SANDECJA - 5 listopada 2011, 15:55:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejarz - 5 listopada 2011, 15:56:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wns - 5 listopada 2011, 15:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Blondii - 5 listopada 2011, 16:00:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty kolejarz macie awans pewnyy. I Przepiekny stadion an 10.00 tyś widzow. Hahaha. Ekstara kalsa bedzie na 100%. hahah!

Kibic25 - 5 listopada 2011, 16:01:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Olimpia, brawo Janek Dziedzic! Gratulacje!

kamilRTS - 5 listopada 2011, 16:02:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pokażcie mi drużyne która ma większą ilość punktów z wyjazdów. Brawo Kolejarz jestem z Wami na dobre i złe, bardzo Wam kibicuje. Pierwsza porażka wyjazdowa musiała przyjść. Jeszcze jedno zwycięstwo w dwóch ostatnich meczach i plan maksimum wykonany Wiosną Kolejarz rozdaje karty;d pozdro

Olimpiak - 5 listopada 2011, 16:08:08 - *.adsl.inetia.pl
1 porażka na wyjezdzie nadeszła ale jaka ! spokojnie byloby 6:1 dla olimpii najbadziej wku****ł
wasz murzynek bambus. widać po kolejarzu ze to jest zgrana ekipa nie raz byly podania jak po sznurku;)
bardzo wyrownany mecz i mysle ze z bogdanka sobie poradzimy !!!

zz - 5 listopada 2011, 16:14:14 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla Olimpi że pokazali gdzie jest miejsce dla wieśniaków ...w oborze ...

zadobry - 5 listopada 2011, 16:16:38 - *.238.36.213
brawa!!!dzięki z walkę!!!

kibic łasi - 5 listopada 2011, 16:33:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
brawo gieksa tak trzymac

sks - 5 listopada 2011, 17:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Olimpia, żeby tak mój Bałtyk potrafił cieniasów u siebie objeżdżać ;)

Elana - 5 listopada 2011, 17:13:05 - *.centertel.pl
Brawo mam nadzieje że mimo wszystko uda Wam sie utrzymać a nam awansować co by znów za rok Derby były pZDR

Gieksiak - 5 listopada 2011, 17:53:34 - *.adsl.inetia.pl
Mecz z gatunku zaciekła walka, Grischok przez to kontuzja, a szkoda, bo dobry zawodnik. Najlepsi na boisku: Frańczak, Dąbrowski, Kryszak. Pozostali nie w formie. Druga bramka Kryszaka z wolnego - on jest mistrzem rzutów wolnych, Dziedzic - jedną bramką nie odkupisz pozostałych straconych sytuacji.
Zabrakło wsparcia na C1, chłopaczkom zabrali przywódców i nie miał kto poprowadzić dopingu, w drugiej połowie znalazł się odważny i doping był, tak trzymać !!!

pieroz - 5 listopada 2011, 18:01:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taki kawał Drogi jechały Kolejarze na mecz do Grudziądza a może PKP? po to żeby doznać pierwszą porażkie na wyjazdach Czemu Olimpia nie potrafiła wygrać z Dolcanem tydzień temu co dziś przegrała z Elblągiem 0:1 Łacznie Kolejarzom Olimpia wpakowała sześć bramek a własciwie pieć bo jedna w prezencie Czas na Bogdankie

gks oly - 5 listopada 2011, 18:06:10 - *.204.99.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zajefajna druga połowa.Brawa dla olimpii.Brawa dla Dziedzica,Grischoka,Dąbrowskiego,Frańczaka i małego.Oby kontuzja Grischoka nie była poważna.

Piter - 5 listopada 2011, 18:11:53 - *.adsl.alicedsl.de
A dziedzic zmow bramke z metra albo 2 strzrlil

anderw - 5 listopada 2011, 18:34:51 - *.adsl.inetia.pl
To Kogutowi- grzebień stanie.

do Piter - 5 listopada 2011, 19:06:44 - *.adsl.inetia.pl
Dziedzic strzelił bramkę z około 11 metrów ładnym technicznym strzałem przy słupku i pierwszy raz muszę stwierdzić, a widziałem kilka jego meczy, że rozegrał dobre zawody.

GKS1923 - 5 listopada 2011, 19:19:32 - *.smgr.pl
Gieksiak... wsparcie bylo w odpowiednim momencie, kiedy pikniki ucichli po wyrownaniu przez Kolejarz, to C1 wzial sie za doping. To rozni C1 od prosta (piknikow). Pozdro dla najwierniejszych

Andre37 - 5 listopada 2011, 19:27:20 - *.smgr.pl
Brawo Olimpia!!!widac ile znaczy dla zespolu Dziedzic i Franczak!!!brawo Panie Janku!!!!

włochaty - 5 listopada 2011, 19:59:24 - *.play-internet.pl
GKS1923 - to pikniki prowadzili wcześniej doping? W sumie da się zrozumieć, kilku 13-latków na C1 nie za bardzo potrafi krzyknąć...

GKS1923 - 5 listopada 2011, 20:06:04 - *.smgr.pl
wlochaty pikniki cos tam starali, a my w pierwszej polowie nie prowadzilismy dopingu, ruszyl do drugiej i tyle. 13-latkow? chyba ktos ma slaby wzrok.

Piotrek - 5 listopada 2011, 21:11:39 - *.153.148.134
Janunio gratulacje!!! Piotrków pamięta ile radosnych chwil nam dałeś!!!

KOK - 5 listopada 2011, 21:21:29 - *.tktelekom.pl
No to zapraszm na relację i komentarze z meczu Sandecja - Zawisza // BĘDZIE CO CZYTAĆ. NAJLEPSI NECIARZE Z JEDNEJ I DRUGIEJ STRONY !!

lunt - 5 listopada 2011, 21:59:23 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje Olimpio za przekonujące zwycięstwo. Piękna kolejka, 6 punktów zostaje w kujawsko- pomorskim, oby tak dalej !

Gyh7 - 5 listopada 2011, 23:32:49 - *.centertel.pl
Kurde grischok kontusia :-((((( na prawdę dobry piłkarz ....

1923 - 7 listopada 2011, 16:14:25 - *.smgr.pl
piękna gra naszych kopaczy ale szkoda,że tylko w drugiej połowie chyba,że to była taka taktyka,ale najważniejsze 3 punkty