11 września 2011, 16:24:26 - siemian
PSV remisuje w lidze. Debiut Przemysława Tytonia

Przeciwnik Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy holenderski PSV Eindhoven zremisował w 5. kolejce Eredivisie w meczu wyjazdowym z VVV-Venlo 3-3 (2-0). W zespole gości zadebiutował bramkarz reprezentacji Polski Przemysław Tytoń, który spędził na boisku pełne 90 minut.

11 września 2011, 14:30 - Venlo (Seacon Stadion - De Koel)
VVV-Venlo 3-3 PSV Eindhoven
Ferry de Regt 48, Uche Nwofor 52, Maya Yoshida 54 - Ola Toivonen 11, Dries Mertens 34, Wilfred Bouma 76

PSV: 21. Przemysław Tytoń - 2. Stanisław Manolew, 4. Marcelo (90, 18. Timothy Derijck), 3. Wilfred Bouma, 5. Erik Pieters - 10. Georginio Wijnaldum, 7. Ola Toivonen, 20. Zakaria Labyad (59, 9. Tim Matavž), 14. Dries Mertens, 6. Kevin Strootman - 11. Jeremain Lens.

żółte kartki: Bryan Linssen, Robert Cullen, Alexander Emenike - Dries Mertens, Stanisław Manolew.
czerwona kartka: Marcel Meeuwis (83. minuta, Venlo).

sędziował: Hendrikus "Bas" Nijhuis (Enschede).
widzów: 7931.

W drużynie z Eindhoven do 90. minuty grał były obrońca Wisły Kraków - Marcelo, kiedy to zmienił go Timothy Derijck.

PSV Eindhoven po pięciu kolejkach holenderskiej ekstraklasy zajmuje 5. miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącego Ajaxu.

Legia z PSV zmierzy się w pierwszej kolejce grupowych rozgrywek Ligi Europy. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek o godz. 19:00 w Eindhoven. Rewanż w Warszawie odbędzie się 30 listopada o 21:05.

BonusDG - 11 września 2011, 16:25:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widze,że dobrze bronił ! :D

@@@ - 11 września 2011, 16:32:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak właśnie wygląda liga holenderska (i szwajcarska) 3-4 bramki na mecz to zazwyczaj minimum.

Irtysz - 11 września 2011, 16:40:47 - *.unknown.vectranet.pl
o fajnie widzę że może mu się uda wygryźć Isaksona a Sandomierski to nie wiem po co poszedł do tego Genku jak on tam będzie cały czas na ławie siedział

jaj - 11 września 2011, 16:57:00 - *.dynamic.chello.pl
widzial ktos mecz ? Tyton mial cos do powiedzenia przy golach ?

Lenin - 11 września 2011, 16:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia przegrywa u siebie z Podbeskidziem a pojedzie do Eindhoven pewnie nawet wygra - cała Legia - oby Skorża to wszystko poukładał a będzie dobrze

Max - 11 września 2011, 17:02:01 - *.151.74.38
PSV 3 bramki w 6 minut straciło. Tyton fatalnie !

mat - 11 września 2011, 17:48:19 - *.dynamic.chello.pl
3-psv-eindhoven-all-goals-11-september-2011/ bramki z meczu

jurek - 11 września 2011, 17:52:53 - *.stk.vectranet.pl
@Irtysz - po to, zeby zarobić większy kwit bez wysiłku i wrócić do Polski jako wieczna nadzieja

quczo - 11 września 2011, 18:27:48 - *.29.129.126
Bramka nr 3 dla Venlo piękna i nie do wybronienia.

marco - 11 września 2011, 20:05:40 - *.ip.netia.com.pl
Alles heej is VVV!!!

abb - 11 września 2011, 21:00:53 - *.49.rev.vline.pl
nie popisal sie Tyton

Lopec - 11 września 2011, 21:16:15 - *.adsl.inetia.pl
Zawalił tylko przy 1 bramce bo chciał wyjść i się cofnął a to przeważnie zawsze kończy się bramką. Widać że trochę brakuje mu pewności ale według mnie to całe PSV zawaliło bo kto daje sobie strzelić przy stanie 0:2 bramki na 3:2 i to w przeciągu 5-6 minut tym bardziej że oni przez ten czas praktycznie nie powąchali piłki. No ale mam nadzieje że trener postawi na niego w czwartkowym meczu.

Belfer - 12 września 2011, 9:21:49 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Tytoń dla mnie był drewniany i będzie drewniany. Tego się nie zmieni. Taki Rasiak bramki. Gdy grał w Górniku Łęczna bodaj Bobo K na niego stawiał choć się każdy dziwił co, jak, dlaczego? Życzę mu jak najlepiej, ale powołanie do repry to gruba przesada. Mecz ten pokazał, że cóż... jest kołkiem...

sailor - 12 września 2011, 12:34:44 - *.skleporion.net
Tytoń zachowuje się w bramce podobnie do Van der Sara, w mniejszej skali oczywiście, podobne ruchy, gibkość, skoczność, postura. Ma bardzo pewny chwyt, stara się łapać piłki, a nie tylko je wybijać. W zasadzie jest jednym z czołowych bramkarzy w Europie pod względem chwytania strzałów i zachowania z piłką w rękach. Bardzo poprawił grę nogami. Stoi przed nim wielka kariera. Pozytywnie zaskoczył mnie jego rozwój, z silnego, wysokiego bramkarza, który więcej niż umiejętności miał charyzmy i odwagi, stał się bramkarskim technikiem, jeżeli tak to można ująć. @Belfrze, albo nie oglądałeś jego występów w ostatnim czasie, albo widzisz to, co chcesz zobaczyć. Jak każdy bramkarz, czasem zawali bramkę, ale robi niezwykłe postępy w krótkim czasie, co zaowocowało transferem do świetnego klubu, jakim jest PSV. Twoje uprzedzenie do niego wynika chyba tylko z ignorancji.

jj - 12 września 2011, 17:37:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzialem mecz i daje mu 4+ a nawet 4++ na 6 za meczyk jak zacznie bronic w podstawie to ciezka sprawa w kadrze bedzie w sensie pozytywnym oczywiscie. Oby tak dalej Przemek.