21 września 2011, 18:55:51 - elenril
Pucharowe zwycięstwo PSV

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy PSV Eindhoven rozgromił 8-0 (3-0) w wyjazdowym meczu II rundy KNVB Beker (Puchar Holandii) trzecioligowy VVSB.

21 września 2011, 17:00 - Noordwijkerhout
VVSB 0-8 PSV Eindhoven
Memphis Depay 21, 74, Georginio Wijnaldum 27 (k), Ola Toivonen 41, Zakaria Labyad 48, 83, Jürgen Locadia 80, Rabiu Ibrahim 90

PSV: Andreas Isaksson - Stanisław Manolew, Marcelo, Orlando Engelaar, Abel Tamata - Georginio Wijnaldum, Ola Toivonen (61 Maikel Verkoelen), Funso Ojo - Zakaria Labyad, Tim Matavž (71 Jürgen Locadia), Memphis Depay (75 Rabiu Ibrahim).

żółta kartka: Funso Ojo.

sędziował: Dennis Higler.

Były obrońca Wisły Kraków Marcelo rozegrał pełne 90 minut w barwach gości. Natomiast polski bramkarz PSV Przemysław Tytoń znalazł się poza kadrą meczową z powodu kontuzji.

W pierwszym meczu z Legią Holendrzy wygrali w Eindhoven 1-0. Rewanż w Warszawie odbędzie się 30 listopada o 21:05.

d3 - 21 września 2011, 19:17:09 - *.dynamic.mm.pl
PSV spadek

k - 21 września 2011, 19:20:56 - *.multimo.pl
d3 a ty upadek

nick - 21 września 2011, 19:34:20 - *.opera-mini.net (*.206.75.85)
Ten Toivonen niezły jest.

Lenin - 21 września 2011, 22:22:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PSV dno - jak oni wygrali z Legią to ja nie wiem - w Warszawie dostaną darmową lekcję pokory

Marcin - 22 września 2011, 0:31:51 - *.dynamic.chello.pl
@Lenin
Chłopie, nie znasz się na piłce nożnej i komentujesz. W Warszawie Legia dostanie 3 w plecy i pójdą spać. Jestem fanem PSV i oglądam każdy ich mecz od ponad roku. Skromna wygrana 1-0 to był drobny wypadek przy pracy - mogę Cię o tym zapewnić, teraz skończy się najmniej 3 bramki do przodu

Lenin - 22 września 2011, 14:49:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahaha - a Ty się znasz kibicu PSV - przyjedź do Warszawy i zapytaj jaki będzie wynik to Cię oświecą - 3:0 to będzie najniższy wymiar kary z taką padaką jaką obecnie gracie