22 września 2011, 20:52:08 - Dawid
Pucharowa porażka OB

Odense Boldklub, rywal krakowskiej Wisły w Lidze Europy, przegrał 0-1 (0-1) z drugoligowym FC Fredericia w wyjazdowym meczu III rundy DBU Pokalen (Puchar Danii).

22 września 2011, 19:00 - Fredericia (Monjasa Park)
FC Fredericia 1-0 Odense Boldklub
Morten Friis 35

OB: 33. Stefan Wessels - 2. Espen Ruud, 5. Anders Møller Christensen, 26. Daniel Høegh, 22. Bernard Mendy (46, 24. Bashkim Kadrii) - 21. Rúrik Gíslason, 18. Kalilou Traoré, 4. Hans Henrik Andreasen, 25. Christian Sørensen (46, 10. Andreas Johansson) - 99. Baye Djiby Fall (79, 9. Rasmus Falk Jensen), 11. Morten Skoubo.

żółte kartki: Kim Elgaard, Jesper Christiansen, Jens Rinke Kristensen - Espen Ruud, Kalilou Traoré.

sędziował: Henning Jensen.

W pierwszym meczu w Krakowie "Biała Gwiazda" przegrała z OB 1-3. Rewanż w Odense odbędzie się 1 grudnia o godz. 19:00.

Lechita - 22 września 2011, 20:56:25 - *.home.aster.pl
kogo to obchodzi :D

s - 22 września 2011, 21:32:15 - *.204.153.180
leja wisle a u siebie w lidze i pucharze porazki 2 ost mecze wisla.zal.pl zobacz koniecznie nastepny pucharowy mecz wiselki!

Mati - 22 września 2011, 21:33:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jaki wynik obstawiacie w meczu rewanżowym?

kibic - 22 września 2011, 21:46:22 - *.adsl.inetia.pl
A co mają powiedzieć w Moskwie?

Lędzic - 22 września 2011, 21:47:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1:0 dla Odense lub 1:1.

aaa - 22 września 2011, 21:56:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odense - Wisła bez napinki ze 4:0 będzie jak myslicie?

ads - 22 września 2011, 22:31:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby Odense miało syndrom Lecha Poznań z zeszłego roku?

qali - 23 września 2011, 9:03:48 - *.100.foxnet.com.pl
w dunskiej lidze tylko Kopenhaga nie przegrywa zbyt czesto...reszta stawki walczaca o 2 miejsce czyli m.in. Odense, Brøndby, Midtjylland, Aalborg czy Nordsjælland maja okolo 10 porazek w sezonie co tak czy siak pozwala zajac im miejsce 2. Tam kazdy moze wygrac z kazdym jak u nas (nie uwzgledniam Kopenhagi).

eee - 23 września 2011, 10:04:08 - *.adsl.inetia.pl
Jakby wisła miała syndrom lecha ze zeszłego roku to by z nimi wygrała..

s - 23 września 2011, 10:37:38 - *.adsl.inetia.pl
bedzie rewanz, czy juz odpadli ??????

DENIS - 23 września 2011, 12:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze

Bies - 23 września 2011, 14:20:22 - *.ust.tke.pl
Kiedys Onyszko opowiadal ze kazdy pilkarz chce uciekac z dunskiej ligi jak najszybciej, bo slabo placa i podatki zabieraja lwia czesc dochodow.
Skaad w takim razie zawodnicy typu Wessels, Utaka czy Mendy?! Bo zaden z nich, smiem twierdzic-nie przyszedlby grac do E-klasy...