[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 września 2011, 10:23:14 - MichalMKS
Bédi Buval piłkarzem CD Feirense

Bédi Buval został nowym piłkarzem CD Feirense. 25-letni Francuz przez ostatni rok grał w Lechii Gdańsk.

W polskiej ekstraklasie wystąpił w 23 meczach i zdobył dwa gole.

CD Feirense po pięciu kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w portugalskiej ekstraklasie z dorobkiem sześciu punktów.

RoMaN - 20 września 2011, 10:27:20 - 94-40-96-194.tktelekom.pl
Coś jakby awans sportowy...

piipii - 20 września 2011, 10:30:53 - 212.14.63.254
To ten któremu działecze Lechii sfałszowali podpis na papierku rozwiązującym kontrakt ???

kibic - 20 września 2011, 10:32:21 - isagdy01.multimedia.pl
Tak to ten co nie wiedział co podpisał

s - 20 września 2011, 10:34:51 - 77-254-166-200.adsl.inetia.pl
calkiem jakby niezle

piipii - 20 września 2011, 10:34:59 - 212.14.63.254
kibic, działacze Lechii słyną z niezłych wałków a więc daruj sobie.

Czarny - 20 września 2011, 10:35:39 - najszybszelaczewsosnowcu2233.silesialan.eu
A już myślałem że wyląduje na Cyprze...

Bedi fan - 20 września 2011, 10:42:16 - 101-56-228-83.btc-net.bg
Bedi gol, Bedi gol, Bedi gol!

santa66 - 20 września 2011, 10:43:35 - 89-79-124-228.dynamic.chello.pl
piipii,skoro tak wiele wiesz o tych słynnych wałkach,może przytoczysz kilka z nich?Tylko konkretne proszę.

piipii - 20 września 2011, 11:09:37 - 212.14.63.254
No to chyba logiczne że w cywilizowanym klubie i kraju daje się dokumenty do podpisania w języku macierzystym/krajowym i języku angielskim. Skoro wersja w języku angielskim była inna od wersji polskiej to jest to wałek.

do pipiipi - 20 września 2011, 11:33:21 - 77-253-201-208.ip.netia.com.pl
To był tylko farmazon menago tego drewniaka, więc piipipi alhbop jesteś z wyborczej albo z Gdyni, że powielasz bzdety.

qali - 20 września 2011, 11:47:11 - host-100.100.foxnet.com.pl
18.09: CD Feirense - FC Porto 0-0
ostatni wynik jego zespolu calkiem niezly
zobaczymy czy sie przebije do wyjsciowej jedenastki

sopot - 20 września 2011, 12:11:38 - 89-79-15-23.dynamic.chello.pl
nie wiem czemu Lechia sie go pozbyła
fakt nie strzelał za dużo bramek ale po jego akcjach duzo wpadało . brakuje teraz w LEchii takich akcji jak w zeszłym sezonie klepa klepa i gol

Nei - 20 września 2011, 14:47:08 - 80.50.142.42
W Lechii to on nie miał niestety z kim grac..

kibic - 20 września 2011, 14:58:18 - apn-95-40-201-153.dynamic.gprs.plus.pl
piipii Nie znasz sprawy a próbujesz błysnąć i Bedi i jego menago podpisali dokumenty więc nie siej fermentu.
To że koleś ma nie ogarniętego menago to jego sprawa a jak by miał rację to by już Lechia została ukarana .

murzyn - 20 września 2011, 15:36:45 - 77-253-16-120.adsl.inetia.pl
liga portugalska? nieźle tylko pytanie co on tam pogra skoro to typ konia - duży, ciężki i silny, kopnąć mocno kopnie, zastawić się nawet umie, kondycyjnie też nienajgorzej ale sprinter to z niego nienajlepszy... prędzej bym go widział, nie wiem, w lidze szkockiej (tam jest sporo podobnych drwali) czy innej greckiej..

RTS - 20 września 2011, 17:23:11 - host-79.173.11.199.tesatnet.pl
Ufff upchali szrot! jeszcze kilku patałachów z całej extraklasy i dawać juniorów!!!
23 - 2 gole statystyka że ja pie...ę 2-gi Henry - dobrze że ktoś go wziął alta la vista

Pauleta - 20 września 2011, 19:55:09 - router.pogodnanet.pl
he teraz po nim cisna a pamietam ze jak przyszedl i pogral kilka spotkan to sie podniecali nim...

POLSKA - 21 września 2011, 18:57:42 - user-46-113-23-211.play-internet.pl
dobrze z dala od pl

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas