1 października 2011, 17:54:43 - MichalMKS
II liga, gr. wschodnia: 12. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość spotkań 12. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej. Dzięki wygranej 2-0 z Jeziorakiem Iława na trzecie miejsce w tabeli awansowali piłkarze Stali Stalowa Wola.

Wisła Puławy 1-2 Sokół Sokółka
Łukasz Giza 54 - Norbert Toczydłowski 7, Kamil Wojtkielewicz 20 (k)
Garbarnia Kraków 2-5 Puszcza Niepołomice
Marcin Siedlarz 18, Krzysztof Kozieł 76 - Mateusz Cholewiak 2, Marek Mizia 39, Sebastian Janik 72, Dawid Kałat 82, Arkadiusz Lewiński 89

hook - 1 października 2011, 17:58:53 - *.krak.tke.pl
No, no, no... ledwo co się spotkania skończyły a wyniki na stronie. Akurat za to redakcjo, szacunek.

hehe - 1 października 2011, 18:11:30 - *.olsztyn.vectranet.pl
że tak powiem brawo Stalówka ;) ile sisioraka w stalowej?

chuj - 1 października 2011, 18:16:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Sokółka, pozdro z Siedlec

PelikanFAN - 1 października 2011, 18:23:13 - *.lowicz.mm.pl
szkoda Pelikan , gratki dla Stali ale za tydzień 3 punkty z Garbarnią.

Drzewiasta - 1 października 2011, 18:44:05 - *.218.211.202
Puszcza i Garbarnia zawsze żyły w zgodzie i nie zmieni tego jakiś internetowy Murin ...
Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Brązowych.Zapraszamy na wiosnę do nas, a teraz życzymy punktów.

do Drzewia - 1 października 2011, 18:47:08 - *.218.102.101
Przecież u was kibiców nie ma! Po 200 osób na mecz

pzpzpzpn - 1 października 2011, 19:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Stalowej budowa nowego stadionu, nie ma kibiców gości

Siedlczani - 1 października 2011, 19:46:27 - *.play-internet.pl
Piłkarze Resovii to niezłe żłoby. Strzelili 2 bramki i od tamtej pory zaczęła się Barcelona, ale nie w sensie piłkarskim a aktorskim. Gdyby tak podliczyć czas, który przeleżeli na boisku i czas ich schodzenia przy zmianach uzbierałoby się pewnie z 15 minut. :D

stw - 1 października 2011, 19:53:49 - *.interblock.pl
Kibice Jezioraka przyjechali.... ale nie dotarli.. dostali baty do tego im samochody ktos porysowal

antystal - 1 października 2011, 20:26:23 - *.rzeszow.vectranet.pl
Do Siedlczanin! Dostaliście baty i płaczecie. Strzeliliście bramkę z karnego z kapelusza i macie pretensje do całego świata!Trzeba było strzelić 3 bramki i wygrać!Dostaliście w łeb i przyjmijcie to z godnością, bo i tak sędzia wam pomagał! AVE RESOVIA

PelikanFAN - 1 października 2011, 20:43:33 - *.lowicz.mm.pl
Nie jest nowością że kibice z Siedlec się napinają prawie o wszystko. Ta jak na początku sezonu mieli grąc o awans.

PogońFan - 1 października 2011, 20:44:17 - *.siedlce.vectranet.pl
do antystal pacanie nam sędzia pomagał?! to wam pomagał waszym aktorzynom bo żeby to byli piłkarze to to tego nie powiem a ogólnie siedzę w piłce już trzydzieści parę lat i obiektywnie mogę stwierdzić że Resovia to najsłabsza ekipa z jako dotąd zmierzyła się Pogoń!

don pedro - 1 października 2011, 20:50:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Resovia...ŁÓDZ trzyma kciuki...

RR - 1 października 2011, 20:59:54 - *.tktelekom.pl
Najsłabsza ekipa, ale wygrała 2:1 , pomyśl zanim coś napiszesz...

Fan - 1 października 2011, 21:03:29 - *.siedlce.vectranet.pl
Pierwsza bramka dla Resovii padła ze spalonego,druga to wynik pierwszej.Pogoń strzeliła z karnego którego nie było.Nieskuteczność Naszą wadą w tym meczu.
A co do sędziów,jaka liga tacy sędziowie.Wynik przyjmuję z pokorą ,Resovia miała fart,dwie akcje dwie bramki.Pogoń 3 setki,0 bramek,tylko ta z karnego którego nie byłoPo prostu życie

RR 1905 - 1 października 2011, 21:07:10 - *.224.193.168
do PogonFan przyjmij chlopcze porazke z godnoscia nie obrazaj rywala pozostaje uczyc sie od lepszych.

garca - 1 października 2011, 21:11:25 - *.net.autocom.pl
Wynik może mylić lecz tym czym nas dziś uraczyli pilkarze Garbarni i Puszczy to sama radość, wszystkim życzę takich widowisk.Swietnie zmotywowana Puszcza i nieustępliwa Garbarnia. Brawo!!!

SSW - 1 października 2011, 22:13:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem dzisiaj na meczu w Stalowej Woli poziom bardzo mizerny wogóle w tym roku słabiutka ta 2 liga każdy może z każdym wygrać , potrzeba tylko troche chęci , ambicji zaangażowania jednym słowem komu bardziej się chce biegać i walczyć wygrywa , Stalówka i Jeziorak dzisiaj bardzo mizernie przez 90 minut oprócz 2 bramek jedna sytuacja Jezioraka i strzał w słupek a pozatym chaos i kopanina ciężko było na to patrzeć

Kanonier - 1 października 2011, 22:15:53 - *.siedlce.domtel.com.pl
Bardzo, naprawdę bardzo współczuje kibicom Resovii tych piłkarzy jakich mają. Naprawde wstyd robić taką lipe na pół Polski. Ale jakby nie patrzył wyśmienita gra aktorska plus niezłe cfaniactwo w (negatywnym sensie). No ale cóż może w Rzeszowie takie (tu cenzura) mają prawa bytu. Na szczęście u nas w Siedlcach na to się nie zanosi

Fan - 2 października 2011, 1:59:49 - *.siedlce.vectranet.pl
Panowie rozumiem że porażka boli ale dajcie już spokój.MKP Pogoń!!!Pozdrowił

KevinOKS87 - 2 października 2011, 11:00:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
heheh jeziorowcy heheheheh łopot dostali hehe bardzo dobrze , brawo Stalówko : )
1 liga 1 liga OKS
Stomil & Petra & Polonia

antystal - 2 października 2011, 11:30:07 - *.rzeszow.vectranet.pl
Do PogońFan!Pacan to twój stary!A ty poprostu nie umiesz się pogodzić z porażką. Gdyby Pogoń wygrywała i "twoi" piłkarze aktorzyli, to mówiłbyś że mają więcej boiskowego cwaniactwa, ale w drugą stronę to już dla ciebie żłoby. A sędzia już w pierwszej połowie powinien wyrzucić Czerkasa z boiska. A jeśli jak twierdzisz przegraliście z najsłabszą drużyną jaka dotąd mierzyła się z Pogonią, to jak to świadczy o Pogoni. Zastanów się. Pozdrawiam normalnych kibiców z Siedlec

max - 2 października 2011, 12:23:59 - *.play-internet.pl
kewin lomot to wy dostaliscie tydzien temu od Brzeska he he co juz zapomniales

sfrustrowa - 2 października 2011, 12:50:33 - *.siedlce.vectranet.pl
do Antystal: normalni kibice z Siedlec również pozdrawiają. na temat meczu sie nie bede wypowiadal bo jest to z góry bez sensu bo jak to było w Dniu Świra: "moja racja jest najmojsza". Jak widac wyniki w naszej grupie padają bardzo dziwne więc na koniec sezonu sie okaże kto tak naprawde był najlepszy w lidze. Co do boiskowego "aktorzenia" to wiekszośc druzyn przy takim wyniku stosuje takie "zabiegi". a co do sedziego to ciezko mi ocenic jego prace gdyż ze wzgledu na doping mało uwagi zwracałem na to co dzieje sie na boisku, ale wydaje mi sie ze nie powinno być tak ze mecz sedziuje sedzia z Lublina. to tyle. pozdrawiam

daro - 2 października 2011, 14:01:49 - *.siedlce.vectranet.pl
kwiatek brawo za dwie bramki,dziewul strzelał kiedyś z 25 m. a teraz nie potrafi z 5

Wojtas - 2 października 2011, 18:17:56 - *.aster.pl
Resovia dostała mecz od sędziego który jest kibicem Motoru

Alien - 2 października 2011, 19:08:31 - *.dynamic.chello.pl
Stary już staety jetem ale Kolego czy Ty nie wiesz że Piłkarze i wyniki to jedno, a Kibice to co innego - ostatnio spytaj Kwidzyn
Dla mnie jest chore że w Siedlcach 99% Pogoń&Legia , a jakiś paru deblli pisze o rtspolicja po co ? Jak was nie ma !

rr - 2 października 2011, 20:35:16 - *.as43234.net
ile kibicow resovi w sedlcach

Fan - 2 października 2011, 20:46:42 - *.siedlce.vectranet.pl
Od 15-go pazdziernika pogoń będzie mogła gościć kibiców przyjezdnych.Zapraszamy!!!

prezes68a - 3 października 2011, 8:55:36 - *.dynamic.chello.pl
Drzewiasta, przyjedziemy na pewno, weźmiemy rewanż. Choć wygrać tak wysoko jak Wy z nami na Hutniku - będzie ciężko.

Alles - 3 października 2011, 9:27:48 - *.internetdsl.tpnet.pl