1 października 2011, 20:44:20 - koofel
Bramka Tomasza Gruszczyńskiego

Football 1991 Dudelange zremisował 3-3 (1-0) z AS La Jeunesse d'Esch w 8. kolejce luksemburskiej ekstraklasy. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił polski napastnik Tomasz Gruszczyński. To pierwszy gol 30-letniego piłkarza w tym sezonie.

1 października 2011, 18:30 - Dudelange
Football 1991 Dudelange 3-3 AS La Jeunesse d'Esch
Paco Sanchez 13, Tomasz Gruszczyński 81, Julien Tournut 87 - Yassine Benajiba 54, 72, Daniel Gomez 78

F91 jest wiceliderem tabeli z piętnastoma punktami.

kolos - 1 października 2011, 21:02:20 - *.dip.t-dialin.net
Dawac go od zaraz do kadry, panie Smuda

fan - 1 października 2011, 21:12:18 - *.aster.pl
słabo, dopiero w 8. kolejce zaczął strzelać

Lucas - 1 października 2011, 21:21:02 - *.68.73.179.debica73.tnp.pl
Dyzma może byś go sprawdził z Chorwatami w grudniu ? i daj zagrać 60 mecz w kadrze Jurkowi Dudkowi !! żeby był w tym gronie zasłużonych reprezentantów... Kto za niech się wpisuje !

DENIS - 1 października 2011, 21:22:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek no to teraz chyba co weekend będziemy czytać o kolejnych bramkach i bardzo dobrze

hugo - 1 października 2011, 21:57:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokładnie, Jurek zasłużył na pożegnalny mecz, szczególnie że wypada właśnie jego 60-ty występ

Lenin - 1 października 2011, 22:53:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
reprezentacja to nie pole do uprawiania jubileuszy czy pożegnań - może jeszcze niech Bońka powoła bo też nie miał pożegnalnego meczu - z całym szacunkiem dla Jerzego jestem przeciwny takim pomysłom

lewpa - 2 października 2011, 0:14:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl