16 października 2011, 16:53:21 - euzi
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

GKS Tychy pokonał w jednym z niedzielnych spotkań 15. kolejki grupy zachodniej II ligi Chrobrego Głogów 2-0 (1-0) i awansował na pozycję wicelidera. W innym meczu Jarota Jarocin pokonał Ruch Zdzieszowice 4-2.

GKS Tychy 2-0 Chrobry Głogów
Paweł Lesik 31, Krzysztof Bizacki 90
Jarota Jarocin 4-2 Ruch Zdzieszowice
Damian Pawlak 33 (k), Igor Skowron 43, Krzysztof Bartoszak 66, 73 - Dawid Kiliński 31, Mariusz Kapłon 76 (k)

tyski - 16 października 2011, 17:00:06 - *.ip.netia.com.pl
Dobra kolejka awans będzie nasz . Na uwagę zasługuje wysoka pozycja Miedzi która ku uciesze miejscowych kibiców zajmuje wysoką czwartą lokatę tuż za podium - tak trzymać .

vertigo - 16 października 2011, 17:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Brawo GKS Tychy!!! Tak 3mać.

xxx - 16 października 2011, 17:08:15 - *.180.67.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

kk - 16 października 2011, 17:26:52 - *.ip.netia.com.pl
W Jarocinie Zdzichy najniższy wymiar kary. W pierwszej połowie praktycznie oddali jeden celny strzał i.... trafili. Tylko 15 minut drugiej połowy gra wyrównana. Wygrana Jaroty mogła być wyższa ale albo poprzeczka albo kiksy przed bramką gości. Teraz do Torunia. A tam ostatnio Jarota nie przegrywał.

hmm - 16 października 2011, 17:28:08 - *.promax.media.pl
Kto strzelił bramki dla Jaroty?

pablo mks - 16 października 2011, 17:28:27 - *.legnica.vectranet.pl
co wy chcecie ludzie od tej miedzi masakra uczepiliście sie i nabijacie wszyscy z naszej drużyny robią takiego faworyta jakby to niewiadomo barca grała ludzie opanujcie sie jest skład i kasa w miedzi no i widze wszyscy zazdroszczą taka prawda jest i będzie a z taką gra co wiekszość faworytów gra przeciwko miedzi to w razie awansu to spadek niestety jak sie niegra tylko muruje bramke życze każdej drużynie awansu niech awansuje najlepszy do końca sporo kolejek została a więc gramy dalej hej miedz

miedź - 16 października 2011, 17:29:17 - *.legnica.vectranet.pl
do końca jeszcze 19 meczu a wy już o awansie gadacie...jest taki ścisk w górnej tabeli że wszystko jeszcze możliwe...no ale wiadomo że co kolejkę to będą wpisy typy ( awans jest nasz )... poczekajcie tak do 30 kolejki to wtedy można powiedzieć kto awansuje a nie teraz...

KSGWałbrzy - 16 października 2011, 17:30:25 - *.play-internet.pl
Bercikos 76 Dlaczego w zeszłym sezonie w Legnicy podczas meczu z wami Miedz krzyczała w waszym kieruku konfidenci wyjaśniliście o co chodzi?

GKS - 16 października 2011, 17:30:34 - *.dynamic.chello.pl
Coraz ciekawiej w tej lidze. GKS Tychy coraz bliżej awansu. Kto jeszcze awansuje zobaczymy. Może Chojnice albo Elana. Według mnie Miedź powinna utrzymać się w lidze.

JKS - 16 października 2011, 17:31:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dla Jaroty : Pawlak, Skowron, Bartoszak, Barotszak

kk - 16 października 2011, 17:33:39 - *.ip.netia.com.pl
Dla Jaroty Pawlak z karnego, Skowron i 2xBartoszak. Nawrocik 2 asysty i ...poprzeczka.

hmm - 16 października 2011, 17:33:51 - *.promax.media.pl
thx

Solo5 - 16 października 2011, 17:45:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ooooooo! Miedz juz nie chce awansu?
A sen byl taki cudowny.

kibic - 16 października 2011, 17:49:25 - *.adsl.inetia.pl
Awansują te drużynę, które będzie stać na 1 ligę. I tyle.

adi1906fan - 16 października 2011, 17:51:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w czubie tabeli scisk, a my sie lokciami rozpychamy haha dobra gra Zaglebia, a w obronie jak na szkolnym boisku, dramat! a zmiana Dawida na Lache, chyba wczesniej zaplanowana, nie mial chlopak prawa zejsc!

Rex - 16 października 2011, 18:09:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Wszyscy spinają się na Miedż ale to i tak nic nie da !!! Ruch wygrał poprzednio fuksem 1:0 z Miedzia a teraz zabrakło sił. To samo będzie teraz z Elaną po sensacyjnym 1:0 w następnym meczu będzie wpadka .
A Chrobry i Rychy w listopadzie przyjadą do Legnicy i dostaną to na co zasłużyli !!

bialy - 16 października 2011, 18:13:57 - *.adsl.inetia.pl
Tyscy mocni w gebie - na necie i na komendzie.

slainte - 16 października 2011, 18:39:46 - *.ssp.dialog.net.pl
może ktoś normalny opisać mecz Tychy-Chrobry

Nietoperz - 16 października 2011, 19:02:45 - *.dynamic.chello.pl
Co do awansu to kto wie czy nie skończy się tak że losy ważyć się będą do ostatniej kolejki. Na Pewno kasę największą ma Miedź i słusznie należy w nich upatrywać Kandydatów do Awansu myślę że i nasz GKS też będzie walczył ponieważ może i kokosów nie ma ale jest stabilizacja. Gra nasza może i nie jest najlepsza ale wygrywa ten kto strzeli więcej bramek ostatnio strzelamy ich więcej jak rywale i pozycja myślę zasłużona będzie ciekawie szykuje się powtórka z poprzedniego sezonu gdzie każdy mógł wygrać z każdym.

obeserwato - 16 października 2011, 19:06:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz w Tychach bardzo wyrównany. Do momentu strzelenia pierwszej bramki to Chrobry miał lepsze sytuacje, z których jedną powinien był wykorzystać. W 31 min. Lesikowi wyszedł chyba strzał życia, bo strzał był naprawdę niezłej urody.
Po przerwie dominacja zespołu Chrobrego, który usilnie dążył do wyrównania. GKS ograniczał się do wyprowadzania kontr. Przez większą cześć drugiej połowy bramkarz Chrobrego nie był zmuszany do interwencji. Dopiero pod koniec meczu groźny strzał w poprzeczkę. Chrobry kilkakrotnie mógł wyrównać, jednak dzisiejszego dnia skuteczność nie była jego najmocniejszą stroną. Z przebiegu meczu sprawiedliwym wynikiem byłby remis, jednak doświadczony zespół z Tych wypunktował dobrze operującego piłką beniaminka z Głogowa. Dzieła zniszczenia dokonał niezawodny Krzysztof Bizacki, który wykończył kontrę GKS-u po całkowitym odkryciu się rywala.

ttt - 16 października 2011, 19:08:51 - *.legnica.vectranet.pl
a ty waza czyim jesteś pachołkiem ? jak wynajdą mordobicie poprzez net-a, to pewnie będziesz niezły.ja w każdym razie przed tobą będe miał pełne portki. jak i cała miedź i śląsk zapewne. póki co ulżyj sobie

slainte - 16 października 2011, 19:11:30 - *.ssp.dialog.net.pl
do obserwato wielkie dzięki

xd - 16 października 2011, 19:13:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@rex - zdaje mi się że w 2lidze to juz nie ma bramek fuksem. zdzichy strzeliły brame i robily to co do nich należy. bronili zacięcie swojej bramy. poprostu wygrał lepszy :D

wch1946 - 16 października 2011, 19:15:10 - *.dynamic.chello.pl
za tydzień niespodzianka na wsi Górnik zwycięża i wywozi 3pkt

maro - 16 października 2011, 19:25:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
biedaszyby macie w ogole kase na transport do Głogowa?? Bo z tego co sie orientuje w tej waszej popgr-owskiej miescinie bezrobocie jest na bardzo wysokim poziomie... Jezeli macie to dobrze, w koncu zobaczycie troche Europy

wch1946 - 16 października 2011, 19:29:21 - *.dynamic.chello.pl
Mamy mamy o to martwic sie nie musisz zadbaj lepiej o to zeby troche ludzi bylo i zeby siary nie bylo ze Nas wiecej ale zrozumiemy w koncu to wioska Tylko Górnik Nasz KS

maro - 16 października 2011, 19:32:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kompleksy??? Sory za to ze my tu w Glogowie zyjemy w dobrobycie w przeciwienstwie do zacofanych biedaszydow, gdzie czas zatrzymal sie w latach 80-tych. Rozumiem twoj zal, ale Głogów to ponad 70-tysieczne, sredniej wielkosci europejskie miasto, a Walbrzych ponad 100-tysieczne slumsy.

wch1946 - 16 października 2011, 19:44:07 - *.dynamic.chello.pl
jest bieda to fakt jak w kazdym miescie i nie mow ze u Was nie ma bo nie uwieze i kazdy normalny czlowiek rowniez niesamowite dla Ciebie ale mnie i wielu walbrzyszanom nie brakuje niczego a napinka musi byc dla smaczku przeciez to derby mimo wszystko pozdrawiam WIELKI GORNIK

artic - 16 października 2011, 19:51:27 - *.dynamic.chello.pl
Bieda jest w każdym mieście, choć uważam że Głogów jako miasto jest dużo bardziej zadbany niż Wałbrzych. A co do kibiców, to ciekaw jestem czy powtórzycie swoją liczbe z poprzedniego meczu u nas. Mam nadzieje że wygramy na boisku, bo na trybunach to na 100%. CHROBRY-STILON-UNIA Leszno

bercikos76 - 16 października 2011, 19:55:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
maro nie obrażaj naszych ziomali głogów europejskie miasto nie rozsmieszaj mnie wiocha tylko dechami pozabijać był będzie jest tyski gks łks cracovia górnik wałbrzych zawisza sandecja

artic - 16 października 2011, 19:56:35 - *.dynamic.chello.pl
bercikos76: A byłeś tam kiedyś, w Głogowie?

chg - 16 października 2011, 19:58:03 - *.master.pl
Piotr Mandrysz (GKS Tychy): Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, odniesionego po bardzo trudnym spotkaniu, nie wiem czy nie najtrudniejszym w tym sezonie granym przed własną publicznością. Mecz na pewno ustawiła piękna bramka Pawła Lesika. Myślę, że takie gole mogą być upiększeniem spotkań nawet w wyższej klasie rozgrywkowej. Chcieliśmy drugą połowę zagrać z kontrataku, wyprowadzać szybkie i skuteczne ataki. Zabrakło nam jednak argumentów, bo przeciwnik zagrał naprawdę dobry mecz. Myślę, że wpływ na postawę zespołu w drugiej połowie miało spotkanie w Kaliszu, gdzie przez blisko 50 minut musieliśmy bronić się w osłabieniu. Chłopcy okupili to dużym wysiłkiem fizycznym. Doceniając klasę rywala, na pewno cieszę się z tych trzech punktów, bo przynajmniej na koniec rundy jesiennej mogą one okazać się bardzo ważne.
Ireneusz Mamrot (Chrobry Głogów): Moim zdaniem zagraliśmy jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, a mimo to przegraliśmy niezasłużenie. Z perspektywy ławki trudno mi stwierdzić, czy w sytuacji Hałambca był spalony, czy też nie. Natomiast duży niesmak budzi sytuacja przy bramce na 2:0, gdzie według mnie był faul. Na pewno przegraliśmy z dobrym zespołem, aczkolwiek dzisiaj zabrakło nam szczęścia. Myślę, że remis byłby tu bardziej sprawiedliwym wynikiem.

artic - 16 października 2011, 20:02:06 - *.dynamic.chello.pl
bercikos to pewnie nawet w Sosnowcu nigdy nie był ;-)

max10 - 16 października 2011, 21:05:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Mają niektórzy racje jak mówili że Zdzichy strzelili gola fuksem, mecz w zdzieszowicach nalezał do miedzi powinno skończyc się wynikiem 1:3 dla miedzi. Z elaną tak samo fuksem napastnik elany wyszedł sam na sam i strzelił też ledwo praktycznie to elana nie miała żadnych dobrych sytuacji

abc - 16 października 2011, 21:34:47 - *.petrus.pl
Zauważyliście, że drużyny, które występują przeciwko Miedzi praktycznie wcale nie grają w piłkę, tylko przeszkadzają, ale to im i tak wystarcza, żeby zabierać Miedzi punkty?

pablo mks - 16 października 2011, 21:41:01 - *.legnica.vectranet.pl
do abc: zgadzam sie z tobą nikt przeciwko miedzi niezagrał no może oprócz kluczborka otwartego meczu wszyscy trzęsą porami i stawiają autobus pod bramka jak to nowacki w wywiadzie powiedział miał racje

abc - 16 października 2011, 22:03:28 - *.petrus.pl
To wobec tego tylko świadczy o słabości Miedzi. Skoro nie potrafi dyktować warunków na boisku w II lidze, to czego by miała szukać w I-szej?

Michał - 16 października 2011, 22:31:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jarota grał w Legnicy w piłke i przegrał 1-0, wiec nie liczy sie ze ktos gra ladnie dla oka, liczy sie wynik

Mariucha - 16 października 2011, 22:50:34 - *.dynamic.chello.pl
Jak dla mnie to na dziś Chojniczanka i Chrobry grają najlepszy futbol. Ale Bytovia, Miedź i Tychy też nie są bez szans.

bolek - 17 października 2011, 0:15:55 - *.slupsk.vectranet.pl
pablo mks nie byłeś w Bytowie tam też miedż nie miała nic do powiedzenia

euforia - 17 października 2011, 10:52:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widze ,ze biedaszybom kompleksy z 3 ligi zostały
pozdrawiam normalnych ;-)

beret - 17 października 2011, 12:42:58 - *.adsl.inetia.pl
Awansują drużyny,które będą na 1 i 2 pozycji.

wow - 17 października 2011, 13:27:42 - *.range86-160.btcentralplus.com
O ile spełnią wymogi licencyjne ;)

zzz - 18 października 2011, 14:45:35 - *.25.114.228
Bytovia nie gra prawie wcale w piłke gole szczelaja tylko ze stałych fragmetów !!!