10 września 2011, 20:53:41 - slady
Bramka i asysta Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak zdobył gola dla LOSC Lille Métropole w wygranym 3-1 (0-1) meczu 5. kolejki francuskiej ekstraklasy z AS Saint-Étienne Loire. Reprezentant Polski na boisku pojawił się w 51. minucie, kiedy to zszedł Benoît Pedretti. Cztery minuty później asystował przy golu dla mistrza Francji. Natomiast w 86. minucie strzelił swoją pierwszą bramkę w trwającym sezonie.

10 września 2011, 19:00 - Saint-Étienne (Stade Geoffroy-Guichard)
AS Saint-Étienne Loire 1-3 LOSC Lille Métropole
David Rozehnal 7 (s) - Eden Hazard 55, 73, Ludovic Obraniak 86

żółte kartki: Fabien Lemoine, Bakary Sako - Moussa Sow, Ludovic Obraniak, Franck Béria, Mathieu Debuchy.
czerwona kartka: Loris Néry (34. minuta, AS Saint-Étienne Loire, za faul).

sędziował: Hervé Piccirillo.
widzów: 23061.

Poza kadrą meczową gości znalazł się Ireneusz Jeleń. Drużyna Polaków obecnie jest wiceliderem ligowej tabeli ze stratą punktu do Olympique Lyonnais.

Mops - 10 września 2011, 20:55:13 - *.162.103.184
No i tak dalej, może doczeka się pierwszej 11

Irtysz - 10 września 2011, 20:55:50 - *.elpos.net
a który rok już czeka, drugi czy trzeci?

Pmi - 10 września 2011, 20:58:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładna bramka? z wolnego?

qwerty567 - 10 września 2011, 20:58:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Joe Cole pokazał klasę, ładnie ich wszystkich wykiwał i podał Obraniakowi i nasz strzelił gola, Hazard oczywiście też bardzo dobrze,
a gra Lille ożywiła się po wejściu Obraniaka, może to przekona trenera że jest lepszy od Pedrettiego, który grał jak to powiedział komentator "bezbarwnie"

Piciu - 10 września 2011, 21:07:27 - *.icpnet.pl