21 września 2011, 20:34:29 - Lasior
Zwycięstwo Hapoelu w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Hapoel Tel Awiw wygrał 2-0 (0-0) w meczu rozgrywanym w ramach 5. kolejki izraelskiej ekstraklasy z Hapoelem Beer-Sheva. Hapoel Tel Awiw z dorobkiem 13 punktów jest liderem.

21 września 2011, 18:45 - Tel Awiw-Jaffa (Itztadion Bloomfield)
Hapoel Tel Awiw 2-0 Hapoel Beer-Sheva
Bevan Fransman 85, Salim Tuama 90

Hapoel Tel Awiw: Apoula Édel - Omri Kende, Mário Pečalka, Bevan Fransman, Gal Shish - Mirko Oremuš (56 Salim Tuama), Avihay Yadin (67 Shay Abutbul), Nosa Igiebor, Omer Damari, Mahmoud Abbas (62 Maaran Al Lala) - Toto Tamuz.

sędziował: Ziv Adler.

Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Marcin Cabaj.

Legia swoje mecze z Hapoelem rozegra 29 września o 21:05 w Warszawie i 15 grudnia o 19:00 w Izraelu.

dude - 21 września 2011, 20:45:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe czy w tym meczu byl jakis "cabajek"?

diaqlo - 21 września 2011, 21:55:17 - *.tel.tkb.net.pl
nie wiem, ale słyszałem że obrońca gości zaliczył "trałkowanie"

asddAS - 21 września 2011, 22:01:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja słyszałem że Napastnik Gospodarzy zdobył 10 Ćwielongów na 10 w styuacji Sam na Sam !!