23 października 2011, 16:25:28 - slady
Ligowy remis FC Twente

FC Twente, z którym w grupie K Ligi Europy rywalizuje Wisła Kraków, zremisował w meczu 10. kolejki holenderskiej Eredivisie z FC Groningen 1-1 (1-0).

23 października 2011, 14:30 - Groningen (Euroborg)
FC Groningen 1-1 FC Twente
Suk Hyun-jun 65 - Ola John 20

Twente: Nikołaj Michajłow - Roberto Rosales, Peter Wisgerhof (46 Rasmus Bengtsson), Douglas, Dwight Tiendalli - Emir Bajrami (46 Willem Janssen), Denny Landzaat, Wout Brama, Luuk de Jong, Ola John - Marc Janko (67 Nacer Chadli).

żółta kartka: Roberto Rosales (Twente).

sędziował: Reinold Wiedemeijer.

Twente ma obecnie 21 punktów na koncie i jest wiceliderem tabeli. Do prowadzącego AZ (Alkmaar) traci cztery punkty.

Boateng - 23 października 2011, 16:35:47 - *.105.144.2
Twente musi się w Krakowie przygotować, że będą grali w 11 przeciwko 12, a jak to nie pomoże to jak i z Fulham wyrzucą im jednego...

Lenin - 23 października 2011, 16:55:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła zagra z Twente o 1 miejsce w grupie - zobaczycie

Boateng - 23 października 2011, 16:57:23 - *.105.135.37
Sugerujesz, że mają szans kupić sędziów też w Londynie i Odense?

Lędzic - 23 października 2011, 17:00:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja chcę zobaczyć Wisłę na ostatnim.

dghssdg - 23 października 2011, 17:02:21 - *.50.54.34
Wisła gra bez Maleckiego, Sobolewskiego, Meliksona ktorzy robili cala gre wiec szacun za wygrana z Fulham

maciexx - 23 października 2011, 17:11:26 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Sędzia Małek bardzo dobrze sędziował mecz, wiedział kiedy puścić grę, kiedy odgwizdać faul i kiedy dać kartkę. Niestety miał takiego współpracownika jak sędzia linowy, który to daje znak że jest spalony. Ten sędzia nie powinien już być nigdy sędzią bocznym w ekstraklasie.

DENIS - 23 października 2011, 21:02:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet

Kolo - 23 października 2011, 21:23:37 - *.is.net.pl (*.115.95.215)
Twente te grupe wygra bez problemu a Wisla po wtopie z OB razcej z grupy nie wyjdzie bo i w Londynie nie wygra w Odense tez a u siebie z Twente max przy dobrych wiatrach remis no chyba ze sedzia jak i z Fulham pomoze wisle to wtedy moze byc 3 punkty

TP - 24 października 2011, 18:25:25 - *.home.aster.pl
FCT jest trzecie w tabeli Eredivisie, bo ma gorszy bilans od PSV, które jest drugie.

zim - 25 października 2011, 0:33:53 - *.cm-8.dynamic.ziggo.nl