15 października 2011, 20:53:45 - euzi
Pierwsza bramka Ireneusza Jelenia w Lille

Ireneusz Jeleń strzelił swojego pierwszego gola dla LOSC Lille Métropole. Polak w 82. minucie dobił strzał Joe Cole'a, a jego drużyna pokonała na wyjeździe w meczu 10. kolejki francuskiej Ligue 1 AJ Auxerre 3-1 (0-1). To właśnie z tego klubu, w którym spędził pięć sezonów, przed sezonem odszedł polski napastnik.

15 października 2011, 19:00 - Auxerre
AJ Auxerre 1-3 LOSC Lille Métropole
Dennis Oliech 35 - Dimitri Payet 68, Ireneusz Jeleń 82, Mathieu Debuchy 90 (k)

żółte kartki: Adama Coulibaly, Kamel Chafni, Dennis Oliech - Franck Béria.

sędziował: Laurent Duhamel.
widzów: 11175.

Jeleń wszedł na boisko w 53. minucie za Ronny'ego Rodelina, a za piłkarza Auxerre Dariusza Dudkę wszedł w 86. minucie Yaya Sanogo. Kolega z drużyny Jelenia Ludovic Obraniak został zmieniony w 53. minucie przez Edena Hazarda. LOSC Lille ma na koncie 19 punktów i jest czwarty w tabeli. Klub Dudki znajduje się obecnie sześć oczek niżej.

x - 15 października 2011, 20:55:00 - *.adsl.inetia.pl
brawo i to byłemu klubowi

ambasadro - 15 października 2011, 20:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek

Janekkk23 - 15 października 2011, 20:59:46 - *.193-130-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Brawo wielka klasa panie Irku , Ogladalem mecz i przyznam ze moze bramke nie za piekna dobitka po strzale Joe Cole'a ale jednak co zrobil pan Irek po strzale bylo piekne , nie cieszyl se z gola strzelonego swojemu bylemu klubowi. Trzeba tez powiedziec ze zostal cieplo przyjety przez fanow Auxerre , mile.

xxx - 15 października 2011, 21:02:41 - *.adsl.inetia.pl
macie wideo bramki?

Grudziadz - 15 października 2011, 21:05:29 - *.adsl.alicedsl.de
Wkoncu Polak nie

MORCINEK - 15 października 2011, 21:08:31 - *.silesnet.pl
Oby Irku to był pierwszy krok w stronę powrotu do reprezentacji bo nie wyobrażam sobie żeby na Euro zamiast Ciebie grał Brożek czyli fajny grajek ale na Polską lige

gezmort - 15 października 2011, 21:11:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ireneusz Jeleń to chyba obok Roberta Lewandowskiego w tej chwili najlepszy polski napastnik.

kosti - 15 października 2011, 21:14:08 - *.newt.cable.virginmedia.com
no pewnie ze obok Lewego to najlepszy polski napadzior tylko ze za kazdym razem jak dostaje powolanie to symuluje kontuzje

Koronakiel - 15 października 2011, 21:18:02 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Lewy przed tygodniem strzela hat-tricka i asystę,a teraz Brożek i Jeleń strzela. Asysta Mierzejewskiego. Jestem pewny,jak troje tak dalej strzela i na pewno pojedzie na EURO.

Koronakiel - 15 października 2011, 21:19:12 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Lewy przed tygodniem strzela hat-tricka i asystę,a teraz Brożek i Jeleń strzela. Asysta Mierzejewskiego. Polska kadra dobrze grają w klubie... Jestem pewny,jak troje z ataków tak dalej strzela i na pewno pojedzie na EURO.

gg - 15 października 2011, 21:19:25 - *.adsl.inetia.pl