2 października 2011, 18:19:52 - Dawid
II liga: Bałtyk 1-0 Jarota

W meczu kończącym 12. kolejkę II ligi zachodniej Bałtyk Gdynia wygrał z Jarotą Jarocin 1-0 (1-0).

2 października 2011, 16:30 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 1-0 Jarota Jarocin
Paweł Noga 28

Bałtyk: 1. Marcin Matysiak - 17. Wojciech Musuła, 7. Marcin Martyniuk, 2. Michał Benkowski, 4. Miłosz Filipiak (78, 16. Arkadiusz Byczkowski) - 14. Dominik Lemanek, 22. Paweł Król, 19. Damian Jędryka (46, 6. Sławomir Ziemak), 18. Paweł Noga, 10. Maciej Manelski (75, 15. Rafał Loda) - 9. Piotr Włodarczyk.

Jarota: 30. Dariusz Brzostowski - 6. Hubert Oczkowski, 3. Bartosz Kieliba, 17. Piotr Garbarek, 4. Mateusz Śliwa - 7. Krzysztof Czabański (75, 13. Igor Skowron), 16. Sebastian Kamiński (61, 8. Karol Danielak), 14. Michał Grobelny, 5. Damian Nawrocik, 18. Patryk Cierniewski - 15. Adrian Owczarek.

żółte kartki: Filipiak, Noga, Włodarczyk - Czabański, Skowron.
czerwona kartka: Dominik Lemanek (88. minuta, Bałtyk, za odepchnięcie rywala).

sędziował: Artur Mital (Ciechanów).

W 70. minucie Damian Nawrocik (Jarota) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Matysiak obronił).

JAROTAfan - 2 października 2011, 18:23:35 - *.adsl.inetia.pl
Wynik okropny zważając na sytuacje Jaroty ale gramy dalej.. dzięki za walkę JKS!

Bałtyk - 2 października 2011, 18:26:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duma Gdyni!!!Oksywie 100% Bałtyk!!!

TBG - 2 października 2011, 19:02:58 - *.dynamic.chello.pl
sędzia to jakis imbecyl, ale 3ptk zostały w Gdyni i to chyba oczywista oczywistość Tylko Bałtyk Gdynia

castilio - 2 października 2011, 19:09:13 - *.play-internet.pl
A ja wam powtarzam ze Gornik namiesza jeszcze w tej lidze teraz u siebie elana straci punkty powiem tak popamietacie moje slowa czy jest jakas druzyna z tak malym budzetem a taka ambicja NIE NIEMA jest tylko Gornik pozdro Tyscy i Zetka najlepsza kibice w polsce

alibaba - 2 października 2011, 19:12:15 - *.susi.pl
Dżihad BAłtyk

darobg - 2 października 2011, 19:56:54 - *.gdynia.mm.pl
ten sędzia to jakiś debil. Takiego wałka już dawno nie widziałem. Całe szczęście że dotrzymali wynik. Brawo Nawrocik tak trzymaj.

(S) - 2 października 2011, 20:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super !!! Brawo BAŁTYK
Sympatyk z WLKP, SKS SKS SKS !!!

56 - 2 października 2011, 20:14:34 - *.19.101.194 (*.0.0.1)
widzow 276

Fan Bałtyk - 2 października 2011, 20:14:57 - *.gdynia.mm.pl
Mecz nerwowy,dużo walki ale i chaosu.Troche przez słabe sędziowanie.Widziałem lepsze mecze Bałtyku które tylko remisowaliśmy,cóż taka jest piłka.Pozdro dla fanów kopanej z Polski.
W sercu Bałtyk Gdynia ukochana ma drużyna.

Górnik Wał - 2 października 2011, 20:47:53 - *.play-internet.pl