24 września 2011, 17:52:25 - euzi
Fulham zremisował z WBA

W spotkaniu 6. kolejki angielskiej Premier League Fulham FC zremisował 0-0 z West Bromwich Albion FC. Wisła Kraków swoje mecze z Fulham w Lidze Europy rozegra 20 października i 3 listopada.

24 września 2011, 16:00 - West Bromwich (The Hawthorns)
West Bromwich Albion FC 0-0 Fulham FC

Fulham: 1. Mark Schwarzer - 26. Zdeněk Grygera, 6. Chris Baird, 5. Brede Hangeland, 3. John Arne Riise - 10. Pajtim Kasami (74, 11. Bryan Ruiz), 13. Danny Murphy (88, 20. Dickson Etuhu), 4. Steve Sidwell, 23. Clint Dempsey, 30. Moussa Dembélé - 9. Orlando Sá.

żółte kartki: Brede Hangeland, Zdeněk Grygera, Chris Baird (Fulham).

sędziował: Stuart Attwell.
widzów: 23 835.

Gospodarzem pierwszego spotkania będzie Wisła i rozpocznie się ono o 19:00. Rewanż zostanie rozegrany dwa tygodnie później o 21:05. Fulham po sześciu meczach ma cztery punkty i jest na 17. miejscu w tabeli.

piroman - 24 września 2011, 17:57:56 - *.pabianice.msk.pl
fulham też w niezbyt dobrej formie, może wisła we czwartek zdobędzie jakiś punkt, miejmy nadzieje

kutoman - 24 września 2011, 18:20:20 - *.adsl.inetia.pl
mysle ze forma fulham bedzie miec niewielki wplyw na wynik czwartkowego meczu wisly

f - 24 września 2011, 22:04:55 - *.adsl.inetia.pl
w czwartek, a nie WE !!
wisla w czwartek teraz gra z twente!!!!!!!!!

do f - 24 września 2011, 23:14:49 - *.radom.vectranet.pl
"we" jest poprawną formą więc najpierw się dokształć a potem poprawiaj

hahaha - 25 września 2011, 0:16:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciał Zabłysnąć a tu Zoonk :D

Lenin - 26 września 2011, 15:42:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła ma spore szanse na awans z grupy ale...
obrona obrona i jeszcze raz obrona - porażka z Odense to nie jest jakiś upadek polskiej piłki jak już co niektórzy wieszczą ale dowód na to że należy całkowicie przeorganizować tę formację co świetnie było widać w meczy z Ruchem - Maskant ma jeszcze sporo do zrobienia ale myślę że będzie dobrze - oby
Twente - Wisła 2:3