9 września 2011, 20:17:46 - koofel
II liga: Bałtyk 0-0 Tychy

W meczu rozpoczynającym 8. kolejkę II ligi zachodniej Bałtyk Gdynia zremisował 0-0 z GKS-em Tychy.

9 września 2011, 18:30 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 0-0 GKS Tychy

Bałtyk: 1. Marcin Matysiak - 17. Wojciech Musuła, 2. Michał Benkowski, 22. Paweł Król (53, 7. Marcin Martyniuk), 15. Rafał Loda - 14. Dominik Lemanek (71, 18. Paweł Noga), 3. Marcin Dettlaff, 19. Damian Jędryka (58, 6. Sławomir Ziemak), 10. Maciej Manelski, 13. Radosław Wiśniewski - 9. Piotr Włodarczyk.

GKS: 22. Mateusz Struski - 10. Krystian Odrobiński, 15. Tomasz Balul, 19. Łukasz Kopczyk, 5. Kamil Łączek - 14. Damian Czupryna (84, 18. Mateusz Wawoczny), 6. Bartłomiej Babiarz, 24. Mateusz Kupczak, 38. Krzysztof Bizacki, 11. Damian Szczęsny (65, 7. Łukasz Małkowski) - 17. Remigiusz Malicki (90, 8. Marcin Folc).

żółte kartki: Dettlaff - Babiarz, Odrobiński, Balul, Kupczak, Małkowski, Czupryna.

settlet - 9 września 2011, 20:20:15 - *.dynamic.chello.pl
I gdzie ten awans panie Mandrysz? Ledwie remisujemy z outsiderem, a sądząc po relacji jest to szczęśliwy remis.Chyba ktoś powinien mocno się zastanowić...

ja - 9 września 2011, 20:20:15 - *.dynamic.chello.pl
remis na trudnym terenie nie jest zły, co nie zmienia faktu, że Mandrysz to cieńki bolek.

1124 - 9 września 2011, 20:20:27 - *.dynamic.chello.pl
No to niestety moj gks-ie bornimy sie przed spadkiem chyba w tym sezonie;/ a stadion sie nic nie zmienil ... Je bac pzpn i zarzad gks-u pozdrawiam pilkarzy!!

kibic - 9 września 2011, 20:24:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kiedyś obie te drużyny grały w ekstraklasie, a Tychy to vice - mistrz Polski.

PogoKing - 9 września 2011, 20:29:35 - *.net.pbthawe.eu
"Nędza"...

Witomino - 9 września 2011, 20:42:55 - *.197.127.140.threembb.co.uk
tylko Baltyk !!! Tyscy podziekujcie niebiosa za ten remis powinno byc ze 3 dla Baltyku pozdrawiam

roman71 - 9 września 2011, 21:02:28 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
remis ? Mandrysz papa....
Tylko Tyski Gks. Pozdrawiamy Niebiesko-Czarny WKS.

Aren - 9 września 2011, 21:10:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziś rozegrały mecz drużyny walczące o utrzymanie w 2 lidze. Padł remis, nic dziwnego, spotkały się dwie równorzędne drużyny o takim samym niskim poziomie. Na koniec rozgrywek Bałtyk 17 Tychy 16 miejsce w tabeli, tuż przed Rybnikiem.

Tyski - 9 września 2011, 21:24:13 - *.dynamic.chello.pl
Atmosfera jak na pikniku, ok. 300 widzów i tylko 1 punkt na boisku outsidera... Panie Mandrysz, gdzie ta 1 liga???

monter - 9 września 2011, 21:27:54 - *.interkar.pl
Widzów nie 300 a około 600 to po pierwsze a po drugie dziękujcie za 1 punkt...Bałtyk miał 3 poprzeczki.

jol - 9 września 2011, 21:29:03 - *.olsztyn.vectranet.pl
w gdyni tylko Bałtyk!!! pozdr, będzie lepiej!!!

tyszanin - 9 września 2011, 21:30:10 - *.dynamic.chello.pl
Byli kibice z Tychow

Troll - 9 września 2011, 21:36:08 - *.centertel.pl
Z relacji live ze strony GKS, tym bardziej chce mi się wyć.
60. Wiśniewski na raty próbował strzelić nam gola. Na szczęście nie trafia do bramki Struskiego.
67. W miedzy czasie dwie groźne sytuacje po stronie gospodarzy i odpowiedź GKS (także dwie dogodne sytuacje). Wynik bez zmian 0:0.
69. Bałtyk dwa razy w poprzeczkę bramki Struskiego. Ostatnie 15 minut to koszmar dla obrony GKS.
75. Kwadrans do końca i wciąż gorąco pod bramką GKS Tychy.
77. Ogromne zamieszanie pod naszą bramka. Na szczęście "jeszcze" 0:0.
79. Tak cofniętej drużyny GKS dawno nie oglądaliśmy.
83. Nieustanne ataki gospodarzy i sporadyczne kontry GKS - to obraz II połowy meczu.
92. Cudem bronimy się przed kolejnymi atakami.

sledz - 9 września 2011, 21:50:20 - *.gdynia.mm.pl
trener zly itp . wezcie pod uwage ze jesli masz slabych zawodnikow tylko troszke taktyka poprawisz reszta lipa nawet najlepsi trenerzy nie dadza rady

guzik - 9 września 2011, 21:56:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po meczu manto dostali arkowcy od Bałtyku i dosyc mocno dostali

john - 9 września 2011, 21:59:34 - *.inowroclaw.mm.pl
do tyszanin skoro widzów 300 to musieli być tyscy bo bałtyk tylu kibiców nie ma

Kubus - 9 września 2011, 22:00:09 - *.toya.net.pl
do guzik !!!! chyba sobie zart robisz ??

kaesGw - 9 września 2011, 22:06:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Włodar !!! Cooo!!?? Na zero !! hahahah ;d
Wałbrzych Pozdrawia tyski GKS !!!

nsm - 9 września 2011, 22:09:03 - *.222.24.10
w tychach jest ino dobre piwo!!!

maks - 9 września 2011, 22:14:26 - *.gdynia.mm.pl
Do john musiałeś być w tej grupce co dostała po głowie,skoro tak bredzisz,ale gratuluje odwagi przyjść na Bałtyk tylko w 30-stu..

dobry duch - 9 września 2011, 22:22:02 - *.centertel.pl
Pogadajcie z jakimś szamanem niech już w końcu zdejmie klątwę z narodowego rugby
!!!!!

edi - 9 września 2011, 22:26:01 - *.dynamic.mm.pl
Masakra marna frekwencja ( 350 widzów) marny poziom ,no i bramek też nie zanotowano....tragedia.

john - 9 września 2011, 22:28:45 - *.inowroclaw.mm.pl
Nie dostałem po głowie a ostatnio byłem jak graliście z Górnikiem Wałbrzych i nie było was nawet setki gdzie wtedy były te tłumy kadłubów

Ehhhh - 9 września 2011, 22:40:14 - *.dynamic.mm.pl
Weźcie dajcie sobie spokój z tymi marnymi prowokacjami.

dfff - 9 września 2011, 22:46:55 - *.dynamic.chello.pl
Tego sie nie da czytac. Co mecz opisy jakoby kibice Arki dostali po glowacha to tylko smiech na twarzy powoduje. Wszyscy wiedza jak jest wiec kadlubki przestancie swoje farmazony glosic bo po Walbrzychu juz nikt nie wierzy w odradzajacy sie baltyk.

Jack - 9 września 2011, 23:03:18 - *.gdynia.mm.pl
,,Nikt nie wierzy w odradzający się Bałtyk'' ale śledziki wciąż wchodzicie na artykuły o Bałtyku i dyskutujecie z duchami,to jest śmieszne przeczycie sami sobie,zebraliście dzisiaj i pewnie jak nie zoorganizujecie się w 300 osób to zawsze będziecie obrywać.Widocznie w śledziowni padaka większa jak w Bałtyku stąd zainteresowanie.

Tyski - 9 września 2011, 23:45:44 - *.dynamic.chello.pl
Jack, a na mecz z Górnikiem Wałbrzych dlaczego nie wszedłeś? Cóż, idziecie na dno - sportowo i kibicowsko, a jedyne co pozostaje to wypisywać kocopoły w internecie... Dobranoc!

Tyski - 10 września 2011, 0:51:09 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Panie Mandrysz dziekujemy juz panu. Za tego goscia GKS Tychy gra naprawde slabo. Nie pamietam juz tak slabego startu sezonu w wykonaniu GKSu Tychy

$ek1908 - 10 września 2011, 7:37:12 - *.play-internet.pl