27 października 2011, 19:50:58 - Lasior
Pucharowe zwycięstwo Rapidu

Przeciwnik Legii Warszawa w Lidze Europy Rapid Bukareszt wygrał 5-0 (2-0) z drugoligowym CS Otopeni w meczu 1/8 finału Pucharu Rumunii.

27 października 2011, 18:00 - Bukareszt (Stadion Giulești-Valentin Stănescu)
Rapid Bukareszt 5-0 CS Otopeni
Ștefan Grigorie 32, Cássio 37, Ovidiu Burcă 58, Ciprian Deac 68, Constantin Gângioveanu 89

Rapid: Cătălin Straton - Valentin Crețu, Cristian Oroș, Ovidiu Burcă, Vladimir Božović - Romeo Surdu (76 Constantin Gângioveanu), Iulian Apostol, Nicolae Grigore, Ștefan Grigorie, Ciprian Deac (69 Filipe Teixeira) - Cássio (56 Sabrin Sburlea),

żółte kartki: Ștefan Grigorie - Nicolae Cristea.

W pierwszym meczu Legia wygrała z Rapidem 1-0. Drugie spotkanie odbędzie się w Warszawie 3 listopada o godz. 19:00.

Piciu - 27 października 2011, 19:56:47 - *.icpnet.pl
no to legia baty dostanie ...

rebus - 27 października 2011, 20:30:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Bukareszcie też miały być baty...

s - 27 października 2011, 21:30:07 - *.adsl.inetia.pl
Legia 3 w polsce, Rapid 4 w polowe mniejszej prawie rumuni. rok temu oczywiscie..... futbolowo podobnej

Amunike - 27 października 2011, 21:52:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, Otopeni nadal w 2 lidze. Ponad 10 lat temu w meczu sparingowym Dinamo-Otopeni zmarl Catalin Haldan. Widac, ze totalnie rezerwowa defensywa w Rapidzie .

diaqlo - 27 października 2011, 22:30:18 - *.tel.tkb.net.pl
hehe najlepsze jest to że jak Legia wygra z Rapidem to jako pierwsza (razem z PSV) drużyna z Ligi Europy zapewni sobie awans z grupy. Ale jaja - tylko muszą wygrać.

maniek79ru - 28 października 2011, 8:42:59 - *.149.rev.vline.pl
Żeby Legia awansowała to nie tylko musi wygrać ale i Izraelczycy nie mogą wygrać

Lenin - 28 października 2011, 15:12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
maniek teoretycznie masz rację tylko że Izraelczycy musieliby wszystkie pozostałe mecze wygrać a to raczej mało prawdopodobne

Masło - 28 października 2011, 19:19:37 - *.kal.pl
Legia wygra z Rapid Bukareszt u ciebie bez problemu i awansuje dalej...Olesno jest za Legią