24 października 2011, 20:57:42 - MichalMKS
Ligowy remis Rapidu Bukareszt

Przeciwnik Legii Warszawa w Lidze Europy Rapid Bukareszt bezbramkowo zremisował ze Steauą Bukareszt w 11. kolejce rumuńskiej ekstraklasy.

24 października 2011, 19:00 - Bukareszt
Steaua Bukareszt 0-0 Rapid Bukareszt

Rapid: 1. Dănuț Coman (70, 89. Cătălin Straton) - 2. Rui Duarte, 4. Marcos Antônio, 25. Ovidiu Burcă, 6. Ezequias - 17. Ciprian Deac, 80. Filipe Teixeira, 5. Dan Alexa, 10. Ovidiu Herea - 77. Daniel Pancu (72, 8. Nicolae Grigore), 21. Sabrin Sburlea (63, 24. Romeo Surdu).

żółte kartki: Novak Martinović - Ovidiu Burcă, Romeo Surdu, Rui Duarte, Cătălin Straton.
czerwone kartki: Andrei Prepeliță (66. minuta, za uderzenie rywala) - Dan Alexa (66. minuta, za uderzenie rywala), Ezequias (75. minuta, za faul).

Rapid zgromadził do tej pory 22 punkty i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

W pierwszym meczu Legia wygrała z Rapidem 1-0. Drugie spotkanie odbędzie się w Warszawie 3 listopada o godz. 19:00.

sa - 24 października 2011, 21:05:34 - *.cdma.centertel.pl
czemu zmienili comana, czy zagra z Legią?

mcd - 24 października 2011, 21:34:40 - *.rz.izeto.pl
zlapal kontuzje ale raczej sie wykuruje

mdoy - 24 października 2011, 21:59:02 - *.adsl.inetia.pl
ostry mecz 3 czerwone

Lenin - 24 października 2011, 22:42:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia w przypadku zwycięstwa (a nie mam cienia wątpliwości że tak będzie) ma zapewniony awans z grupy

oic. - 24 października 2011, 22:54:04 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze teorytycznie Hapoel może zdobyć 9 punktów i wyprzedzić Legię jeśli ta wygra z Rapidem ale to był by jakiś cud.

z - 25 października 2011, 0:04:42 - *.ssp.dialog.net.pl
niestety nie lubie legii ale w pucharach kazdemu klubowi z pl zycze jak najlepiej i to fakte zwyciestwo da awans i duza szansa na dobre losowanie moze sukces z 97 z lm sie powtorzy starzy kibice wiedza reszta wypad do googla :P

do z - 25 października 2011, 0:16:00 - *.icpnet.pl
Legia wyszła z grupy LM i grała w ćwierćfinale w sezonie 95/96, a nie w 97. Więc wypad do googla, stary kibicu.

Kala - 25 października 2011, 0:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rok pożniej grała za to w P. UEFA gdzie trafiła na P. Ateny, który ja wyeliminował z LM rok wczesniej. Po dramatycznym meczu w Warszawie Legia wyeliminowała koniczynki. Więc "do z" wypad do google Nestorze kibiców ;)

Forsell - 25 października 2011, 0:41:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kala stary kibicu 'z' napisał 97 lm a nie puchar uefa więc 'do z' słusznie go poprawił ;] czytaj ze zrozumieniem, matury to ty nie masz, a w przyszlosci jej nie zdasz ;]

do Kala - 25 października 2011, 1:20:53 - *.icpnet.pl
Dokładnie tak, jak napisał Forsell. "z" pisał o Lidze Mistrzów. Pomijam już fakt, że dwumecz z PAO, o którym piszesz, miał miejsce w 96 a nie 97. Więc poproszę o zwrot honoru, a potem wypad do googla.

DENIS - 25 października 2011, 14:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl