4 listopada 2011, 22:22:01 - euzi
Czerwona kartka Eugena Polanskiego

Pomocnik 1.FSV Mainz 05 Eugen Polanski został ukarany czerwoną kartką w meczu 12. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko VfB Stuttgart 1893. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w 83. minucie po bardzo ostrym faulu na Christophie Hemleinie. Jego drużyna wygrała u siebie 3-1 (0-0).

4 listopada 2011, 20:30 - Moguncja (Coface Arena)
1.FSV Mainz 05 3-1 VfB Stuttgart 1893
Anthony Ujah 53, 64, Andreas Ivanschitz 60 (k) - Cacau 50

żółte kartki: Nicolai Müller, Andreas Ivanschitz - Shinji Okazaki, Sven Ulreich, Maza.
czerwona kartka: Eugen Polanski (83. minuta, Mainz, za brutalny faul).

sędziował: Guido Winkmann.
widzów: 34000.

Po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Maza.

Polanski grał od początku meczu. Jego Mainz jest aktualnie na 15. miejscu w tabeli z 12 punktami na koncie.

Ocelot - 4 listopada 2011, 22:35:43 - *.pool.mediaWays.net
I wlasnie takiego zawodnika nam potrzeba. Kolejny kolekcjoner kartek po Glowackim i Wasilewskim.

ooo - 4 listopada 2011, 22:36:26 - *.dynamic.chello.pl
kiedy Obraniak zaczął dla nsa grać z rewelacji Ligue 1, stał się przeciętniakiem, który rzadko kiedy wchodzi z ławki, Benisz po debiucie u nas zrobił sobie już prawie dwuletnią przerwę, Perkis też już nie ma formy, a Soszo ma najgorszą obronę w lidze, Eugen po tym jak zaczął u nas grać to też strasznie obniżył loty...

adam81w - 4 listopada 2011, 22:54:29 - *.free.aero2.net.pl
Polański poczuł w sobie Polaka i już fauluje tych Niemców. :d

Rafał - 4 listopada 2011, 22:54:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że wygrali mainz klub bez historii i kibiców.

F.Dyzma - 4 listopada 2011, 23:03:41 - *.28.40.56
bardzo dobry mecz moijego piłkaża wystawie go w pierwszym skuadzie

Don - 4 listopada 2011, 23:14:17 - *.adsl.inetia.pl
wiadomo ile dostanie kary?

Mati - 4 listopada 2011, 23:17:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polański grał dobrze w tym meczu. A sytuacja w której sfaulował (wślizg od tyłu) była trudna. Mógł nie faulować i poszłaby groźna kontra po stałym fragmencie FSV - i gdyby Stuttgart (posiadający przewagę w całym meczu) strzelił na 2:3 to szanse na 3 punkty dla Moguncji zmalałyby drastycznie...
Ogólnie zwycięstwo Mainz niezasłużone, karny z kapelusza wypaczył wynik...

asd - 4 listopada 2011, 23:24:10 - *.xdsl.centertel.pl
dlaczego podajecie informacje o niemcu? jakoś o gomezie, lahmie i pozostalych nic nie piszecie

Polska - 4 listopada 2011, 23:27:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
won z nim!!! Jesli mamy grac to Polakami!!!

tron - 4 listopada 2011, 23:31:52 - *.ip.netia.com.pl
wolę Polaka, który wychował się w Niemczech i gra dla Polski, niż Polaka, Który gra dla Niemców i nie cieszy się gdy strzela bramki Polsce.

Michal - 5 listopada 2011, 0:21:50 - *.hari.cable.virginmedia.com
Sezon na lisy oglaszam za otwarty..

kaliber - 5 listopada 2011, 1:27:17 - *.internetia.net.pl
smuda - i co ty na to ,pewnie i tak go wystawisz-obaj jestescie kretynami

.ja - 5 listopada 2011, 9:43:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A po co ta informacja? To jakiś Polak? Nie wydaje mi się.. po co o Niemcach informować? Dla mnie ten gość jest żałosny, typowy 'nowoczesny' europejczyk dla którego nie istnieje przywiązanie narodowe.. mecze reprezentacji już mnie w ogóle nie ruszają, nawet ich nie oglądam a i Euro raczej prześpię.

janeczek - 5 listopada 2011, 10:07:33 - *.adsl.inetia.pl
Faul bardzo brutalny,powinni odsunąć go na minimum 4 mecze.

budrys - 5 listopada 2011, 11:14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mógł zrobić faul taktyczny,wisiałby tylko jeden mecz...

GKSa1964 - 5 listopada 2011, 11:41:35 - *.79.60.206
Karny z kapelusza-sedzie nie ogarniał tego meczu

djmm5 - 5 listopada 2011, 11:50:16 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba sprawdzic Pekalskiego z Malmo czy by se lepiej nie radził u Nas niz Gienek!!!

jaa - 5 listopada 2011, 12:19:48 - *.wallstrasse.wohnheim.uni-mainz.de
paradoksalnie Polanski zagrał dobry mecz, jeden z lepszych zawodników w swojej drużynie, choć w dalszym ciągu nie widzę w nim nic błyskotliwego i ponadprzeciętnego. Nie wiem w którym elemencie jest lepszy od choćby Dudki i Murawskiego. A faul który zrobił był dość kuriozalny. Zamiast łapać lekko za rękaw i dostać żółtą to zrobił wjazd w nogi- bez sensu. Sędzia fatalny, to pocieszenie dla naszych Lyczmańskich i Małków-wałków

piastol - 5 listopada 2011, 13:14:45 - *.123.202.174.jotanet.pl