[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


10 sierpnia 2004, 23:27:18 - maciejko
Damian Kroczek w ŁKS?

Damian Kroczek napastnik GKS Katowice to kolejny kandydat do gry w ŁKS.

Po ostatnich słabszych występach drużyny sponsor ŁKS, Daniel Goszczyński rozmawiał wczoraj wieczorem z trenerami Markiem Chojnackim i Grzegorzem Wesołowskim. - Chcę bliżej poznać przyczyny naszej słabej skuteczności - mówił przed spotkaniem Goszczyński.

Według niego, jeszcze przed meczem z RKS Radomsko należy wzmocnić łódzki atak. Kandydatów jest trzech: Daniel Dubicki (Wisła Kraków), Piotr Bajera (Korona Kielce) i Damian Kroczek (GKS Katowice). Tego ostatniego polecił Wojciech Borecki, były szkoleniowiec łódzkiego zespołu.

- Mam w składzie trzech równorzędnych napastników, którzy są lepsi od Damiana - mówi trener GKS. - Dlatego zaproponowałem, żeby został wypożyczony do ŁKS.

Być może jeszcze w tym tygodniu Kroczek przejedzie na testy do Łodzi. Gdyby wypadły pomyślnie, byłby trzecim napastnikiem, którego łodzianie pozyskają w tym sezonie. Wcześniej kontrakty z ŁKS podpisali Maciej Nuckowski i Ireneusz Gortowski.


źródło: Gazeta.pl

isiah - 11 sierpnia 2004, 10:30:11 - byt11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener GKSy to skończony idiota! Orzeł jest lepszy od każdego z tych napastników ale skoro są takie układy w tym klubie to trudno.

Medzol - 11 sierpnia 2004, 10:34:55 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Słyszałem, że Damianem interesuje się Ajax Amsterdam.Podobno byli już go oglądać.Miejmy nadzieję, ze wszystko pójdzie ok.Powodzenia Orzeł!!!Latkorze;-)

moody - 11 sierpnia 2004, 10:35:36 - proxy2.godula.net (192.168.6.5)
Damian niech idzie do tego ŁKS-u bo w tej GKS-ie sie marnuje tam sie wybije i moze isc zaa granice albo do Wisełki

isiah - 11 sierpnia 2004, 10:36:53 - byt11.neoplus.adsl.tpnet.pl
..........a tak na marginesie to Latki POWER!!!!!

Medzol - 11 sierpnia 2004, 10:38:03 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Słyszałem, że Damianem interesuje się Ajax Amsterdam.Podobno byli już go oglądać.Miejmy nadzieję, ze wszystko pójdzie ok.Powodzenia Orzeł!!!Latkorze;-)

Biały - 11 sierpnia 2004, 10:41:19 - cak71.neoplus.adsl.tpnet.pl
podpisuję się pod słowami mr. IsiaH

Zapalony k - 11 sierpnia 2004, 10:41:23 - proxy2.godula.net (192.168.2.24)
Damian zasluguje na lepszy klub niz GKS tam sie chlopak tylko marnuje!!!! Ma wspaniale predyspozycje. Chlopak poza pilka nozna niczego innego nie widzi , a ten GKS Z DZIUROWICZEM na czele wogole nie daja mu grac!!! (Dziurowicz niech sie da spokoj z pilka nozna bo i tak juz sporo nakradl , niech sobie wybudyje 4 dom za pieniadze pilkarzy :-/
Orzeł The BeSt !!!!!!

Szyszko - 11 sierpnia 2004, 11:38:43 - hv186.internetdsl.tpnet.pl (192.168.5.152)
W pelni popieram isiah-a

junior - 11 sierpnia 2004, 12:22:48 - 195.205.76.93
damian jest zawodnikiem bardzo leniwym nie za bardzo lubi sie wysilac na treningach a najlepiej wychodzi mu gra na placyku na goduli

Misiu - 11 sierpnia 2004, 12:37:03 - cab215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener GKS-u nie jest chyba przy zdrowych zmysłach, pozbywać się jednego z lepszych zawodników w swoim zespole. Zaraz widać że w klubie nie liczą się umiejętności ale pieniądze (ile dasz trenerowi tyle sie pograsz), ale może to i dobrze że Orzeł pójdzie grać do innego klubu. Wybije się tam i pokaże Dziurowiczowi jaki z niego trener!!!

___ - 11 sierpnia 2004, 12:39:33 - 62.233.185.126 (192.168.32.71)
czy Wy widzieliscie kiedys Kroczka w akcji? Z niego jest drewno i tyle byl wielkim talentem ale takich talentow ktore są nimi całe zycie a nic nie prezentują jest w Polsce wielu.Zero zaangażowania i walki to cały Damian Kroczek.

Medzol - 11 sierpnia 2004, 13:05:35 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Jakby Borecki dał mu szanse pokazania sie, to by napewno wypadł lepiej niż połowa napastników z naszej ligi.Ale tam jest prawo dżungli.Kto zapłaci ten gra!!!Szkoda Damiana bo z tego co pokazuje na "placyku na goduli" i co pokazał na meczach w których grał(KSZO-GKS - debiut w pierwszej jedenastce i od razu gol)to jest naprawde dobry.Orzeł jeszcze pokaże na co go stać!!!

isiah - 11 sierpnia 2004, 13:08:09 - bxq223.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro gra na "placyku na goduli" to tylko dobrze o nim swiadczy ze nie czuje sie taka gwiazda zeby nie grac z amatorami. Co do zaangażowania to chyba nie widziałeś meczy Lech-GKS w pucharze. Grał 20 minut i był najlepszym zawodnikiem na boisku i wszystkie akcje musiał sobie wyrobić sam.

Medzol - 11 sierpnia 2004, 13:10:46 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Popieram w 100% słowa Isiah!!!

lala z cze - 11 sierpnia 2004, 13:47:02 - xu50.internetdsl.tpnet.pl
Damian jest THE BEST !!!!!!! :P

Lopez - 11 sierpnia 2004, 13:58:21 - nat-r4-10.foxnet.com.pl
Jak o mnie lajzi to Kroczek moze grac i w Barcelonie ale na polska lia to on jest za slaby co pokozol swoja gra a gola z kszo to malo kto by go nie strzelol No a o jego grze na placu to sie ani niy wypowiadom, no ale m.in dzieki niemu prawie zawsze z wami wygrywomy
Ryzy & Kroczek Rulez

jo - 11 sierpnia 2004, 14:17:03 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
No ja na nasza liga jest za słaby ale w Barcelonie by mógł grać.Dobrze wiedzieć, że liga Hipszńsko jest słabszo od naszej .A na placu to bawi się z czterema naroz.A z wami to on som wygrywo!!!

Despo - 11 sierpnia 2004, 14:45:27 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Kroczek?A kto to taki?W polskiej lidze jest chyba...zerem.Slyszalem ze ŁKS walczy o niego z TRAKTOREM MŁAWA.Ale i tak najlepsza oferta padła z NAPRZODU LIPINY!OLE!

Kibic - 11 sierpnia 2004, 17:20:22 - bi178.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.115)
Majac do wyboru Dubickeigo, Bajera i Kroczka na pewn ozdecyduja sie na Kroczka hahaha.

Fan Kroczk - 11 sierpnia 2004, 17:22:32 - bi178.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.115)
Od Kroczka to na goduli bylo 10 lepiej sie zapowiadajacych zawodnikow tylko ze on miol plecy i go wcisli na chamca do gieksy.W Gieksie (najslabszym klubie pod wzgledem kadry) sie nie lapie i watpie czy lapnie sie w jakimkolwiek drugoligowcu.Misiu trenerem to Dziura na pewno nie jest hahaha a na pilce to zna sie duzo lepiej niz ty.Przynajmniej w koncu postanowi lze za siedzenie na lawie lub na trybunach nie bydzie placil kasy "gwiezdzie" za jaka uchodzi kroczek. A tobie isiah moga zalatwic autograf od Kroczka.Som ci tez sie moga podpisac.

isiah - 11 sierpnia 2004, 17:42:10 - bxy152.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki nie musisz mi sie podpisywać, a co do autografu od Orła to też serdecznie Ci dziękuje za pomoc jak będę chciał to przejdę się do klatki obok Jeżeli chodzi o zarzuty to nie wiem jak go mieli wcisnac do Gieksy bo z tego co pamiętam wzięli go po testach i nie miał tam żadnych wtyków. Chciałbym abyś wymienił tych dziesięciu lepiej zapowiadających się zawodników (no Gorawski powiedzmy że jest jako jeden a reszta???). Jeżeli chodzi o płatności to jak się podpisuje kontrakt to należy się z niego wywiązywać a Dziura tego NIE robi!!! Jeżeli chodzi o grę to jeżeli Gieksa ma lepszych napastników w obecnym pierwszym składzie to popatrz na wyniki. Poza tym, w innych kwestiach całkowicie się z Tobą zgadzam ;)

kolo - 11 sierpnia 2004, 17:43:55 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Wszyscy mu zazdrościcie!!!A to, ze gro w gksie to tylko i wyłącznie jego zasługa!!!Jakby nie było to po niego zgłosił się też min.Górnik i Ruch.To, że poszedł go gksy to dzięki jego managerowi.Fan Kroczka jak zbierosz autografy to ci załatwia od kogoś z Wawla Wirek, albo Zrywu Lipiny.A zreszta Damian i tak na was leje zazdrośniki!!!

2 fan kroc - 11 sierpnia 2004, 17:51:14 - nat-r4-10.foxnet.com.pl
Jak tyn nieoszlifowany diamencik zagro jeszcze kiedys w jakims I-ligowym klubie (nie liczac jakis epizodow 5 minutowych w gks-ie choc i w to watpie) to jo ida na testy do Wisly A ty Isiah przyjdz w piatek na latki to osobiscie sie od Gwiazdy Kroczka bydziesz mogl wziac autograf

isiah - 11 sierpnia 2004, 17:51:14 - bxy152.neoplus.adsl.tpnet.pl
BTW Kroczek wogóle nie wybiera się do ŁKS-u !!! Także cały ten artykuł jest bez sensu, ale przynajmniej można się wypowiedzieć na inne tematy bo o artykule to tu chyba nikt nie dyskutował

isiah - 11 sierpnia 2004, 17:53:44 - bxy152.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie wiem tak daleko to chyba nie przyjde :D Ale dzieki za zaproszenie.

Medzol - 11 sierpnia 2004, 17:58:27 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Fan Kroczka jakbys umiał czytać to byś doczytał, że Isiah napisał cyt."Dzięki nie musisz mi sie podpisywać, a co do autografu od Orła to też serdecznie Ci dziękuje za pomoc jak będę chciał to przejdę się do klatki obok".No cóż trudno nie wszyscy nabyli umiejetnosć czytania.I ciekawe po co by miał akurat w piątek "przyjeżdżać"na latki???A Damian i tak wam pokaże!!!

isiah - 11 sierpnia 2004, 18:01:58 - bxy152.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę że chłopcy z Goduli wylewają żale za swoje niespełnione kariery naprawde serdecznie Wam współczuje.

gieksiarz - 11 sierpnia 2004, 18:12:48 - bxm11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muszę się zgodzić z Isiah-em w większości kwestii chociaż czy akurat taki zawodnik zasługuje na tyle uwagi nie wiem. Ale widzę że to jest sąsiedzka solidarność (zadałem sobie trud przeczytania wszystkich wypowiedzi). Jeżeli chodzi o takich Panów jak Despo czy Fani to chciałbym wiedzieć gdzie oni grali czy grają skoro mają prawo krytykować (bezsensownie) innych.
-_-_-_-_-_-_-_-_- ZAWSZE GIEKSA _-_-_-_-_-_-_-_-

Despo - 11 sierpnia 2004, 18:14:20 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Zazdrość?Nie sądze panie Kolo,Medżolo.Ale dupke wylizać można.Zawsze jest szansa na przejażdżke Nexiom.

isiah - 11 sierpnia 2004, 18:19:27 - byo106.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak wogóle to widzę że jestem tu większą geiazdą niż Damian :D

Despo - 11 sierpnia 2004, 18:19:27 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Czy trzeba gdzieś grać drogi kolego Gieksiarzu aby wyrażać swoje zdanie na temat piłki?Toż to "uciecha ludu" więc krytykować każdy może.

isiah - 11 sierpnia 2004, 18:23:27 - byo106.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podsumowanie: Prawdę mówiąc to Damian najlepszym piłkarzem w naszej (strasznie cienkiej, co dzisiaj będzie można zobaczyć na meczu Wisła-Real) lidze ale co tam ogólnie było śmiesznie i o to chodzi. Pozdrawiam sąsiadów bo oprócz nich to tu się wypowiedziały jeszcze chyba ze trzy osoby

isiah - 11 sierpnia 2004, 18:25:45 - byo106.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sprostowanie: po lidze miało być "nie jest". Przepraszam czytających

Despo - 11 sierpnia 2004, 18:27:19 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

isiah - 11 sierpnia 2004, 19:13:21 - bxl4.neoplus.adsl.tpnet.pl
.....a jak kogoś nie lubią to zablokują cały internet!!!!!!!! ;)

Medzol - 11 sierpnia 2004, 20:56:03 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Ale pan udupił panie Despo.Nic tylko pogratulować inteligencji.To, że pan woli trzymać strona goroli to pana sprawa, ale to że ja stoje po stronie kolegi to moja decyzja, a jeżeli panu to nie odpowiada to proszę to zachować dla siebie bo takie komentarze są zbędne na tego rodzaju forach.Kłaniam się.

Despo - 11 sierpnia 2004, 22:06:06 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Szanowny Panie.Nie trzymam strony zadnych goroli a jak pan moze przeczytac ponizej na forum nie mozna uzywac wulgaryzmow gdyz sa zbedne na tego rodzaju forach.Nic tylko pogratulowac inteligencji.I prosze poczytac w slowniku definicje slowa "forum".Mozna pisac co sie chce i wyrazac swoje zdanie jak tylko sie chce,oczywiscie w pewnych wyznaczonych granicach.Z powazaniem.

Fan Kroczk - 11 sierpnia 2004, 22:53:48 - bi178.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.115)
szczerze ... j**** mnie to co wy godocie o kroczku i lizecie mu dupa bo ten synek nigdy dobry nie byl i nie bedzie.Szkoda godac na wasze komentarze ale jo by sie ino spytol wos na wielu szpilach byliscie , wiela stadionow widzieliscie na zywo, wiela wyjazdow zaliczyliscie. Piknikowi kibice i bede tu zale wylewac. Szkoda godac.

Medzol - 11 sierpnia 2004, 22:55:42 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Szczerze to nie rozumię pana zachowania.Najpierw wyraża pan negatywne decyzje na temat kolegi z bloku a potem obraża pan mnie.To żenujace.Ja bronie honoru kolegi a pan wrecz przeciwnie.Obraża pan mieszkańców tak zacnej ulicy na jakiej ma pan zaczyt mieszkać.Pozdrawiam

Medzol - 11 sierpnia 2004, 22:58:28 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Szczerze to nie rozumię pana zachowania.Najpierw wyraża pan negatywne decyzje na temat kolegi z bloku a potem obraża pan mnie.To żenujace.Ja bronie honoru kolegi a pan wrecz przeciwnie.Obraża pan mieszkańców tak zacnej ulicy na jakiej ma pan zaczyt mieszkać.Pozdrawiam

Despo - 11 sierpnia 2004, 23:03:06 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
"negatywne decyzje"..................... ...........................?A co to?

Medzol - 11 sierpnia 2004, 23:09:23 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Chodziło mi o opinie.I tym postem chcę zakończyc tą bezsensowną gadke z panem.Ta rozmowa nie ma sensu.

Despo - 11 sierpnia 2004, 23:09:25 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
Prosze przytoczyc cytat w ktorym obrazam Szanownego Pana lub ktoregokolwiek z mieszkancow dzielnicy naszej zacnej?Jestem po prostu OBIEKTYWNY.Co sie tyczy kibicowania to kazdy kibicuje jak chce komu chce kiedy chce.Jak juz mowilem wyrazac opinie kazdy moze.Kroczek jest slaby i tyle.Gdyby byl dobry to by gral,my tez nie gramy bo jestesmy slabi.Tyle.Koniec tematu.Over&Out!

isiah - 11 sierpnia 2004, 23:14:45 - bxz2.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wystarczy forum i już musi być haja na Latkach

isiah - 11 sierpnia 2004, 23:17:44 - bxz2.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na koniec chcialem jeszcze dodac ze w GKSie Kroczek mogl spokojnie grac w pierwszym skladzie ale na układy nie ma rady

Medzol - 11 sierpnia 2004, 23:29:17 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Brawo dla tego pana.Ma pan całkowita rację!!!Szkoda Damian bo jest dobry.The End.

moody - 11 sierpnia 2004, 23:49:14 - proxy2.godula.net (192.168.6.5)
Haja na latkach to byla ale ok. godz. 23:10 i nawet nasz bohater dyskusji bacznie sledzil jej przebieg

Despo - 11 sierpnia 2004, 23:58:56 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
I jak to zwykle bywa na naszej ulicy-stolicy przeczy sie swoim wlasnym slowom.Bylo,jest i bedzie.Niestety.

jaga - 12 sierpnia 2004, 0:32:57 - bialystok2-gts.bsk.vectranet.pl (10.1.247.198)
on powinien przejsc do jagi w lodzi bedzie sie marnowac!!bez urazy hehe lolki

isiah - 12 sierpnia 2004, 9:29:16 - bxk199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cel został osiągnięty!!!!! Jest tu najwięcej komentarzy spośród wszystkich tekstów Dziękuje wszystkim i tym co byli za i przeciw. BTW Damian do ŁKSu i tak nie idzie i to chyba nie jest tajemnica

isiah - 12 sierpnia 2004, 9:39:41 - bxk199.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie to chyba lepiej że Damian odchodzi z Gieksy. Pojedzie do NIemiec ogra się i wróci to może jakoś się ta kariera jeszcze potoczy. Narazie jak pisałem Damian najlepszy nie jest (chociażby z powodu braku ogrania) i wcale się nie wycofuję z tej opinii!! Gdyby był toby dużo więcej grał, chociaż kto wie co tam w KAtowicach się dzieje. Ale nic straconego jest jeszcze młody i ma szanse. 3MAM KCIUKI i życzę jak najlepiej.
PS. Jeżeli chodzi o wypowiedzi Despo to każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii także jak dle mnie jest żadne "haje na placu" są bez sensu.

Despo - 12 sierpnia 2004, 9:43:44 - proxy2.godula.net (192.168.6.15)
A Balcerowicz musi odejsć!

Fan Kroczk - 12 sierpnia 2004, 11:18:24 - bi178.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.115)
Nie rozumia jak sie mozna wypowiadac o ukladac w gieksie skoro sie siedzi w doma przed kompem.Skad o tym wiecie? Od Kroczka?? Hahaha.Kazdy broni wlasnego tylka a jak sie nie ma innych argumentow to sie bzdurne wysuwa.Jak jest taki dobry to niech idzie do jakiegos dobrego klubu a jak na razie nie ma nim zadnego zainteresowania nawet z nizszych lig.Do Niemiec to on moze wyjechac ale na roboty publiczne i przy okazji pokopac w Oberlidze.Pozdro dla wszystkich.

__ - 12 sierpnia 2004, 13:05:18 - 62.233.185.126 (192.168.32.71)
obserwuje Kroczka od poczatku jego pobytu w GieKSie i nie wiem jak mozna mowic o jego talencie? ogrywa 4 na Goduli? no i co z tego ze na placu jest najlepszy? na moim osiedlu jest takich paru ale to nie zaden powod zeby byli dobzi na lige.Gol Kroczka z KSZO ?KSZO grało wtedy mlodzikami bo reszta pilkarzy uciekła i wogole KSZO updało bo kasy nie miało i nie płaciło wiec ten mecz latwo wygralismy 3-0 bez wiekszych wysilkow wiec ten gol to nic wielkiego a pozatym Kroczek mial wiele okazji do gry i jakos jedna bramka z upadającym wtedy zespolem źle swiadczy o jego "talencie". Jest cienki jak dupa weza i nie wiem skad ma swoich obrońcow pewnie Ci obrońci znają go i dlatego go bronią. Płacenie trenerowi za granie ? hehehehehe bez komentarza :D

Fan Kroczk - 12 sierpnia 2004, 15:21:45 - bi178.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.115)
__ zgadzam sie calkowicie - nic dodac nic ujac

Fan Kroczk - 12 sierpnia 2004, 22:37:22 - bqd148.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siemka. Chcialbym sie wypowiedziec na temat nie tyle odejscia D.Kroczka do LKS-u ile na wypowiedzi zawarte na tym forum.Sklada sie tak ze znam prawie wszystkich wypowiadajacych sie oprocz Fana Kroczka (sory ze uzywam twojej ksywy ale fest mi sie podoba hehe), Fana Kroczka II( minus za plagiat) i __ . Dziwne sa wupowiedzi Despo ktory o ile wiem na meczach raczej nie bywa, na pilce to sie nie zna (pewnie zaraz sie oburzy i stwierdzi ze to ja sie znam hehe albo ze lize dupe) ale moge powiedziec ze kazdy ma swoje zdanie i jezeli jest obiektywne to nie ma sie do czego doczepic ale jesli ktos stara sie zdyskredytowac druga osobe poprzez wypowiedzi na ktorych niegdy by poza nim nie uzyl to jest smieszne i godne pogardy.Zazdrosc Zawisc Moze po prostu chec pokazania sie i zablysniecia Oskarzanie kogos o chec przejazdzka nexia jest parodia.Nie wiem czy ten ktos moglby prosto w twarz powiedziec D.kroczkowi to co napisal na tym forum.Nie o to chodzi czy Kroczek gra dobrze czy nie...ja mam wlasnie spostrzezenia i moge je przedstawic i przed Damianem(pozdro, ale w chopki i tak zes jest drzewko hehe) i reszta obecnych na tym forum), ale o obiektywizm, a u tej osoby tego nie widze.Tak sie sklada ze mi nie zalezy na przejazdce nexia ani na dobrych stosunkach z D.Kroczkiem wiec nikt mi zarzucic lizania dupy nie moze.

Medzol - 13 sierpnia 2004, 14:45:08 - proxy2.godula.net (192.168.2.29)
Jeżeli chodzi o obrażanie, którego się pan Despo wyparł to już cytuje jego zdania:"Zazdrość?Nie sądze panie Kolo,Medżolo.Ale dupke wylizać można.Zawsze jest szansa na przejażdżke Nexiom".Tym zdaniem obraził pan mnie a następnym cytatem innego mieszkańca i zarazem głownego bohatera forum:"Kroczek?A kto to taki?W polskiej lidze jest chyba...zerem".Tego posta napisałem, ponieważ czytając pana post o "przeczeniu własnym słowom" miałem wrażenie, że jest on dyktowany w moim kierunku.Tak wiec każdy ma swoje zdanie temat Damiana formy a pan uczepił się mnie obrażając przy okazji.