23 października 2011, 16:21:38 - slady
Fulham FC przegrywa w lidze

Rywal Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy Fulham FC przegrał 1-3 (0-1) w spotkaniu 9. kolejki angielskiej Premier League z Everton FC.

23 października 2011, 14:30 - Londyn (Craven Cottage)
Fulham FC 1-3 Everton FC
Bryan Ruiz 68 - Royston Drenthe 3, Louis Saha 90, Jack Rodwell 90

Fulham: 1. Mark Schwarzer - 26. Zdeněk Grygera (90, 18. Aaron Hughes), 6. Chris Baird, 5. Brede Hangeland, 3. John Arne Riise - 30. Moussa Dembélé, 13. Danny Murphy (64, 11. Bryan Ruiz), 4. Steve Sidwell, 23. Clint Dempsey - 8. Andy Johnson, 25. Bobby Zamora.

żółte kartki: Steve Sidwell, Andy Johnson, Chris Baird - Sylvain Distin.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych Evertonu przesiedział były golkiper warszawskiej Legii - Ján Mucha.

Fulham FC dotychczas zgromadził siedem punktów, dzięki czemu jest na 17. miejscu w ligowej tabeli.

he - 23 października 2011, 16:51:46 - *.basl.cable.virginmedia.com
na legie byl dobry,ale w prawdziwym futbolu Mucha jest kiepski.

Lenin - 23 października 2011, 16:52:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
identyczny wynik będzie z Wisłą

axel25 - 23 października 2011, 17:46:52 - *.adsl.inetia.pl
Każdy kto zagra w Lidze Europy z Wisłą to następny mecz u siebie przegrywa albo remisuje tak jak Twente chyba boją się rewanżów i to wpływa na ich psychike

tomco23 - 23 października 2011, 20:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
własnie ze mucha jest o niebo lepsZy niz 1 bramkarz evertonu....tylko ze w evertonie uparli sie na hamerykanca.... (nie jestem fanem legii)

DENIS - 23 października 2011, 20:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl