29 października 2011, 17:35:55 - elenril
Bramka Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek zdobył swojego drugiego ligowego gola dla BV Borussia 1909 w zremisowanym 1-1 (1-1) wyjazdowym meczu 11. kolejki niemieckiej Bundesligi z VfB Stuttgart 1893. 26-letni reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut, a Robert Lewandowski został zmieniony w 72. minucie przez Lucasa Barriosa.

29 października 2011, 15:45 - Stuttgart (Mercedes-Benz Arena)
VfB Stuttgart 1893 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Serdar Tasci 22 - Łukasz Piszczek 45

żółte kartki: Zdravko Kuzmanović, Francisco Rodríguez - Sebastian Kehl, Marcel Schmelzer.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 60300.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia się drużyny gości.

Poza kadrą meczową BVB znalazł się Jakub Błaszczykowski. Zespół Polaków zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

PGliwice - 29 października 2011, 17:39:29 - *.pszczynska118.osi.pl
a to niby dlaczego Błaszczykowski poza kardą meczową??

Piciu - 29 października 2011, 17:39:43 - *.icpnet.pl
Brawo !!!
Tylko Lech Poznań

Osiem - 29 października 2011, 17:40:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszczek to dzisiaj grał jak snajper w końcówce Szkoda, że nie ustrzelił jeszcze jednej bramki, bo miał ku temu okazje.

as - 29 października 2011, 17:44:30 - *.28.40.56
Piszczu maszyna przebiegł chyba dzisiaj z 20 km bez bledu w obronie i z trzema sytuacjami na bramke. Lewy slupek i idealne wylozenie pilki zmarnowane przez beznadziejnego kagawe. Pozniej jeszcze trzy setki dortmundu ale bramkarz stuttgartu niestety nie dal mi zarobic 100 zl na czysto

ruggel - 29 października 2011, 17:48:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stuttgart powinno po meczu 5 okrążeń wokół boiska na klęczkach zrobić, bo w końcówce mieli sporego farta

łeb żaby - 29 października 2011, 17:50:32 - *.play-internet.pl
@PGliwice
Błaszczu jakaś mało groźna kontuzja,na pireus ma być gotowy

Macaro - 29 października 2011, 17:51:12 - *.dip.t-dialin.net
Błaszczykowski poza kadra bo jest po prostu za slaby. Ja mieszkam w Dortmundzie i chodze na mecze Borussi u siebie.
\\\\Tylko BVB + Cracovia + Anzhi Makhachkala////

haha - 29 października 2011, 17:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuba coś z plecami ma ale nic groźnego.
Szkoda lewy ze nie wpadlo ladna bramka by była na samym poczatku meczu

@Macaro - 29 października 2011, 18:05:44 - *.quest-net.pl
Ciekawe czy 2 lata temu znałeś taki klub jak Anzhi :D.

łańcut - 29 października 2011, 18:12:46 - *.play-internet.pl
pamięta ktoś mecz anżi-rangers na stadionie Legii jakieś 10 lat temu?

nervosol - 29 października 2011, 18:55:23 - *.play-internet.pl
łańcut- ja pamiętam, tu masz o nim info http://www.legia.net/ wiadomosci,54-rangersi_wygrywaja_na_legii.html

Bobo - 29 października 2011, 19:48:44 - *.adsl.inetia.pl
Link do bramki:

DENIS - 29 października 2011, 20:17:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ff - 29 października 2011, 20:55:53 - *.centertel.pl
Wy się śmiejecie z naszego kraju, a w Niemczech mistrz spóźnia się na mecz 15 minut
Wiem, że wszystko może wypaść i różne są losowe sytuacje, korki, drastyczne problemy z komunikacją, ale to i tak wygląda śmiesznie :D