Ketald - 5 listopada 2011, 18:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik do przewidzenia, gdyby Flota wygrała byłaby liderem i byłby problem

Flota - 5 listopada 2011, 18:55:43 - *.uznam.net.pl

flo - 5 listopada 2011, 18:55:57 - *.uznam.net.pl
Szkoda ale nic sie nie stało

Wyspa U. - 5 listopada 2011, 18:57:34 - *.uznam.net.pl
Tak to już jest...oddajemy punkty słabszym a zabieramy lepszym...

musz - 5 listopada 2011, 19:01:23 - *.007.c88.petrotel.pl
takie kluby ja Flota powinny byc automatycznie wyrzucane z Polskiej ligi, tylko duren uwierzylby w to... jak co roku brawo po co wy gracie jak kibicow nie macie dodajac do tego oddawanie meczow

Flociarz - 5 listopada 2011, 19:01:44 - *.uznam.net.pl
Jak zwykle Flota powinna roztrzygnąć mecz w pierwszej połowie a nie prowadzić tylko jedną bramką w drugiej już nic nie grali i tak się skończyło. Dziwi mnie że najlepsz do tej pory defensywa w lidze daje sobie strzelić trzy gole za tydzień w Ząbkach powtórka

as - 5 listopada 2011, 19:04:36 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Polkowice!

czaarny - 5 listopada 2011, 19:04:51 - *.centertel.pl
szkoda pałkowic, że wygrały. liczę na to, że spadną.

czaarny - 5 listopada 2011, 19:10:18 - *.centertel.pl
przestali kupować mecze, więc już tak dobrze nie stoją w lidze. najlepsze jest to, że jak kupowali to pół wioski zapełniało cały stadionik i oglądali ustawiony mecz. A teraz 500 osób. Śmiech na sali. Ha!

kibiczwysp - 5 listopada 2011, 19:14:36 - *.uznam.net.pl
Normalka jak co roku ...Janosiki z wyspy Uznam !

Pogoń - 5 listopada 2011, 19:20:11 - *.play-internet.pl
dobry wynik dla Pogoni jak na razie Piast Gliwice 0 - 1 Wisla Plock i jeszcze Zawisza został :D

Flota - 5 listopada 2011, 19:27:55 - *.uznam.net.pl
Pogoń, a żebyś się jutro nie zdziwił, jak Polonia pokana Pogoń ")

Pogoń - 5 listopada 2011, 19:30:44 - *.play-internet.pl
Flota,może nie będzie tak efektowne zwycięstwo jak ostatnio bo to jednak mecz wyjazdowy ale liczę na 3 pkt.

paprykarz - 5 listopada 2011, 19:34:12 - *.dynamic.chello.pl
kaźdy mądry wie źe Flota teraz któryś tam mecz musi oddawać bo inaczej weszłaby do ekstraklasy wraz z Pogonią Sz. i to by był problem dla niej brak infrastruktury boiska czy pieniędzy.Dlatego Polkowice niech się cieszą źe to na nich na trafiło;-) bo w Szczecinie im nie pójdzie !

Pogoń - 5 listopada 2011, 19:35:01 - *.play-internet.pl
to że Flota nie wygrała tego meczu to nie znaczy że mecz specjalnie odpuściła bo to jednak nie jest drużyna która ma zawodników na tyle dobrych na awans nadrabiają to walecznością i normalne że mogą takie jak i inne mecze przegrać.

1 liga kit - 5 listopada 2011, 19:43:38 - *.dynamic.chello.pl
Boże ta 1 liga jest zacofana. Na meczach po 200, 300 osób. Tylko w Gdyni, Szczecinie, Katowicach i Bydgoszczy jest z kibicami jako tako, a reszta?! Po co jest to całe PLP?! Dramat normalnie.

rudolf - 5 listopada 2011, 19:54:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
w przerwie ma powstac dach i budynek dla dziennikarzy w Swinoujsciu i wtedy stadion spelnia wszystkie wymogi ekstraklasy. do wiadomosci wszystkich zwolennikow teori spiskowych ...

argo - 5 listopada 2011, 20:04:40 - *.elblag.vectranet.pl
Flota porażka, czemu nie wygraliście

normalny - 5 listopada 2011, 20:05:59 - *.slowianin.pl
wie ktoś może co z Tomasikiem? Mam nadzieję że nic poważnego.
Co do meczu.... Jak można wygrać w dziesięciu?
Pawlak, gratulacje za Brozia w pierwszym składzie!

Polkowice - 5 listopada 2011, 22:14:49 - *.polkowice.vectranet.pl
Brawo Górnik! Powoli wspinamy się do góry. Nowy trener, lepsze wyniki, i z każdym meczem zaczynają wracać kibice.

piker25 - 5 listopada 2011, 22:46:25 - *.polkowice.vectranet.pl
panowie byłem na meczu i widziałem. nie od dziś wiadomo że gra się do ostatniego gwizdka sędziego a flota grała tylko do końca pierwszej połowy.pod wodzą janusza kudyby polkowiczanie spisują się znakomicie. widac w końcu chęć gry i kibice których zbyt mało przychodzi na stadion chcą takie mecze oglądać. i jeszcze jedno. panie trenerze NOWAK[były trener polkowic] ma pan się od kogo uczyć.

FC Polkowi - 6 listopada 2011, 10:57:16 - *.ipredator.se