1 października 2011, 16:51:55 - MichalMKS
I liga: Olimpia G. 1-1 Termalica Bruk-Bet

1 października 2011, 15:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 7. Marcin Kokoszka, 2. Maciej Dąbrowski, 21. Bartłomiej Kowalski, 16. Jarosław Ratajczak - 33. Adrian Frańczak, 8. Mariusz Kryszak, 11. Jarosław Białek (83, 4. Tomasz Copik), 9. Piotr Ruszkul, 22. Paul Grischok (68, 6. Jakub Cieciura) - 10. Janusz Dziedzic (74, 31. Łukasz Tumicz).

Termalica Bruk-Bet: 12. Sebastian Nowak - 26. Damian Skołorzyński (67, 13. Mateusz Kowalski), 5. Jakub Czerwiński, 18. Jan Cios, 4. Dawid Kubowicz - 9. Dariusz Pawlusiński, 3. Krzysztof Lipecki, 10. Andrzej Rybski, 20. Jakub Biskup - 24. Piotr Trafarski (86, 8. Tomasz Metz), 21. Emil Drozdowicz (75, 23. Łukasz Szczoczarz).

sędziował: Piotr Siedlecki (Warszawa).
widzów: 2500.

źródło: własne / ekstraklasa.net

ksd - 1 października 2011, 16:58:49 - *.torservers.net
hahahahah brawo Olimpia co betony znowu sie nei udało ? byliście lepsi ale brakło szczecia sędzia zły a olimpia bardzo słaba za to wy mogliscie wygrac buhahahahah niech zyje net hools nieciecza

obiektywny - 1 października 2011, 17:01:39 - *.116.244.120
na razie to jedynym napinaczem jesteś ty! idioto!

nieciecza - 1 października 2011, 17:03:14 - *.dynamic.chello.pl
słabo Nieciecza :/

do obiektw - 1 października 2011, 17:09:27 - *.websupport.sk
widac spinaczu z brzeska ze zaszczyciłeś nas swoja wypowiedzią dawno cie tu nie było czas zacząc pompowanie sie na necie co ?

KSZO - 1 października 2011, 17:13:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Olimpii mam pytanie... jak tam spisuja sie u was byli nasi zawodnicy Wrobel, Franczak, Bialek, Cieciura...?

PabloS. - 1 października 2011, 17:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia pokazała bardzo ładną grę,dlatego nie można mówić,że Nieciecza słabo grała,bo gra się tak - jak pozwala przeciwnik.Nikt tu obecnie nie narzeka na sędziego,nikt się nie napina,więc o co chodzi?Troszkę szacunku dla innychW internecie można przeczytać,iż kibice Termalici nie jeżdzą na mecze.Nie zapominajce o tym,że ten klub się dopiero rozwija.Nie każdy ma możliwość bycia na meczu wyjazdowym bo np.jest studentem(jak w moim przypadku).Powodzenia dla Olimipii w następnych meczach.Do boju Bruk-Bet!Pozdrowienia dla normalnych kibiców;)

J/1967 - 1 października 2011, 17:25:07 - *.net139.okay.pl
Dzięki chłopakom z Niecieczy za punkcik.Z wyjazdów punkt u siebie trzy i jest super.Za tydzień wszyscy na mecz z Radzionkowem. TERMALICA TERMALICA NIE-CIE-CZA.

Zawiszak - 1 października 2011, 17:32:46 - *.dynamic.chello.pl
Dziekujemy Olimpio ! Kujawsko-Pomorskie to jest siła !

kibic - 1 października 2011, 17:41:08 - *.lan.gosk.pl
Bylem widzialem.Napisze tak Nieciecza ma dobrych zawodnikow ofensywnych.Potrafia robic zagrozenie pod bramka przeciwnika,ale w obronie to za dobrze nie graja troche sie przyspieszy,przycisnie to robia bledy w obronie.

Olimpia G- - 1 października 2011, 17:50:14 - *.grudziadz.mm.pl
Napinacze pokazcie swoje,Olimpia i tak sie utrzyma tylko o to chodzia Zawiszae Ekstraklasa Kujawyą rzadzą pzdr

Zeta-seta - 1 października 2011, 18:09:35 - *.dynamic.chello.pl
Bydgoszcz gratuluje Grudziądzowi.

Flociarz - 1 października 2011, 18:37:17 - *.fn.pl
Swinoujscie pamieta bravvo Dawid.

GKS1923 - 1 października 2011, 19:11:28 - *.smgr.pl
Mecz wyrownany... wiecej sytuacji bramkowych miala Olmpia, lecz Nieciecza lepiej operowala pilka i w porownaniu z naszymi zawodnikami znacznie bardziej dokladniejsza w podaniach, gdzie u nas to byla jakas kattastrofa. Obie druzyny mialy sytuacje - najlepsze: z 5 metrow Dziedzic przelobowal bramke, a z 3 metrow rowniez na pusta bramke przestrzelil ktos tam z Niecieczy. Wynik wedlug mnie sprawiedliwy
Do KSZO
Wrobel strasznie ma zmienna forme - czasami wyciaga setki a czasami zwykla pilke nie potrafi zlapac i odbija sie ona mu dosc czesto gdzies tam od klatki piersiowej (dzisiaj 3 setki obronil, i gdzies tam z 3 razy niepewnie interweniowal w prostych sytuacjach stwarzajac przy tym zagrozenie pod wlasna bramka), ale oglnie dobry zawodnik. Bialek dobrze gra, ale jakos specjalnie sie nie odnzacza, Cieciury nie moge ocenic, a Franczak najbardziej dojrzaly zawodnik moim zdaniem, pracuje na zespol, a setki wykorzystuje z zimna krwia. Poki co chyba najlepszy zawodnik Olimpi (moim zdaniem).
Pozdro dla normalnych

Oli 7 - 1 października 2011, 19:11:54 - *.centertel.pl
Jak grał grischok ????

GKS1923 - 1 października 2011, 19:13:37 - *.smgr.pl
* (...) najlepszy zawodnik OLIMPII (...)

zadobry - 1 października 2011, 19:25:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz dwa wyjazdy, które pokażą czy będzie środek tabeli czy walka o utrzymanie. Dlatego wszyscy do Elbląga!!! A dzisiejszy wynik sprawiedliwy.

DENIS - 1 października 2011, 20:17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I znowu kicha coś się z Niecieczą złego dzieje

DoKSZO - 1 października 2011, 21:19:14 - *.smgr.pl
Białek gra w wyjściowym składzie prezentuje się bardzo dobrze,Frańczak zalicza udane wystepy i strzela bramki,Cieciura słabo.A Wróbel to najlepszy zawodnik.Często ratuje nas kiedy rywale wychodzą nawet sam na sam.Na pewno jeden z lepszych bramkarzy w lidze , może nawet w pierwszej trójce.

Oli G-dz - 1 października 2011, 21:22:45 - *.205.55.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Remis sprawiedliwy ! Olimpia raczej słaby mecz !
Bramka Dziedzica nie zmienia mojej oceny,że jest on bez formy !
Kaczmarek coraz bardziej mnie zadziwia !
Zmiana Grischoka ,który był jednym z lepszych graczy na boisku na Cieciurę to błąd,ale wejście Copika za Białka -co to miało być ? Przecież podobno zawsze gramy o 3 punkty ! A ta zmiana to chyba dla obrony wyniku !
To gdzie mamy wygrywać jak nie u siebie !
Ruszkul niewidoczny, Białek, Kryszak walczyli,ale dla mnie braki kondycyjne widoczne ! Wróbel kilka niepewnych interwencji ,ale dwukrotnie spisał się ekstraklasowo !
Ogólnie widać pomysł na grę ,ale zbyt dużo niedokładności i zbyt mała siła ataku (często osamotniony Dziedzic bez szybkości i chyba ma trochę pecha )

WKS - 1 października 2011, 22:04:25 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje z Bydgoszczy i zrobicie to co Zawisza ma zrobić w 3 lata czyli awans do ekstr.W tym sezonie pewne utrzymanie a w następnych będzie coraz lepiej,bo tak buduje się u was dryżynę na awans.Powodzenia i pozd dla normalnych.

Jędrek - 2 października 2011, 9:25:46 - *.238.40.8
jak czytam że Grischok najlepszy to chyba byłem na innym meczu, człapał jak bocian, żadnego zaangażowania w grze, żadnej pomocy z defensywie, wg mnie nadał sie do zmiany po 10 minutach. Jedynie pod koniec raz pociągnął z lewej i to wszystko w jego wydaniu. Ciekawe jest czemu trener odsunął od składu "walczaka" Rogóża, Domżalskiego i Suleja. Szczególnie ci dwaj pierwsi zawsze wkładają serce do gry. A co do Dziedzica, stara się, umie zastawić, często kryje go dwóch zawodników. Może trochę wsparcia od kibiców by sie mu przydało

adreim - 2 października 2011, 14:39:49 - *.smgr.pl
Jędrek, mam pytanie...
CZY TY MASZ OCZY, CHŁOPIE!?

Jędrek bramka to 80% zasługa Grischoka !

jac - 2 października 2011, 19:25:29 - *.htsit.net
Nieciecza ma bardzo dobry zespół, przez pierwsze 20 minut grali świetnie, potem mecz się wyrównał. Remis uważam za sprawiedliwy. W końcu Dziedzic rozegrał dobry mecz, szkoda, że w drugiej połowie trafił w słupek, może w końcu się przełamie i będzie skuteczniejszy. Co do nabytków z KSZO to jak dla mnie najsłabszy jest Białek, notuje mnóstwo strat i niecelnych podań, a przychodził do Olimpii jako gwiazda nawet testów nie musiał zaliczać. Z Grischoka będzie pożytek, jest świetny technicznie i jak sam mowił potrzebuje trochę czasu na nadrobienie zaległości. Będzie dobrze

Jędrek - 3 października 2011, 8:16:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
taaa, to może i Kryszak był świetny??. ten facet ma siły na 30minut , potem klops

gks - 3 października 2011, 12:53:06 - *.204.67.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do Elblaga tylko po 3 punkty

lol - 3 października 2011, 13:05:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe na jak dlugo jeszcze starczy siana fanatykowi z Niecieczy

breki - 3 października 2011, 15:12:40 - *.238.36.230
Skąd wejście Copika za Białka, a skąd wejście jeszcze w II lidze na 2 połowę ze Zdzieszowicami Kaspierkiewicza? Przegrywamy 0:1, a nasz znakomity trener, artysta futbolowej taktyki, wprowadza defensywnego pomocnika. Teraz też bronił wyniku i o ile w tym spotkaniu remis jak najbardziej sprawiedliwy, tak w meczach z Arką czy Pogonią, które nie pokazały nic konkretnego można się było pokusić o zwycięstwo. I nikt tu nie mówi o awansie, ale chodzi o pewny ligowy byt, a nie balansowanie nad strefą spadkową. Co do Rogóża, Domżalskiego, czy Suleja decyzje trenera Kaczmarka są dla mnie więcej niż niezrozumiałe. Ktoś pisał, słaba forma, trener jest blisko i wie najlepiej, a ja twierdzę, że po prostu dostał nowe zabawki i tyle. Żeby nie dać Sulejowi nawet szansy, to trzeba być co najmniej ekscentrykiem. Zmiany w składzie meczowym jeśli są, są nieznaczne, albo żadne, tymczasem mamy zbilansowany skład, którego potencjał nie jest w ogóle wykorzystywany. Posypią się gromy w moim kierunku, ale powiem za klasykiem polskiej polityki, może nie jakoś pochopnie i na łapu capu, ale : "Kaczmarek musi odejść".