30 października 2011, 15:56:20 - Korbol
II liga: Jarota 3-3 Energetyk ROW

W ostatnim meczu 17. kolejki II ligi zachodniej Jarota Jarocin zremisował 3-3 z Energetykiem ROW-em Rybnik.

30 października 2011, 14:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 3-3 Energetyk ROW Rybnik
Krzysztof Bartoszak 9, Hubert Oczkowski 44, Damian Nawrocik 67 - Marek Gładkowski 59, 90, Jarosław Wieczorek 75

Jarota: 30. Dariusz Brzostowski - 6. Hubert Oczkowski, 3. Bartosz Kieliba, 17. Piotr Garbarek, 4. Mateusz Śliwa - Krzysztof Czabański (63, 13. Igor Skowron), 8. Karol Danielak (76, 18. Patryk Cierniewski), 5. Damian Nawrocik, 14. Michał Grobelny, 9. Krzysztof Bartoszak (28, 11. Damian Pawlak) - 15. Adrian Owczarek (68, 20. Maciej Tomkowiak).

Energetyk ROW: 12. Bartosz Gocyk - 7. Rafał Andraszak, 4. Piotr Pacholski, 5. Marek Krotofil, 14. Tomasz Kasprzak (46, 15. Janusz Wrześniak) - 8. Jarosław Wieczorek, 17. Szymon Jary (46, 13. Bartosz Wójcik), 9. Artur Mościcki (75, 19. Mateusz Szatkowski), 20. Kamil Kostecki, 6. Dawid Gajewski - 11. Marek Gładkowski.

żółte kartki: Oczkowski, Grobelny.

sędziował: Robert Hasselbusch (Warszawa).

ja - 30 października 2011, 16:02:33 - *.leon.com.pl
a na energetykrow.rybnik.pl 4:4 haha smiecu warte, wynik jest 3:3 na 100%!!

[s] - 30 października 2011, 16:13:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem szczerze, że nie ma w Polsce sędziów. To co dzisiaj zrobił sędzia przy bramce ze spalonego dla ROWu na 3:3 przekracza wszelkie możliwe do przyjęcia zasady. Ja rozumiem, że sędzia może się pomylić. Ale żeby nie ufać sędziemu bocznemu, który ewidentnie pokazuje spalonego i mimo to uznawać bramkę... Dają jakiś żółtodziobów, którzy nie nadążają za akcją...

Anton - 30 października 2011, 16:25:28 - *.dynamic.chello.pl
do [s]: tak to jest jak Niemiec sędziuje

kk - 30 października 2011, 16:28:21 - *.adsl.inetia.pl
Rybnik miał więcej z gry. Na remis zasłużyli. Także ich kibice. A niektórzy nasi zawodnicy po meczu powinni spojrzeć w lustro. Szczególnie ci najbardziej doświadczeni.

kerad19 - 30 października 2011, 16:57:01 - *.play-internet.pl
Sędziowie są na takim samym poziomie jak piłkarze,czyli marnym. W czasie rozgrywek popełniają błędy na korzyść i na niekorzyść każdej z drużyn a my kibice pamiętamy tylko krzywdę swoich klubów.

MKS - 30 października 2011, 18:37:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Na zachodzie tylko MIEDZ MKS!!

JAROTAfan - 30 października 2011, 19:51:59 - *.adsl.inetia.pl
Gratulujemy ROW! Mecz drużyn walczących o utrzymanie.. szalony mecz..

Motorek - 30 października 2011, 20:16:25 - *.41.138.220.threembb.co.uk
Ogladalem mecz w internecie. Sedzia ewidentnie pomógl przyjezdnym. Doping gospodarzy dopiero po 2 golu. Krzysztof Bartoszak mial mecz zycia, wysoka forma i na pewno dostanie oferty od klubów z I ligi w przerwie zimowej. Ponoc zainteresowani sa nim juz Piast Gliwice i Flota Swinoujscie. Beznadziejny mecz Hubarta Oczkowskiego który bierze na siebie odpowiedzialnosc przy 2 golach, to skandal ze jeszcze gra w wyjsciowym skladzie!

Fan JKS - 30 października 2011, 23:52:53 - *.promax.media.pl