18 września 2011, 17:20:44 - siemian
Debiut i czerwona kartka Artura Sobiecha w Hannover 96

Artur Sobiech zadebiutował w drużynie Hannover 96. Polski napastnik wszedł na boisko w 84. minucie w wygranym 2-1 (0-0) meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi z BV Borussia 1909 (Dortmund), zmieniając Jana Schlaudraffa. W 90. minucie reprezentant Polski został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul.

18 września 2011, 15:30 - Hanower
Hannover 96 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Karim Haggui 87, Didier Ya Konan 89 - Shinji Kagawa 63

żółta kartka: Christian Pander (Hannover 96).
czerwona kartka: Artur Sobiech (90. minuta, Hannover 96, za brutalny faul).

sędziował: Peter Gagelmann (Brema).

W drużynie gości całe spotkanie rozegrali Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Do 66. minuty na murawie przebywał Robert Lewandowski, który zaliczył asystę przy trafieniu Kagawy.

Po sześciu kolejkach Hannover 96 zajmuje piąte miejsce w tabeli. Borussia plasuje się na jedenastej pozycji.

csc - 18 września 2011, 17:21:00 - *.228.120.212
od 10 wrzesnia tvp sport mial transmitowac spotkania 1 ligi, dlaczego jeszcze nie dali zadnego meczu ? beda w ogole jakies transmisje ?

azm - 18 września 2011, 17:24:31 - *.adsl.inetia.pl
Zszedl Lewy i dostali 2 gole,wszedl Sobiech i zdobyli 2 gole a Sobiech jak ostatnio wiecej kartek niz goli

... - 18 września 2011, 17:25:17 - *.adsl.inetia.pl
To raczej nie było umyślne, po prostu nie trafił w piłke, tylko w łydke, szkoda.

rayden - 18 września 2011, 17:25:24 - *.244.146.12.ip.tnp.pl
Czyli coś ala debiut Messiego w reprezentacji z Węgrami :D

mister - 18 września 2011, 17:26:28 - *.xdsl.centertel.pl
Wejdź sobie na TVP.info i poczytaj dlaczego nie transmitują. TVP bardzo mocno sie uzewnętrznia w tej kwestii i jak to się stało, że ostatecznie sie nie dogadali. Kasa misiu kasa

asf - 18 września 2011, 17:27:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to było bezmyślne a nie umyślne. Niemieccy sedziowie sa wyczuleni na wejscia od tylu i czesto z gory patrza na obcokrajowcow wiec czerwona byla oczywista, sobiech zrobil potem pomyslal i na koniec sedzia go po niemiecku zj...al a ten do niego "ok"

feks - 18 września 2011, 17:31:03 - *.dynamic.chello.pl
@asf - to "ok" nie było do sędziego tylko do piłkarza BVB.

kok - 18 września 2011, 17:34:23 - *.adsl.inetia.pl
Albo specjalnie tak zrobił bo mu się w rezerwach spodobało i che tam wrócić.

Ocelot - 18 września 2011, 17:36:54 - *.pool.mediaWays.net
No i co tu duzo mowic? Debiuty Polakow w tej kolejce nie mozna zaliczyc do udanych.

qwerty567 - 18 września 2011, 17:37:22 - *.ssp.dialog.net.pl
wszedł i strzelili 2 gole, choć udziału nie miał ale ten atak wślizgiem od tyłu na środku boiska, może pomógł bo gdyby nie to Borussia mogła by mieć akcję, a tak zyskali cenny czas i kilka sekund po zejściu Sobiecha, mecz się zakończył,
a Lewy asystował przy bramce Kagawy, ale jak podawał dostał w twarz i za chwilę został zmieniony, choć krwi tak wiele nie było,
Kuba i Lewy przeciętnie, Piszczek dobrze, stracone brami nie na jego konto

b - 18 września 2011, 17:48:29 - *.adsl.inetia.pl
qwety Kuba zagrał dobrze jeden z lepszych z Borussi

przemek79 - 18 września 2011, 17:51:35 - *.olsztyn.mm.pl
Hajto podobnie zaczynał w Schalke- czerwień, samobój.

barteq - 18 września 2011, 18:01:45 - *.dynamic.chello.pl
wymarzony debiut

alojzy - 18 września 2011, 18:27:40 - *.adsl.inetia.pl
niesamowite

qwerty567 - 18 września 2011, 18:41:50 - *.ssp.dialog.net.pl
b - dla Ciebie to było dobrze? zagrał przeciętnie jak reszta, wiem że miał słabsze mecze niż ten, ale bez przesady, potrafi zagrać lepiej

jj - 18 września 2011, 19:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po ogladnieciu filmiku mozna stwierdzic ze to calkowicie zasluzyl na czerwona kartke i nie ma co tu gadac wiecej na ten temat

Haha - 18 września 2011, 19:34:31 - *.adsl.inetia.pl
Zawsze ten ślimak ostro grał. W Polsce miał u sędziów luz, w Niemczech już tak łatwo nie ma.

Irtysz - 18 września 2011, 19:41:34 - *.elpos.net