17 września 2011, 20:50:15 - MichalMKS
Grzegorz Krychowiak zadebiutował w FC Girondins de Bordeaux

Grzegorz Krychowiak zadebiutował w FC Girondins de Bordeaux. Polski zawodnik pojawił się na boisku w 89. minucie w przegranym 2-3 (2-0) meczu 6. kolejki francuskiej ekstraklasy z Toulouse FC.

17 września 2011, 19:00 - Tuluza
Toulouse FC 3-2 FC Girondins de Bordeaux
Franck Tabanou 53 (k), Étienne Capoue 59, Emmanuel Rivière 90 - Cheick Diabaté 19, 38

żółte kartki: Étienne Capoue, Pavle Ninkov, Emmanuel Rivière - Michaël Ciani.
czerwona kartka: Cédric Carrasso (75. minuta, FC Girondins de Bordeaux, za faul).

sędziował: Alexandre Castro.
widzów: 20 000.

W 77. minucie Franck Tabanou (Toulouse FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Abdoulaye Keïta obronił).

FC Girondins de Bordeaux zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

qwerty567 - 17 września 2011, 20:51:43 - *.ssp.dialog.net.pl
wszedł i minutę później stracili gola, niezapomniany debiut

Nephenetes - 17 września 2011, 20:52:02 - *.dynamic.chello.pl
do kadry GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocelot - 17 września 2011, 20:54:44 - *.pool.mediaWays.net
Wszedl i pewnie zawinil przy utracie bramki. W koncu jest obronca. No ale to typowe dla Polaka, a juz tym bardziej polskiego sportowca. Przewaznie partoli sprawe, czasem jednak sa nawet przeblyski (zlote medlae, rekordy). To jednak wyjatek, regula to porazki.
Pozdro
Sfrustrowany kibic

pl - 17 września 2011, 21:01:54 - *.vanco.co.uk
Jest Pomocnikiem ! to po pierwsze ! po 2 przy bramce nie zawinil.

eustahy66 - 17 września 2011, 21:04:20 - *.gwardii.osi.pl
Ocelot = typowy polak,meczu nie oglądał ale udaje jasnowidza i jest święcie przekonany że Grzesiu zawalił bramkę bo:
a)jest polakiem
b) spojrzał na statystyki
c)jest polakiem

St.paul - 17 września 2011, 21:11:23 - *.tks.pl
Ja sie od razu uciszyłem że Krychowiak debiutował szkoda że tak krótko. Porażką to są tacy "kibice" jak ty panie Ocelot .
Czasem masz przebłyski jak są wyniki, medale , rekordy i wtedy piszesz na internetowych forach że zawsze wierzryłeś i widziałeś że bedzie dobrze.
Bez pozdro kiepie

qwerty567 - 17 września 2011, 21:27:24 - *.ssp.dialog.net.pl
ale on jest defensywnym pomocnikiem i wszedł za pomocnika,
tak jak wielu uważa, że gdyby nie zmiana Smudy na kilkanaście sekund przed końcem, to wygralibyśmy z Niemcami, tak samo teraz wielu we Francji może uważać, że gdyby nie ta zmiana, mieliby punkt, nawet jeśli nie miał udziału przy utracie bramki, ale tak jak pisałem on jest defensywnym pomocnikiem i wina może spaść na niego

Rubi - 17 września 2011, 21:43:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ocelot - 17 września 2011, 20:54:44 - dsdf-4db5ab0e.pool.mediaWays.net
Pozdro
jezu polacy to najgłupszy naród niestety patrząc na twój komentarz zatracam się w naszej głupocie.

Rafał - 17 września 2011, 21:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie, ale wy jesteście naiwni - przecież to prowokacja, w dodatku marna.
Ocelot - mogłeś się bardziej postarać, ale i tak nabrało się spore grono idiotów.

ss - 17 września 2011, 22:36:27 - *.148.95.71
Spoko, i tak w kadrze będzie grał Sadlok albo Wojtkowiak.
Albo, o zgrozo, Głowacki.
Nie martwcie się płaczki.

Ocelot - 17 września 2011, 22:38:14 - *.pool.mediaWays.net
LOL...ale sie denerwujecie. I pewnie tylko dlatego bo wiecie ze to jednak bolesna prawda. Jakby bylo inaczej to nie musielibysmy co roku sie bac o to czy polski klub przejdzie jakichs Kazachow czy Cypryjczykow.
A czy Krychowiak zawalil bramke lub nie...to drugorzedne. Moze nawet zrobi olsniewajaca kariere. Z tym ze...kto byl ostatnim Polakiem Z POLA ktory tak NAPRAWDE zrobil kariere na zachodzie?

slayer - 17 września 2011, 22:49:15 - *.range86-144.btcentralplus.com
nie pytaj kto był ostatnim tylko kto był jedynym.

Rory Galla - 17 września 2011, 22:54:04 - *.tbcn.telia.com
Roman Kosecki! Ale z kadry go wygnali...

kibic - 17 września 2011, 23:58:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z pola na pewno Krzynówek, Żurawski też miał jeden dobry sezon za granicą, Jeleń, Piszczek najlepszy boczny obrońca Bundesligi to jest już konkretne osiągnięcie już tak nie mówcie że nie mamy graczy

www - 18 września 2011, 2:04:39 - *.zamosc.mm.pl
tylko jakoś cięzko zebrać ich w reprezentacji. ale to wina betonu w pzpn, układów i chu*** selekcjonera

daw - 18 września 2011, 4:00:30 - *.opera-mini.net (*.10.17.77)