25 września 2011, 17:55:29 - slady
Kolejna porażka OB w lidze

Drużyna Odense Boldklub przegrała w spotkaniu 10. kolejki duńskiej ekstraklasy z FC Midtjylland 1-4 (0-3). Dla przeciwnika Wisły Kraków w Lidze Europy jest to druga z rzędu ligowa porażka.

25 września 2011, 16:00 - Odense (TRE-FOR Park)
Odense Boldklub 1-4 FC Midtjylland
Baye Djiby Fall 83 - Jakob Poulsen 23, Sylvester Igboun 33, Kristian Bak Nielsen 43, Danny Olsen 90

OB: 33. Stefan Wessels - 8. Tore Reginiussen, 5. Anders Møller Christensen (46, 23. Oliver Larsen), 26. Daniel Høegh, 24. Bashkim Kadrii - 10. Andreas Johansson, 4. Hans Henrik Andreasen, 19. Éric Djemba-Djemba, 21. Rúrik Gíslason (83, 18. Kalilou Traoré) - 7. Peter Utaka (74, 99. Baye Djiby Fall), 9. Rasmus Falk Jensen.

żółte kartki: Hans Henrik Andreasen, Éric Djemba-Djemba, Tore Reginiussen - Rilwan Hassan, Tim Janssen.

sędziował: Kenn Hansen.
widzów: 8166.

Odense Boldklub z dorobkiem czternastu punktów zajmuje obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli.

Pierwszy mecz pomiędzy Wisłą i OB zakończył się porażką polskiego zespołu 1-3. Rewanż odbędzie się 1 grudnia o godz. 19:00.

Ketald - 25 września 2011, 18:10:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To pokazuje jak Wisła jest żenująco słaba

Szpak - 25 września 2011, 18:29:51 - *.adsl.inetia.pl
To pokazuje jak nasza liga jest słaba,no bo w końcu Wisła to Mistrz Polski....

Damian - 25 września 2011, 18:52:19 - *.router7.tygrys.net
Po prostu Wisła jest w kryzysie i tyle na ten temat ...

loip - 25 września 2011, 19:07:17 - *.net.stream.pl
Odense ma syndrom Lecha z poprzedniego sezonu. spinają się na mecze w LE a w lidze wtopy

Gornik - 26 września 2011, 8:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła cudem wygrywa u siebie z przeciętnym z Ruchem, który sprzedał kogo mógł . To co ma pokazać w Europie?Liga M?

lol - 26 września 2011, 10:06:49 - *.eltronik.net.pl
gromią nas słabeusze... bez komentarza...

Lenin - 26 września 2011, 16:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego jak Wisła przegrywa ze słabym europejskim klubem to jedziecie na polską piłkę ? skąd wiecie czy Legia , Lech czy Polonia nie rozgromili by tego klubiku z 5:0 ? co ma forma Wisły do ogólnego obrazu polskiej piłki klubowej ?