17 września 2011, 17:54:06 - elenril
II liga: Elana 1-3 Chrobry

W jedynym sobotnim meczu 10. kolejki grupy zachodniej II ligi lider tabeli Elana Toruń niespodziewanie przegrał 1-3 (0-0) na własnym stadionie z Chrobrym Głogów.

17 września 2011, 16:00 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Elana Toruń 1-3 Chrobry Głogów
Arkadiusz Czarnecki 78 - Przemysław Stasiak 70, Zbigniew Grzybowski 80, Konrad Kaczmarek 88

ChG - 17 września 2011, 17:55:44 - *.master.pl
I jest pięknie Grzyb i Stasiak odblokowali się. Tylko Chrobry !

haha - 17 września 2011, 17:57:24 - *.pz3-nat.espol.com.pl
hehe, w Toruniu tylko Apator

jo - 17 września 2011, 17:59:42 - *.piekary.net (*.168.81.62)

Kwestia czasu kiedy RUCH zerwie sztame z śmiesznym Apatorem !
Tylko RUCH&ELANA

waza - 17 września 2011, 18:00:37 - *.master.pl
teraz jedziemy z Lechem

Widzew - 17 września 2011, 18:03:00 - *.toya.net.pl
brawo Chrobry Pozdro z LOdzi

orient - 17 września 2011, 18:04:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha brawo elana, jak "zwykle" walczycie o "awans" a jak przychodzi co do czego to piłkarzyki grają u buków na swoje porażki, bo wiedzą że po ewentualnym awansie mogą pakować walizki z klubu jak co sezon

pablo mks - 17 września 2011, 18:12:39 - *.legnica.vectranet.pl
i eleganckoelano skończyły sie wkońcu łatwe meczyki teraz będą pewnie schody ale zobaczymy brawo chrobry

lincoln - 17 września 2011, 18:13:10 - *.play-internet.pl
do orient-teraz tlumaczysz porazke swojej druzyny bukami?CHrobry byl dzis lepszy i wygral!pewnie sam obstawiles na swoja elanke cale 2 zyle hehe i tu wtopa :-) teraz piszesz ze pilkarze sami zagrali u buka-to jak wiedziales to trzeba bylo tez postawic na porazke hihi i nie pisz wiecej tutaj takich bzdur.ps.we wtorek postaw u buka na porazke Lecha z CHrobrym w PP-Znowu bedzie kurs na CHG ponad 6!!!:-)

dzony - 17 września 2011, 18:14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto teraz nosi pampersa =D? Chrobry pozdro z Kalisza.

lol - 17 września 2011, 18:15:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktos juz tu juz napisal ostatnio ze Elana z kim miala wygrac to juz wygrala

MaRiusz - 17 września 2011, 18:15:51 - *.dynamic.chello.pl
Czemu Ruch ma sztamę z Apatorem i Elaną, a Apator i Elana kose mają :/

xxx - 17 września 2011, 18:29:55 - *.master.pl
Chrobry po raz kolejny w tym sezonie udowadnia, że nie będzie chłopcem do bicia. Nie jeden zespół się na nim przejedzie. Do tej pory wyjazdy Chrobrego imponujące, cieszy również spore grono fanów podążających za Chrobrym przez całą Polskę.
Brawo chłopaki !

/R\ - 17 września 2011, 18:30:32 - *.dip.t-dialin.net
A czemu Legia ma sztame z Pogonia i Sosnowcem a oni miedzy soba maja kose?
MaRiusz jak jestes kibicem Ruchu i juz dorosly, to nie stawiaj takich pytan bo robisz z Ruchu posmiewisko. Albo sie nie przyznawaj tutaj ze jestes niebieski przynajmniej

toronto - 17 września 2011, 18:38:52 - *.torun.mm.pl
4 strzaly i 3 bramki dla Chrobrego wszystko w tym temacie dziekuje

ZKS - 17 września 2011, 18:41:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
masakra... Chrobry 100% skuteczności 3 akcje 3 bramki ehhh.. Elana z metra nie strzela to wtedy wychodzą tego konsekwencje. Słaba postawa bramkarza Elany dziś. Również szkoda najlepszego grajka Elany Mikołajczaka który musiał zejść już w pierwszej połowie z powodu kontuzji miejmy nadzieje że to nie poważny uraz. Chrobry przyjeżdża w około 130 osób.

xyz - 17 września 2011, 18:50:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Ile Chrobrego w Toruniu?

psychoE - 17 września 2011, 18:52:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana przegrala pierwszy i ostatni mecz w tej rundzie 1liga musi byc nasza szacun dla kibicow chrobrego ladnie sie pokazali

Je.... pzp - 17 września 2011, 18:56:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
110 CHG 63 Stilon

do ZKS - 17 września 2011, 19:04:07 - *.master.pl
a o co chodzi w piłce? jak się nie strzela z metra to gdzie się pchacie?

tre - 17 września 2011, 19:11:55 - *.petrus.pl
To jutro Bytovia może być liderem .

V - 17 września 2011, 19:13:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Chrobry!! Pozdro z Gorzowa

do ZKS - 17 września 2011, 19:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się w Kaliszu pokładał przy każdej interwencji to się teraz wstać nie chciało... :>

Krystian T - 17 września 2011, 19:55:48 - *.icpnet.pl
haha a to niespodzianka :D
jutro tur - tychy 2:0 !

gks olimpi - 17 września 2011, 20:02:15 - *.147.237.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Elana 1 liga.Derby z olimpią

BałtykFan - 17 września 2011, 20:19:57 - *.gdynia.mm.pl
Jutro Bytovia liderem?Nie żartuj.Bałtyk ma już problemy za sobą,co za tym idzie macie w plecy..

do krystia - 17 września 2011, 20:48:39 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
chyba kpisz - w klubie napinka na trenera i mają zawodnicy wygrać dwoma bramkami - 1 : 3 - 1 : 4 - zapamiętaj wielki turku ;)

Linek - 17 września 2011, 20:52:33 - *.adsl.inetia.pl
Zaczęli się poważni przeciwicy to i punky się skończyły

Jako - 17 września 2011, 21:47:58 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Trafiłem chrobry po kursie 7:-) ale co z tego jak polonia bytom mi zawaliła

ali - 17 września 2011, 22:23:58 - *.117.182.127
Elanaaa! coooo! CHROBRY!!! :-)

Szczery - 17 września 2011, 22:37:15 - *.adsl.inetia.pl
No i wróciła padaka. Zaczyna się marsz Elany w dół tabeli. Gdzie są teraz Ci krzykacze?

do szczery - 18 września 2011, 1:01:59 - *.torun.mm.pl
Jak narazie Elana ma lidera więc nie wiem o co Ci chodzi wielorybi penisie.

kibic_ChG - 18 września 2011, 2:25:50 - *.master.pl
Najlepsze co śpiewali kibice Elany.
"jesteśmy lepsi Elana jesteśmy lepsi"
i po chwili stracili 3 bramki i to kibice z Głogowa w bardzo dobrej licznie śpiewali "jesteśmy lepsi"!

ziutex - 18 września 2011, 7:29:23 - *.sileman.net.pl
Bytovia lider;)

johann - 18 września 2011, 7:50:34 - *.17.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Do kibic_ ChG ,jeżeli byłeś na meczu to bądź obiektywny.Elana była lepszą drużyną i dlatego kibice tak śpiewali ( chodzi mi o przebieg wydarzeń na boisku).W drugiej połowie prawie cały czas "siedzieliśmy" na waszej połowie.Dwie nieuznane bramki,słupek.Wy trzy strzały i trzy bramki.Niestety taka jest piłka i wygrywa ten co więcej ich strzeli a nie zawsze ten,który jest lepszy na boisku.Z wyrazami szacunku, pozdrawiam.
ELANA TORUŃ

1945 - 18 września 2011, 9:17:06 - *.play-internet.pl
uuuuuuuuu i się elana obsrała na rzadko..... jak mi szkoda hehehe, brawo Chrobry.

pablo mks - 18 września 2011, 10:05:38 - *.legnica.vectranet.pl
do johanna- zgadza sie to co piszesz niezawsze wygrywa drużyna lepsza na boisku wiem to na przykładzie miedzianki mają przewage prawie w każdym meczu i zdażyło sie remis i porażka z bytovia 2 dośrodkowania i 2 bramki w 2minuty tak bywa

do johann - 18 września 2011, 10:10:02 - *.master.pl
napisz jeszcze czy te dwie bramki były zdobyte prawidłowo.sędzia może nieuznać 10 bramek jak wszystkie są ze spalonych,prawda?słupek to też strzał niecelny.rozumiem twoją flustrację my grając w 3 lidze wszystkie mecze graliśmy prawie do jednej bramki i co kilka wtop sie przytrafiło.mimo to powodzenia wam życzę w walce o awans.wy i Kluczbork to moi faworyci.

orwel - 18 września 2011, 10:22:59 - *.master.pl
Dokładnie piłka to taka dyscyplina że jak by wygrywał ten kto ma przewagę na boisku to nie było by niespodzianek i dużo ucierpiał by na tym sport.
W sobotę Elana faktycznie miała przewagę w drugiej połowie przez ponad 20-25 minut meczu ale było to spowodowane kontuzją naszego rozgrywającego w 30 minucie meczu. Faktycznie przez czas od 45-do 70 minuty mieliście kilka dogodnych sytuacji po których nasz obrońca wybijał piłkę z bramki ale tak nie raz jest że niewykorzystane sytuacji lubią się mścić i jest kontra i gol.
MY to przerabialiśmy już wielokrotnie w niższej lidze gdzie atakowaliśmy mieliśmy dużo z gry a bramki zdobywał ktoś inny i 3 pkt.
Życzę kibicom Elany by ich drużyna awansowała do 1 ligi bo nie wątpliwie kibicowsko jaki i sportowo na to w 100% zasługuje.
Pozdrowienia z Głogowa i dzięki za wodę !

sdwss19 - 18 września 2011, 10:24:19 - *.tvk.torun.pl
Wszystkie Polskie ligi wyglądają tak, że każdy może wygrać z każdym ;)

kamillo - 18 września 2011, 10:50:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobalo mi sie ze na meczu nie bylo bluzg z obu stron ...oprocz pozdrowien dla PZPNu. Doping z obu stron dobry chociaz Chrobry z dluzszymi przerwami. Na boisku moim zdaniem lepsza Elana, ale co z tego skoro 3 pkt pojechaly do Glogowa?

nico - 18 września 2011, 10:58:38 - *.180.159.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wow ilu kibiców ,więcej niż na stadionie w Głogowie,teraz jedziecie z Lechem? ...a potem z kim? TUR TUREK czy Zdzieszowice? i jednego tylko szkoda ze taka godna ekipa Stilonu przykleiła się do takich sprinterów,widocznie jeszcze się nie poznali na fc Widzewa?

full - 18 września 2011, 11:35:53 - *.master.pl
nico... zamilcz niekumaty lamusie. Pozdro Stilon.

nico - 18 września 2011, 11:56:15 - *.181.40.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Full jeszcze zobaczysz kto jest niekumaty pryszczaty bazylu.Popytaj starszych dlaczego mówi się na nich SPRINTERZY? Więcej kamieni poszło na pociągi niż ma ich most tolerancji nitów w sobie.a potem....w n o g i.

do nico! - 18 września 2011, 12:28:29 - *.master.pl
no najlepiej z za krzaków rzucać kamieniami w pociąg, to dlaczego nie wsiadłeś do tego pociągu tylko rzucałeś kamieniami?

fakt - 18 września 2011, 13:17:12 - *.ssp.dialog.net.pl
kamillo ma racje , ale cieszy nasze zwycięstwo a nico ma pryszcze na twarzy i pewno jest z wioski koło Obory dzięki dla Stilonu(wy wiecie za co)

staryCHG - 18 września 2011, 13:53:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Podziękuj nico bozi i policji, że was wtedy nie powyciągaliśmy z tych pociągów. Niech ci tatuś opowie jak się bał przejeżdżać przez Głogów na początku lat 90-tych. Podziękuj również pkp za to że już pociągi przez wasze wielkie miasto nie jeżdżą!

sofer - 18 września 2011, 16:21:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Dobry wynik i dość ciekawy wyjazd. Mogło byc ciekawiej ale wiadomo cco nam storpedowało akcję
Pozdro dla Stilonu
Elana dzięki za wodę.

... - 18 września 2011, 19:11:39 - *.master.pl
nico taki bohater a sam już zapomniał że obecnie gdzie nie pojadą to kolana przed Śląskiem i oczy dookoła głowy a potem barykada i sprint autostrada A4 i telefon na komendę by eskorta była.

... - 18 września 2011, 19:13:27 - *.master.pl
Ach i zróbcie sobie jeszcze 3 zgody bo Arka, Zawisza (im się dziwie że jeszcze was nie olali bo nadajecie się co najwyżej do naszej-klasy lub fejsbuka) Odra Opole teraz Falubaz a niedawno od nich klapsy zaliczone i Bóg wie kto jeszcze będzie przyklejony by tylko móc na wyjazdy jeździć.

sajek - 18 września 2011, 19:27:30 - *.adsl.inetia.pl
nico to ty na mecze jeździsz?! wow nie boisz się ale dlaczego nie przyznałeś się że to liga okręgowa szachstów a tak powaznie to nie wcinaj sie w tematy dla ciebie za tródne do zrozumienia i za powżne pozdro dla kumatych

sssssss - 18 września 2011, 22:00:28 - *.114.100.87.rev.sfr.net
do starychg- smieszny jestes w latach 90 tych bujaliscie sie na farmazonach ktore wypisywalisce w chrobry fanatyk,a prawda jest taka ze nie moglisce sie zebrac u siebie zeby jakakolwiek ekipe zaatakowac,przyklady moge ci wyliczyc jaki chcesz;]

mrówa - 19 września 2011, 0:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to dawaj te przykłady napinaczu ;-) Pośmiejemy się, haha. Może to będzie tak samo śmieszne jak WZL. Wielkie..hahaha

dssss - 19 września 2011, 8:26:21 - *.114.100.87.rev.sfr.net
smiejesz sie z wzl a prawda jest taka ze to ekipa 20 klas lepsza od was, Gornik walbrzych tak samo i nie wspomnie o Miedzi ktora tez was zjada;]

bono - 19 września 2011, 14:06:25 - *.master.pl
20 klas powiadasz? lepiej napisz od razu 100 klas hahaha. A z Miedzią to już w ogóle mnie rozbawiłeś. Cześć kobiety Miedźka - hasło z roku 1996 nadal aktualne

do dssss - 19 września 2011, 15:27:32 - *.master.pl
Ty to chyba byles zarozony w lodowcu i teraz sie obudziles.Dowiedz sie troche na temat ostatnich meczór a pozniej sie wypowiadaj, bo poki Ci to swoją wiedzą sie tylko kompromitujesz. Pozdro normalni.

Antek - 19 września 2011, 16:42:28 - *.ibd.gtsenergis.pl
Hahaha, co głąby się wykłócają... A Elana i tak liderem jest!! Teraz wyjazd do Częstochowy na małe miażdżenie, hehe, szykujcie się Racovia!