10 września 2011, 19:23:43 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: 8. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość meczów 8. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej. Zwycięstwo 3-2 z Energetykiem ROW-em Rybnik odnieśli piłkarze lidera tabeli Elany Toruń. Fatalną passę przełamali gracze Zagłębia Sosnowiec, którzy po pięciu porażkach z rzędu, bezbramkowo zremisowali z Bytovią Bytów.

Nielba Wągrowiec 1-1 Górnik Wałbrzych
Jakub Poznański 78 - Marcin Morawski 90
MKS Kluczbork 4-2 Raków Częstochowa
Adrian Pluta 48 (s), Rafał Niziołek 50, 74, Patryk Tuszyński 62 - Artur Pląskowski 10, Rafał Czerwiński 65
Tur Turek 0-0 Chrobry Głogów
Ruch Zdzieszowice 1-0 Calisia Kalisz
Bartłomiej Rewucki 16
Elana Toruń 3-2 Energetyk ROW Rybnik
Marcin Wróbel 36 (k), Radosław Mikołajczak 63, Adam Młodzieniak 72 - Kamil Kostecki 12, Mateusz Szatkowski 52

AdiKSG-W - 10 września 2011, 19:25:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik ambitna gra do konca..jak zawsze !!!

kibic - 10 września 2011, 19:29:35 - *.ssp.dialog.net.pl
BRAWO,czarni idziemy w dobrym kierunku,idzcie tą drogą

jj - 10 września 2011, 19:32:45 - *.181.166.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szkoda Calisia! ale i tak Kalisz jest z was dumny! CALISIA gramy i się nie poddamy!!!

as - 10 września 2011, 19:32:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 liga 1 liga MKS!!!

aha - 10 września 2011, 19:32:47 - *.adsl.inetia.pl
znalazłem na internecie na żywo Chojniczanka-Miedź.
Mecz naprawde mocny, od początku wymuszane zmiany w Miedzi, najpierw Starosta potem Zieliński. Na sam koniec zszedł bardzo dobry Grzegorzewski.
Chojniczanka też dobrze, jednak z większym wskazaniem na Miedź, ale remis uznajmy za sprawiedliwy.
Komentator mowil cos o spotkaniu kibiców Chojniczanki z Miedzią przed meczem, może ktoś więcej na ten temat?
Z pozdrowieniem

Elana - 10 września 2011, 19:34:18 - *.adsl.inetia.pl
Gralismy słabo a mimo to wygraliśmy 3:2! Doping w II połowie miazga! Rybożabolom aż odechciało się dopingować! Było ich około 70-80. Bójcie się chamy do I ligi wracamy!

wzl - 10 września 2011, 19:35:14 - *.ssp.dialog.net.pl
tak, kibice miedzi jak zwykle uciekają przed kibicami innej druzyny, co tu duzo mówić, jaki klub tacy kibice!

/R\ydy - 10 września 2011, 19:37:31 - *.dip.t-dialin.net
Macie lideRa Elana macie lideRa. A przy okazji FC gornika zabrze znow dostał baty i dalej ostatnia lokata. Lepiej nie moze byc
Niebieskie Rydułtowy pozdRawiaja

staruszek - 10 września 2011, 19:38:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na boisku Elana rwała punkty jak tylko się dało..ciężko im to szło ale ważne że wygrana (o zaciętości meczu świadczą kartki) Co do dopingu to trzeba przyznać że Elana wymiata... Row po próbach przebicia się z dopingiem w 1 połowie w drugiej siadł..ożywiali się tylko po bramkach...

pawel - 10 września 2011, 19:38:02 - *.1.180.192
do adi co ty pier.... sędzia gwizdał dla Górnika z gry na pewno byliście lepsi ale z akcji nielba miała klarowniejsze panienki z górnika a łą i sędzia gwizdał dla was cały mecz tyle w temacie

do wzl - 10 września 2011, 19:43:37 - *.50.137.206
No i po co tu wchodzisz?To nie jest news o Twoim klubie,przecież to za niskie progi dla was.Idź sobie komentuj zdjęcia na wiosce.pl

chthc - 10 września 2011, 20:14:47 - *.mtk-tv.pl
Elanaaa ! Toruńska ELANA !

do wzl - 10 września 2011, 20:16:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale z ciebie typ
Chojniczanka i Miedź mają ze sobą koleżeńskie stosunki. Chojnice to FC Lechii, a Miedź to FC Śląska. Więc sam pomyśl, czy ganiali się ze sobą, czy wypili piwko.

klema - 10 września 2011, 20:20:26 - *.50.137.206
nie zadawaj mu takich trudnych pytań bo go tylko główka rozboli i nie odrobi lekcjii na poniedziałek

JAROTAfan - 10 września 2011, 20:41:13 - *.adsl.inetia.pl
Dziękujemy! Jarota dziękujemy! Gratki Tur & Nielba

do as - 10 września 2011, 20:46:04 - *.zone13.bethere.co.uk
Awansem to niech się podniecają kibice Elany,Chojnic czy Legnicy.To jest ich pięć minut.A my bardziej doświadczeni sami sobie zrobimy wynik na koniec sezonu.

GrubyJanek - 10 września 2011, 20:47:35 - *.xdsl.centertel.pl
Od kiedy Miedź to fc Śląska
Nie ośmieszajcie się kreciki , lepiej zacznijcie się martwić o utrzymanie

.... - 10 września 2011, 20:54:31 - *.opole.hypnet.pl
Mks Kluczbork to pewny kandydat do awansu i awansuja ostatecznie, a poza tym ktora druzyna wywalczy awans jaka druga to sie okaze.

max - 10 września 2011, 21:25:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Czarni. Normalnie jarota to miernota i nic nie grała , czarni nie wykorzystują sytuacji ale także miernota. Kibiców ledwie 400 a Ochrony bez liku...czyżby Pan Prezes Woźniak był na liście płac firmy ochroniarskiej?

Linek - 10 września 2011, 22:01:04 - *.adsl.inetia.pl
W Chojnicach działo się ale po meczu... i jeszcze się dzieje

xd - 10 września 2011, 22:12:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch Z-ce mimo kłopotów finansowych na 2miejscu . lepiej niech nie awansują bo kasy nie mają. kluczbork w tym sezonie nie awansuje.
zagłebie i bałtyk - dno. takie druzyny, takie wyniki? cos chyba nie tak. na awans Elana i Chojniczana. na 3 bedzie ruch na czwarym miedź na piątym klucznork. to tyle. podro callisia. nie załamujcie się i dalej walczcie. macie dobra ekipe tylko wasz trener chyba za dużo oczekuje od piłkarzy.

do max
Miernota to sam jesteś, tak jak i wasz zespół i ta cała "arena" w Żaganiu. Wybudowano wam jedną trybunę, postawiono jakieś słupki ze światłami i wielka arena. No chyba że do tej "areny" zaliczają się też te bloki wokół które stoją z 20 metrów od boiska. Osiedlowe boisko.

kibic - 11 września 2011, 1:05:12 - *.sky24.pl
Górnika było ok 40 plus Zawisza od początku ok. 40

ChG - 11 września 2011, 1:58:33 - *.adsl.inetia.pl
Zawisza przeciez sam mówi że bylo ich 50 a was 20/25.
Miedź tez z jakimis atrakcjami na trasie? porazka czy wygrana?

ml - 11 września 2011, 3:05:23 - *.wapgw.era.pl
Do chg żadnych atrakcji

złocisty - 11 września 2011, 9:54:25 - *.adsl.inetia.pl
BRawo Elanka!!

pablo mks - 11 września 2011, 11:02:40 - *.legnica.vectranet.pl
witam czy ktoś wie co sie stało z zielińskim i starostą że tak szybko opuścili boisko w meczu z chojniczanka brawo miedz

Chojnice - 11 września 2011, 12:51:15 - *.opera-mini.net (*.125.141.178)
Mecz wyrównany. A co do spotaknia kibców Miedzi i Chojniczanki to było i przed meczem i po meczu ; )

lol - 11 września 2011, 13:20:21 - *.web.vodafone.de
lidera mamy coraz blizej .Tylko MKS Kluczbork

Paweł - 11 września 2011, 13:41:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
do pablomks: kontuzje. Bardzo ostra gra Chojnic.

Miki - 11 września 2011, 14:16:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO Paweł : pierwszy to była kontuzja,drugi zawodnik to on sam faulował i zlapal kontuzje.Ostre faule to byly miedzi nie Chojniczanki

Aren - 11 września 2011, 14:51:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana jest liderem tymczasowym, ciułają punkty na ogórkach, a z mocniejszymi zespołami dostają w du.., taka jest rzeczywistość, wystarczy spojrzeć z kim udało im się wygrać a z kim przegrać, Elana to średniak i takie miejsce osiągnie na koniec sezonu, czyli 7-9. To tyle w temacie.

ZKSE - 11 września 2011, 15:57:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
jeszcze zobaczymy.... tylko ELANA!!!!!!

Aren - 11 września 2011, 17:16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszcie cie choć przez chwile,rozegraliście wszystkie mecze z zespołami z dolnej części tabeli, dzięki temu Elana nałapała kilka punktów, teraz kolej lecieć w dół bo jak do tej pory Elana wygrywała mecze z najsłabszymi, oprócz dwóch meczy z górnej części tabeli gdzie dwukrotnie przegrali. Elanowscy, w życiu piękne są tylko chwile, ale ta chwila już nie długo minie, Hehe..

bigos - 12 września 2011, 13:23:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Muminki z Lubina jak zawsze muszą zabierac glos w nie swojej sprawie.Zajmijcie sie lepiej swoim podworkiem.

jani - 12 września 2011, 17:22:43 - *.unknown.vectranet.pl
podczas meczu elana - energetyk sedzia podyktował rzut karny dla elany i dał trzy kartki zawodnikom z rybnika a faulu nawet nie było sedzia pewnie dostał w łape smiech na sali szkoda piłkarzy z rybnika bo mecz mógł sie inaczej skończyć odsyłam do linku http://elana.tv/?id=4

do CHG - 12 września 2011, 22:51:17 - *.181.61.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ty zajmij sie lepiej swoim zespołem i wyjazdami.

pablo mks - 13 września 2011, 8:21:02 - *.legnica.vectranet.pl
oglądałem konferencje po meczu chojnic z miedzią trener kapica taki cwaniak że szok hehe oszołom nic więcej szkoda gadać tak sie trener niezachowuje ale oki my go też w legnicy przywitamy