24 września 2011, 17:20:30 - qmichal
Bramka Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek strzelił zwycięską bramkę dla Borussii Dortmund w meczu 7. kolejki Bundesligi wygranym na wyjeździe z 1.FSV Mainz 05 2-1 (0-1). Reprezentant Polski zdobył gola w 90. minucie spotkania. Jest to pierwsze trafienie Piszczka dla Borussii. Klub z Dortmundu zajmuje ósme miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie.

24 września 2011, 15:30 - Moguncja
1.FSV Mainz 05 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Nicolai Müller 33 - Ivan Perišić 64, Łukasz Piszczek 90

Zawodnik FSV Mainz Eugen Polanski rozegrał cały mecz, podobnie jak Piszczek w Borussii. Robert Lewandowski został zmieniony w 75. minucie przez Lucasa Barriosa. Polski napastnik asystował przy pierwszej bramce dla swojej drużyny. Jakub Błaszczykowski pojawił się na boisku w 86. minucie, kiedy zmienił İlkaya Gündoğana.

Klub Polanskiego zajmuje 14. miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie.

mlody - 24 września 2011, 17:25:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje , ma teraz swoja chwile radosci po ostatnich upokorzeniach od pzpnu ciexka praca zawsze sie oplaci bo predzej czy pozniej zostaniesz nagrodzony

baker - 24 września 2011, 17:25:23 - *.dynamic.chello.pl
Piszczek najpierw antybohaterem,ale zrehabilitował się."Lewy" nieskuteczny znowu niestety,a miał sytuacje nawet sam na sam ale za słabo strzelił.Dobrze,że asystę zaliczył.Szkoda,że Kuba coraz mniej gra..

kupie? - 24 września 2011, 17:30:59 - *.play-internet.pl
Moze Piszczek kupił sobie ta bramke od Mainz ??

G - 24 września 2011, 17:37:02 - *.147.67.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O, widzę że redakcja zmienia podejście... wszak piłka odbiła się od 2 zawodników po strzale, nie będzie samobója? Jestem rozczarowany wręcz.

Mądry - 24 września 2011, 17:43:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piszczek nie zawalił bramki-tam jeszcze byli obrońcy.