27 października 2011, 19:22:18 - slady
Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego

Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego w 42. minucie spotkania 8. kolejki tureckiej ekstraklasy, w którym Sivasspor wygrał z beniaminkiem Mersin İdman Yurdu SK 1-0 (1-0). Polski napastnik opuścił boisko w 76. minucie, kiedy to zmienił go Milan Černý.

27 października 2011, 17:30 - Sivas (4 Eylül Stadyumu)
Sivasspor Kulübü 1-0 Mersin İdman Yurdu SK
Michael Eneramo 21

żółte kartki: Michael Eneramo, Kadir Bekmezci, Kamil Grosicki, Mahmut Boz - Joseph Boum, Ibrahim Šehić, İbrahim Kaş, Cristián Rodrigo Zurita.

sędziował: Hüseyin Göçek.

W 42. minucie Kamil Grosicki (Sivasspor) nie wykorzystał rzutu karnego.

Grosicki na swoim koncie ma dwa trafienia w lidze. Sivasspor z dorobkiem jedenastu punktów jest na 10. miejscu w tabeli.

Obserwator - 27 października 2011, 19:27:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby mnie Smuda nie powołał do kadry też bym nie wykorzystał karnego!

Gdynianin - 27 października 2011, 19:37:11 - *.dynamic.chello.pl
Grosik jest mocny na euro będzie rządził

jopek - 27 października 2011, 20:06:00 - *.204.206.3
ja też bym się obraził i nie strzelił karnego - przecież było jasne że 3 pkt już są to po co strzelać karnego

Stówa - 27 października 2011, 20:31:38 - *.9-2.cable.virginmedia.com
nie dostał powołania to...się załamał chłopak i brak koncetracji..... Smuda czy Ty nie widzisz że to Twój najlepszy skrzydłowy??

Misiek - 27 października 2011, 21:10:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karnego nie strzelił?! I on chce na Euro?!

amica - 27 października 2011, 21:15:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dyzma wiedział że Grosik nie strzeli to go nie powołał... a jak bydom pytać dlaczego to łon powie że po co mu taki player skoro karnego nie potrafi ukuć a łon chce mieć ino samych the besciaków

weszlo.com - 27 października 2011, 21:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry go skoro nie strzelił!

młody - 27 października 2011, 21:40:49 - *.leczna.enterpol.pl
ale przestrzelił czy bramkarz obronił?

rw - 27 października 2011, 21:40:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chłopaczki ktorzey się śmieją z kamila przypominam Ze zut karny to nie w 100% gol a tym bardzieej rzut karny to loteria ja mam pytanie.. pojedzie ktos z was do turcji i odrazu strzeli bramkarzowi pewnie strzelonego karnego? mi sie wydaje ze polowa z was wiekszosc wogfole nie potrafi gracv w pilke a sie napina.. pozdrawiamm

manio78 - 27 października 2011, 21:41:36 - *.hfc.comcastbusiness.net
nie tacy nie strzelali

Koza - 27 października 2011, 21:51:14 - *.play-internet.pl
Tylko jest jeden problem oni nazywają siebie "profesjonalistami" w tym co robia

FraniuSmud - 27 października 2011, 22:04:33 - *.range109-152.btcentralplus.com
OOO a nie mowilem ze cienki jest> Lewy jest, bo jest dobry a tak wogole to ja go znalazlem i chcialem w Lechu. Spokojnie nalezy mi sie za to pomnik w Pierdziszewie. A i Grześ L. pilotowal transfer wiec na spole pomnik wisicie rodacy.
No na tym bezrybiu futbolowym to nic nie mozna znalezc. No jeszcze Peszko jest ale on lubi wypic i mnie nie wola. Nie lubie go

myshaty - 27 października 2011, 23:00:07 - *.euro-net.pl
Żeby było ciekawiej karny był powtarzany (któryś z obrońców za szybko wybiegł). Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem Grosik strzelił ponad poprzeczka.

Belfer - 28 października 2011, 0:09:49 - *.cable-modem.tkk.net.pl
buahaha nie dość że nie strzelił karnego to jeszcze przestrzelił w identyczny sposób powtórkę karnego. Oj Grosik Grosik:P

a - 28 października 2011, 1:05:40 - *.28.40.56
chyba sie skonczy jego strzelanie karnych w tym klubie. Nie strzelic to jedno ale zeby w powtorce tak samo fatalnie uderzyc?

lukasz - 28 października 2011, 8:06:31 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.73)

Dworcowa - 28 października 2011, 9:12:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dokładnie to można powiedzieć, że nie wykorzystał dwóch! Bo po pierwszym przestrzelonym (nad poprzeczką), sędzia kazał powtórzyć karnego, ponieważ jeden z przeciwników za szybko wbiegł w pole karne. Powtórzonego karnego wykonał znów tak samo... strzał nad poprzeczką!

Maniuś - 28 października 2011, 9:13:53 - *.tvk-net.pl
na youtubiku widziałem, grosik zwalacz.

mister - 28 października 2011, 10:17:40 - *.xdsl.centertel.pl
Czy ktoś z was ma tyle lat, że pamięta mecz Argentyna - Kolumbia, czy tu same szczawie się sadzą na tym forum? Niejaki Martin Palermo w jednym meczu miał 3 karne i ani jednego nie strzelił. Najpierw poprzeczka, potem bramkarz obronił, za trzecim razem nad bramką. Tamten to sie dopiero popisał. Kolumbia wygrała 1-0 po golu ... z karnego

do mistera - 28 października 2011, 10:31:31 - *.160.240.64
pamiętam, pamietam niejaki Palermo przeszedłdo historii tym wyczynem. a co do Grosickiego to jakos nie chce mi sie wierzyc żeby sie rozwijał na tureckiej prowincji wiec o reprezentacji powinien zapomnieć (mimo młodego wieku)

Seba - 28 października 2011, 10:49:58 - *.adsl.inetia.pl
Po pierwsze- mógł sie obrazić na Smude i specjalnie przesterzelić
Po drugie-kazdemu zdarza sie mieć gorszy dzien i nie strzelić karnego. On i tak jest moim faworytem na euro. W Turcji spisuje sie lepiej od Brozka.

babol - 28 października 2011, 17:12:31 - *.ssp.dialog.net.pl