14 października 2011, 20:54:38 - Dawid
Gol Pawła Brożka

Paweł Brożek strzelił bramkę dla Trabzonsporu w meczu 6. kolejki tureckiej ekstraklasy wygranym u siebie 3-2 (1-1) z MKE Ankaragücü SK. Było to pierwsze trafienie byłego napastnika krakowskiej Wisły dla tureckiego zespołu w tym sezonie. Brożek przebywał na boisku do 60. minuty, kiedy został zmieniony przez Alanzinho.

14 października 2011, 19:00 - Trabzon
Trabzonspor Kulübü 3-2 MKE Ankaragücü SK
Paweł Brożek 38, Ondřej Čelůstka 66, Burak Yılmaz 79 - Doğan Şahin 19, Theo Weeks 63

żółte kartki: Serkan Balcı, Mustafa Yumlu - Ediz Bahtiyaroğlu, Uğur Uçar, Jan Rajnoch.

sędziował: Tolga Özkalfa.

Adrian Mierzejewski przebywał na boisku do 85. minuty i zaliczył asystę przy bramce Pawła Brożka. Mierzejewskiego zastąpił Marek Čech. Dwaj pozostali polscy piłkarze klubu z Trabzonu - kontuzjowany Piotr Brożek oraz Arkadiusz Głowacki nie znaleźli się w kadrze meczowej.

Trabzonspor zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera Fenerbahçe SK.

supera - 14 października 2011, 20:59:42 - *.skierniewice.vectranet.pl
to następnego strzeli pewnie za pół roku.

gezmort - 14 października 2011, 21:25:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bach nie grał Kelhar,nie było go nawet na ławce.

brzuch - 14 października 2011, 21:30:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A zwisający brzuszek mu nie przeszkodził? Dziwne...

•TNT - 14 października 2011, 21:49:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Yilmaz znowu strzelił, ten to ma formę. Klub, reprezentacja...

Buk - 14 października 2011, 22:35:50 - *.180.58.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kto ogarnia buka i pomoze . Mam system 8 z 11 w sts i 8 zakladow weszlo czyli 3 moglem umoczyc?

Kubala - 14 października 2011, 22:48:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no mogles... ale jesli weszlo Ci 9 to masz wieksza wygrana ;)

as - 15 października 2011, 1:59:53 - *.160.68.75
spoko ma imię strzelec 3ciej bramki dla Trabzo

Bax - 15 października 2011, 3:42:19 - *.opera-mini.net (*.61.128.243)
Brawo Brożek

jj - 15 października 2011, 9:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xST79F
JQQxM

Mały - 15 października 2011, 10:02:47 - *.adsl.inetia.pl
Warto odnotować bo nasz supersnajper następnego gola strzeli najpewniej po Nowym Roku,jak dobrze pójdzie.

znafca - 15 października 2011, 12:16:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby nie patrzeć Mierzej zaliczył też asystę przy golu Celustki, bo był ostatnim podającym przed świetną indywidualną akcją Czecha...;)

DENIS - 15 października 2011, 14:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl