29 października 2011, 20:36:25 - elenril
Mikołaj Lebedyński zadebiutował w Roda JC Kerkrade

Mikołaj Lebedyński zadebiutował w barwach Roda JC Kerkrade w przegranym 0-4 (0-1) meczu 11. kolejki holenderskiej Eredivisie z AFC Ajax. 21-letni polski napastnik na boisko wszedł w 86. minucie, zmieniając Mitchella Donalda.

29 października 2011, 18:45 - Kerkrade
Roda JC Kerkrade 0-4 AFC Ajax
Christian Eriksen 6, Theo Janssen 50, Jody Lukoki 57, Lorenzo Ebecilio 85

sędziował: Reinold Wiedemeijer.
widzów: 18 400.

Pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał polski bramkarz Paweł Kieszek. Roda JC Kerkrade zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie.

czytelnik - 29 października 2011, 20:58:54 - *.home.aster.pl
owca - w zasadzie, to Ci się nie pomyliło, bo naprawdę nie puścił. ;)

czavi - 29 października 2011, 21:34:11 - *.olsztyn.mm.pl
Kieszek puścił 22 bramki w 7 meczach :-)

czavi - 29 października 2011, 21:36:27 - *.olsztyn.mm.pl
A Prus w 2 meczach puścił 5 bramek

opel - 29 października 2011, 22:10:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie mogą wstawić do bramki i Prusa i Kieszka?

wiesław - 29 października 2011, 23:23:24 - *.dynamic.chello.pl
Owca co bierzesz? daj namiar do twojego apekarza

czavi - 29 października 2011, 23:25:16 - *.olsztyn.mm.pl
Ja bardziej stawiałbym na Prusa, bo jest po pierwsze młodszy, po drugie lepszy niż Kieszek no i szybciej go wypromują jak Tytonia i zbiją na nim kasę niż mieliby to zrobić w przypadku Pawła ;-)

adf - 30 października 2011, 0:14:53 - *.dyn.optonline.net
czy ten kieszek wogole cos tam broni???

czarek - 30 października 2011, 0:54:43 - *.239.0.12
właśnie że nic nie broni. ortalion w bramce by więcej wyłapał, kompletnie nie rozumiem czemu nie stawiają na Prusa??? po tylu meczach które Kieszek zawalił, tam coś śmierdzi. Prus jak bronił wiosną ładnie się pokazał nawet jest film na youtube 10 minutowy o jego grze.

DENIS - 30 października 2011, 12:36:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl