12 października 2011, 19:40:09 - slady
Gol Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz zdobył gola dla B36 Tórshavn w wygranym 3-2 (3-0) meczu 25. kolejki farerskiej ekstraklasy z 07 Vestur. Polak przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Dla Cieślewicza to czternasta ligowa bramka w sezonie.

12 października 2011, 15:00 - Sørvágur
07 Vestur 2-3 B36 Tórshavn
Clayton 60, Jákup Olsen 80 - Łukasz Cieślewicz 1, Róaldur Jacobsen 39, Súni Olsen 41

żółte kartki: Sjúrður Ellefsen - Mahmud Suleiman.

sędziował: Alex Troleis.
widzów: 250.

B36 jest liderem rozgrywek z dorobkiem 61 punktów.

ekse - 12 października 2011, 19:44:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry

radomiak - 12 października 2011, 19:49:27 - *.radom.vectranet.pl
Sprawdziłbym go w kadrze ...

Lucas - 12 października 2011, 19:50:46 - *.brzesko.mm.pl
Franek widzę Łukasza w grudniu sprawdzonego w meczu z Chorwatami . Tyle chciałem ;-)

Irtysz - 12 października 2011, 19:52:34 - *.elpos.net
pare razy podaliście frekwencje, możecie napisać skąd bierzecie info?

mati - 12 października 2011, 19:53:56 - *.adsl.inetia.pl
No włąsnie z kad bierzecie info , mnie tez juz to ciekawi tyle czasu. Pozdro.

łańcut - 12 października 2011, 20:27:27 - *.play-internet.pl
kluby z wysp owczych też mają własne strony internetowe nawet tłumaczone na angielski

Malymaja - 12 października 2011, 22:05:15 - *.opera-mini.net (*.180.110.222)
Brawo olimpia przez was nie wszedł mi kupno wszystkie mecze z 1 ligi trafiłem tylko wy mi kupon zepsuliście jeszcze czekam na zwycięstwo zawiszy bo obstawiłem że wygrają

Irtysz - 12 października 2011, 22:34:59 - *.elpos.net
na stronie federacji nie ma frekwencji, kluby sprawdzałem HB i B36 tam też zero info, dlatego jestem ciekaw

e - 13 października 2011, 3:53:52 - *.dsl.telepac.pt
no dobra, ale ilu z b36 pojechalo na wyjazd?

janeczek - 13 października 2011, 15:00:30 - *.adsl.inetia.pl
Do kadry go i wtedy Lewandowski będzie musiał się zadowolić rolą rezerwowego.

Lenin - 13 października 2011, 17:03:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po dziesięcioro z rodziny i znajomych każdego piłkarza i już mamy frekwencję - a tak na marginesie wie ktoś może jaki jest rekord wszech czasów jeśli chodzi o tamtejszą frekwencję w meczach ligowych ?

szef - 13 października 2011, 19:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieślewicz jest 3 w klasyfikacji strzelców (25m/14g) a pierwszy ma 17 goli.

Jakal - 13 października 2011, 21:10:59 - *.centertel.pl
Rekord frekwencji 3.254

hav - 13 października 2011, 21:29:58 - *.play-internet.pl
Lenin - znana jest tylko rekordowa frekwencja na meczu kadry: 6640 widzów w Toftir na Wyspy Owcze-Malta w czerwcu 1997. Ostatnio na Wyspy Owcze-Włochy w Tórshavn był komplet 5800. Dwa miesiące temu ligową grę Vikingur-B36 oglądało około 2500 ludzi poupychanych dookoła boiska, na skarpach i jednej większej trybunie. Dużo kibiców ściągał także finał krajowego pucharu w czasach, gdy rozgrywano go w stolicy przy okazji narodowego święta Ólavsoka (koniec lipca). W latach 80. i 90. potrafił się wypełnić cały obiekt Gundadalur, pojemny na jakieś 5000 ludzi. W sumie na archipelagu mieszka ich 48 tysięcy.

torres - 14 października 2011, 14:16:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Uspokujcie sie lewandowski jest lepszy od niego on by miał już z 30goli w tamtej lidze a Cieślewicz w bundeslidze 0 na ławce by siedział może nawet nie tak można mu dać szanse w reprezentacji ale nie jest leprzy od lewego.