24 września 2011, 20:36:45 - euzi
Kieszek obronił rzut karny w meczu z PSV

PSV Eindhoven rozgromiło u siebie w meczu 7. kolejki holenderskiej Eredivisie Roda JC Kerkrade 7-1 (4-0). W 60. minucie gospodarze mieli szansę na jeszcze jedną bramkę, ale rzut karny wykonywany przez Georginio Wijnalduma obronił Paweł Kieszek.

24 września 2011, 18:45 - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven 7-1 Roda JC Kerkrade
Ola Toivonen 15, Dries Mertens 20, 33, 58, 89 (k), Kevin Strootman 35, Tim Matavž 83 - Sanharib Malki 56

PSV: 1. Andreas Isaksson - 2. Stanisław Manolew, 18. Timothy Derijck, 4. Marcelo, 5. Erik Pieters (75, 17. Abel Tamata) - 10. Georginio Wijnaldum (70, 20. Zakaria Labyad), 7. Ola Toivonen (82, 16. Rabiu Ibrahim), 6. Kevin Strootman - 11. Jeremain Lens, 9. Tim Matavž, 14. Dries Mertens.

żółte kartki: Rob Wielaert, Leon Broekhof (Roda).
czerwona kartka: Jagoš Vuković (19. minuta, Roda, za faul).

sędziował: Reinold Wiedemeijer.

W 60. minucie Georginio Wijnaldum (PSV) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Kieszek rozegrał całe spotkanie, podobnie jak obrońca gospodarzy i były piłkarz Wisły Kraków - Marcelo. Na ławce rezerwowych Rody pozostali Mateusz Prus i Mikołaj Lebedyński. PSV jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy. W pierwszym meczu Holendrzy wygrali w Eindhoven 1-0. Rewanż zostanie rozegrany 30 listopada o 21:05.

krako - 24 września 2011, 20:39:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myslałem że remis a tu dostali 7-1 ale obronił karnego hehe

ferdek - 24 września 2011, 20:39:57 - *.adsl.inetia.pl
kurde cycu trzymej mnie bo jak mu zaraz kopa zasadze ...

lm - 24 września 2011, 20:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to, że legia przegrała 1:0 tam to sukces.

legionista - 24 września 2011, 20:40:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co z tego ze obrnil jak 7 goli puscil!!!!

asd - 24 września 2011, 20:42:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahah co z Tego jak Dostał 7 xD

Jasiu - 24 września 2011, 20:46:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pierwsze cztery bez szans, piątej nie widziałem, przy szóstej się mógł lepiej zachować, a ostatnia z karnego. Ogółem Roda bezradna, po czerwonej kartce dodatkowo im się wszystko rozsypało. PSV bawiło się, do przerwy spokojnie 7-8 mogło być, gdyby nie Kieszek. Bezsprzecznie najlepszy gracz Górników na boisku. Bez napinki.

vald - 24 września 2011, 20:46:56 - *.dynamic.chello.pl
Ach ta liga holenderska, nie ma kolejki żeby ktoś nie wygrał/nie przegrał sześcioma - siedmioma bramkami... a za tydzień pewnie z kimś Roda wygra 8:3..

gol - 24 września 2011, 20:47:22 - *.ambit24.net
Nathan wchodzisz tu jeszcze?

kaka - 24 września 2011, 20:48:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
hahaha zawalił ogladeałem mecz iii widizłek te bramiki we wszytskich mógł sie lepiej zachować -zawalił i tyle zal mi go hahaha obronił karnego ale póscił 7 buhahaha !!!!!

Grosiczki - 24 września 2011, 20:53:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje dla skautingu Porto i Rody Kerkrade. 7 goli wpuszczonych w jednym meczu przez Kieszka, a dwoch ostatnich dwanascie

kok - 24 września 2011, 20:59:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spodziewałem się tytułu związanego też ze zwycięstwem PSV jako że to rywal Legii, np. "Kieszek obronił rzut karny, PSV gromi rywali"

łańcut - 24 września 2011, 21:11:14 - *.play-internet.pl
zdarza się , szczesny 8 puścił

Grzechoo - 24 września 2011, 22:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie narzekajcie tak, najwięcej to do powiedzenia zawsze mają ci co wgl nie widzieli meczu ani nawet powtórek z bramek, a tylko wynik zobaczyli.

Piorek - 24 września 2011, 23:38:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Jaki blamaż...

heretic - 25 września 2011, 12:50:42 - *.jmdi.pl
Przecież koles mu karnego dobił?????

Kosimazaki - 25 września 2011, 13:00:43 - *.xdsl.centertel.pl
Jak dla mnie Kieszek to bramkarz co najwyżej na przeciętny klub w T-Mobile E-klasie; podobnie jak Prus; Rodzie się jedynie Tytoń udał; ale on juz poszedł do PSV (i mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia). Przy bramkach z PSV raczej nie miał szans ale fakt straty 12 goli w 2 meczach o czymś chyba świadczy. A Kieszek ma też na sumieniu przegrany puchar Ligi z Porto z tamtego sezonu; mimo wszystko życzę powodzenia i wierze że się rozwinie na solidnego bramkarza

Tominho - 25 września 2011, 14:53:47 - *.xdsl.centertel.pl
Kosizamaki - Prus to jeszcze bardzo młody chłopak więc czego ty od niego wymagasz. Po kilku klopsach Tytonia w Rodzie też nikt by się nie spodziewał, że kiedyś przejdzie do PSV a tu proszę

DENIS - 25 września 2011, 15:29:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl