdynia.mm.pl
mijają 4 godz od meczu a składów brak.

abg - 3 września 2011, 3:01:38 - *.play-internet.pl
Reprezentacja Polski do lat 21 udanie rozpoczeła udział w Turnieju Państw Wyszehradzkich.Biało-czerwoni w swoim pierwszym meczu pokonali Reprezentacje Wegier 2:0 (2:0).Bramki dla Polski zdobywali Jurczak (Pogon 04 Szczecin) oraz Wojtyna (Clearex Chorzów).Mecz rozpoczął sie od ataku Węgrów ,którzy za wszelka cenę chcieli pierwsi zdobyc gola.
Naszej drużynie jednak udało sie przetrzymac napór gości wielokrotnie wyprowadzajac groźne
kontry.To co nie udało sie wcześniej min.Markowi czy Saliszowi udało sie Jurczakowi.Ten młody
zawodnik wśród "lasu" nóg znalazł lukę i było 1:0.
Spotkanie zmieniło oblicze.Polacy zaczęli grac ofensywnie i uwierzyli w swoje siły.Kilkakrotnie
w bramce polskiej znakomiciespisał się Maciej Foltyn (Akademia FC Pniewy).Tuż przed końcem pierwszej połowy Polska miała rzut wolny.Atomowym strzałem popisał sie Wojtyna i mieliśmy 2:0.
Mimo wielu okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie.Nawet wycofanie bramkarza nic nie pomogło zespołowi Węgier.
Jutro czeka Polaków trudny mecz z rówieśnikami ze Słowacji.Dzisiaj w pierwszym meczu turnieju
Słowacja U-21 - Czechy U-21 padł wynik 1:1 (1:0).