17 września 2011, 22:50:12 - euzi
Pierwszy mecz Ireneusza Jelenia w Lille

Swój pierwszy występ w barwach LOSC Lille Métropole zaliczył Ireneusz Jeleń. Polak wszedł na boisko w 87. minucie meczu 6. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko FC Sochaux-Montbéliard. Jego drużyna zremisowała 2-2 (0-0).

17 września 2011, 21:00 - Villeneuve-d'Ascq
LOSC Lille Métropole 2-2 FC Sochaux-Montbéliard
Benoît Pedretti 50, Eden Hazard 78 (k) - Cédric Bakambu 70, Sloan Privat 86

żółte kartki: Mathieu Debuchy, Rio Mavuba - Mathieu Peybernes, Édouard Butin, Damien Perquis.
czerwona kartka: Mathieu Debuchy (55. minuta, Lille, za drugą żółtą).

sędziował: Jean-Charles Cailleux.
widzów: 16 000.

Jeleń zmienił na boisku Edena Hazarda, a wprowadzony w 74. minucie Ludovic Obraniak Joe Cole'a. W barwach Sochaux cały mecz rozegrał Damien Perquis. Po sześciu kolejkach Lille jest na czwartym miejscu w tabeli z 11 punktami, a Sochaux na ósmym z dziewięcioma.

marco - 17 września 2011, 22:51:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
miał piłkę meczową w doliczonym czasie...

qaww - 17 września 2011, 22:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 93 minucie Irek zmarnował idealną sytuację do strzelenia bramki. A byłby debiut marzenie.

Ocelot - 17 września 2011, 22:52:05 - *.pool.mediaWays.net
No...wszedl w 87, a bramke stracili w 86. Czyli przynajmniej nie zawinil przy bramce. Ale kontuzji tez nie odniosl wiec to chyba nie ten sam Jelen.

qwerty567 - 17 września 2011, 22:52:10 - *.ssp.dialog.net.pl
a miał piłkę meczową Jeleń w ostatnich sekundach, Perquis mu pomógł w tej sytuacji

Osiem - 17 września 2011, 22:52:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale miał setke w końcówce.Szok

Junior - 18 września 2011, 0:43:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ponoć Jeleń miał setkę w 93 minucie czy to prawda?

MinguS - 18 września 2011, 1:09:55 - *.bredband.comhem.se
przeciez to jelen... niewymagajcie od niego zeby jak mial jedna okazje w meczu to strzelil gola ona potrzebuje conajmniej 15 okazji zeby strzelic gola...

Janiczek - 18 września 2011, 5:57:05 - *.internetdsl.tpnet.pl