28 września 2011, 20:51:50 - koofel
II liga: Wigry 1-1 Wisła P.

Wigry Suwałki zremisowały 1-1 (0-1) z Wisłą Puławy w zaległym meczu 1. kolejki II ligi wschodniej. Spotkanie zostało przełożone z lipca z powodu modernizacji stadionu w Suwałkach.

28 września 2011, 19:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-1 Wisła Puławy
Przemysław Makarewicz 76 - Konrad Nowak 43

Wigry: 1. Karol Salik - 16. Tomasz Bajko (46, 44. Audrius Brokas), 25. Marcin Rogoziński, 11. Przemysław Makarewicz, 26. Rafał Darda (46, 24. Tomas Statkevičius) - 13. Krystian Słowicki, 21. Andrzej Niewulis, 9. Sebastian Świerzbiński, 10. Willer, 14. Adam Pomian - 32. Yago (64, 30. Łukasz Walicki).

Wisła: 1. Łukasz Chojak - 15. Rafał Kursa, 3. Adam Mróz, 21. Mikołaj Skórnicki, 19. Łukasz Misztal (43, 20. Rafał Giziński) - 13. Michał Budzyński, 4. Mateusz Gawrysiak, 6. Maciej Wójtowicz (83, 10. Łukasz Giza), 8. Sebastian Orzędowski, 24. Paweł Jabkowski (70, 7. Piotr Mokiejewski) - 11. Konrad Nowak.

żółte kartki: Makarewicz, Niewulis - Mróz, Jabkowski, Wójtowicz.

hehe - 28 września 2011, 21:03:01 - *.pz3-nat.espol.com.pl
Mecz Suwałek sędziował gość z Olsztyna ?

FanPage - 28 września 2011, 21:13:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Deks - 28 września 2011, 21:18:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu fajna atmosfera ale cholernie zimno.Dobre ostatnie 15minut reszta no comend

mki - 28 września 2011, 21:19:21 - *.play-internet.pl
wigry traca punkty na wlasne zyczenie

ptr - 28 września 2011, 21:31:39 - *.auto.m2m.net.pl
w meczu z liderem powinnisy wygrac a dzis przyjezdza druzyna z dolu tabeli i... remis nie krzywdzi zadnej z druzun

VIS MAIOR - 28 września 2011, 22:03:07 - *.opera-mini.net (*.60.237.13)
Z taką grą jak dziś grali Wigry, to w Suwałkach będzie III liga lepiej niech trener weźmie się do roboty bo jak nie, to mam nadzieję, że zarząd wtedy zrobi z tym porządek.

kara - 28 września 2011, 22:36:14 - *.89-22-39-252.matrix-net.pl
I połowa wigry bez myśli. Nikt nie wie co ma grać Willer wyprzedza o 2 klasy resztę grajków. Zero. W ii trochę więcej gry ale żadnych fajerwerków.Ogląda się to beznadziejnie. Jak taj dalej pójdzie to piękny stadion będzie świecił pustkami. Sędzia nic do sędziowaniea a bez liku małych błędów... ale bez wpływu na wynik ale bez błysku

a - 28 września 2011, 23:31:01 - *.adsl.inetia.pl
Do Redakcji- może piszcie w tym przypadku pełną nazwę druzyny, czyli Wisła Puławy, bo pisząc Wisła P , kojarzy się to z Wisłą Płock.

Dawid - 28 września 2011, 23:39:58 - *.dynamic.chello.pl
dokładnie pierwsze skojarzenie idzie na Wisłę Płock

rafalski - 29 września 2011, 6:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krztoń z Olsztyna sędziuje w Suwałkach? To dziwne,ale jak widać był obustronny i wygwizdał X,czyli wynik nierozstrzygniety Sawa pakuj się !

Piotrek - 29 września 2011, 7:03:59 - *.177.124.66
Dziwne, ze to spotkanie prowadził sędzia z Olsztyna, ale OK nie czepiam sie

oli - 29 września 2011, 7:54:12 - *.olsztyn.mm.pl
A czemu miał nie prowadzić sędzia z Olsztyna? Przecież to inne województwo.

dac - 29 września 2011, 8:22:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Suwałki to województwo podlaskie, a Olsztyn to warmińsko-mazurskie. To tak jak Jagiellonii by sądziował arbiter z Warszawy. Wiec co w tym dziwnego?

arko - 29 września 2011, 9:04:14 - *.suwalki.vectranet.pl
Trzeba napisać,że to najsłabszy mecz Wigier u siebie.Sędziowanie w porównaniu do ostatnich "wyczynów" bardzo dobre.Szkoda,że tylko remis ale również mogła być porażka.Wigry raczej nie spadną bo w tym sezonie pewnie historia się powtórzy.Pewnie jedna drużyna spadnie a i nie wiadomo czy wszyscy będą chcieli awansować z 3 ligi.Mam nadzieję,że wkrótce zaczniemy wygrywać.

a - 29 września 2011, 10:40:03 - *.212.223.20 (*.2.20.224)