24 września 2011, 22:36:48 - Lasior
Twente remisuje w lidze

Rywal Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy holenderski FC Twente zremisował 1-1 (0-1) w 7. kolejce Eredivisie z AFC Ajax.

24 września 2011, 20:45 - Amsterdam (Amsterdam Arena)
AFC Ajax 1-1 FC Twente
Miralem Sulejmani 10 - Luuk de Jong 87

Twente: 13. Nikołaj Michajłow - 2. Tim Cornelisse (74, 24. Ola John), 4. Peter Wisgerhof, 19. Douglas, 20. Dwight Tiendalli - 15. Roberto Rosales, 6. Wout Brama, 8. Leroy Fer (59, 7. Denny Landzaat), 14. Willem Janssen (81, 21. Marc Janko), 11. Emir Bajrami - 9. Luuk de Jong.

żółta kartka: Roberto Rosales (Twente).

sędziował: Pieter Vink.

W Lidze Europy Holendrzy zmierzą się z Wisłą pierwszy raz 29 września na swoim stadionie. Rewanż odbędzie się 14 grudnia w Krakowie.

musli - 24 września 2011, 22:51:07 - *.231.195.230
;-)

starykibic - 24 września 2011, 23:18:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W czwartek Brama walnie Wisełce bramę

gyps - 24 września 2011, 23:56:22 - *.opera-mini.net (*.237.0.197)
wisła przegra 5-1

MikhaLEX - 25 września 2011, 6:52:53 - *.play-internet.pl
niby "tylko" remis, ale za to z kim. W dodatku wyrównujący gol w końcówce....Nie wróży to dobrze. Ale futbol jest nieobliczalny. I jako fan "Białej Gwiazdy na to liczę !

a - 25 września 2011, 10:18:44 - *.adsl.inetia.pl
wisla 7:0 twynte

ekse - 25 września 2011, 12:00:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z twynte może i tak. Twente z fartem remis.

Rui_Duarte - 25 września 2011, 12:37:49 - *.7-2.cable.virginmedia.com
Wisła nie ma szans nawet na remis i lepiej się nie łudzić.

Alwiderzej - 25 września 2011, 13:07:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ja mam tylko nadzieję na jedno, że po porażce z Twente (bo to pewne na 100%), Wisła sięnie podda i będzie walczyłą o każdy punkt dla samej siebie do rankingu i że nie zacznawystawiać rezerw na przegrane juz puchary. Pozdro dla normalnych.

DENIS - 25 września 2011, 16:05:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę że będzie dobrze w końcu trzeba myśleć pozytywnie nie

Lenin - 26 września 2011, 15:57:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
będzie dobrze - atak w miarę dobrze a nad obroną trzeba sporo popracować - osobiście postawiłem na wynik 3:2 dla Wisły (za 5 zł do wyjęcia 500)