5 listopada 2011, 19:53:56 - qmichal
Bezbramkowa Arena

Trzeci kolejny mecz rozgrywany na PGE Arenie Gdańsk zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem Lechia Gdańsk podzieliła się punktami z Widzewem Łódź. Nieco bliżej wygranej byli gospodarze, którzy byli aktywni szczególnie w pierwszym kwadransie drugiej połowy, ale nie wykorzystali żadnej z kilku dogodnych sytuacji.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, żadna z drużyn na dłuższy czas nie przejęła inicjatywy. Pierwszą groźną sytuację w 5. minucie przeprowadzili goście. Souheïl Ben Radhia dobrze zagrał do wbiegającego w pole karne Adriana Budki, który próbował podać do jednego ze swoich partnerów z zespołu, ale został zablokowany przez skutecznie interweniującego Vytautasa Andriuškevičiusa. W 16. minucie piłka trafiła do ustawionego przed polem karnym Mindaugasa Panki, który uderzył na bramkę, ale strzał Litwina nie sprawił żadnych problemów Wojciechowi Pawłowskiemu. Siedem minut później po raz pierwszy groźnie było po drugiej stronie boiska. Sprzed szesnastki gości lewą nogą uderzył Abdou Razack Traoré, a piłka poszybowała obok słupka. W 29. minucie Piotr Wiśniewski strzelił z dystansu wysoko nad poprzeczką. Chwilę potem indywidualną akcję przeprowadził Ben Radhia, jednak wykończył ją niecelnym uderzeniem. W 44. minucie bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Josip Tadić.

Drugą połowę dużo lepiej rozpoczęli gospodarze. Kilkadziesiąt sekund po przerwie Lechia oddała pierwszy celny strzał na bramkę Widzewa, jednak Maciej Mielcarz pewnie złapał piłkę uderzoną przez Pawła Nowaka. W 49. minucie Traoré dokładnie zagrał w pole karne do Wiśniewskiego, który miał bardzo dobrą okazję do zdobycia gola, ale strzelił wprost w ręce bramkarza Widzewa. Cztery minuty później ponownie było groźnie pod bramką Widzewa. Piłka przypadkowo odbiła się w polu karnym od Jakuba Bartkowskiego i trafiła pod nogi Wiśniewskiego, który był tym nieco zaskoczony i uderzył zbyt lekko, by pokonać Mielcarza. Po chwili odpowiedzieli łodzianie. Silny strzał z dystansu oddał Budka, jednak Pawłowski pewnie interweniował. W 59. minucie Tadić uderzył głową po dośrodkowaniu Traoré wprost w ręce golkipera gości. Po tej sytuacji napór gospodarzy osłabł. Następna ciekawa sytuacja miała miejsce w 82. minucie, kiedy w pole karne gospodarzy dokładnie dośrodkował Dudu Paraíba, a Krzysztof Ostrowski uderzył głową obok bramki. Chwilę potem w szesnastkę wbiegł Budka i oddał silny strzał, a Pawłowski sparował piłkę na rzut rożny. W 89. minucie po rzucie rożnym piłka trafiła do ustawionego przed polem karnym Freda Bensona, który uderzył obok bramki. W doliczonym czasie gry szansę na zdobycie decydującej bramki miał Ostrowski, ale oddał bardzo niecelny strzał lewą nogą.

5 listopada 2011, 18:00 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-0 Widzew Łódź

Lechia: 24. Wojciech Pawłowski - 2. Rafał Janicki, 4. Sergejs Kožans, 6. Luka Vučko, 3. Vytautas Andriuškevičius - 17. Marcin Pietrowski, 8. Łukasz Surma, 7. Abdou Razack Traoré, 14. Piotr Wiśniewski (76, 19. Fred Benson), 22. Paweł Nowak (61, 20. Lewon Hajrapetjan) - 46. Josip Tadić (86, 10. Tomasz Dawidowski).

Widzew: 13. Maciej Mielcarz - 34. Jakub Bartkowski, 5. Jarosław Bieniuk, 30. Hachem Abbès, 33. Dudu Paraíba - 16. Adrian Budka, 18. Mindaugas Panka, 25. Piotr Mroziński, 77. Souheïl Ben Radhia (86, 8. Princewill Okachi), 20. Przemysław Oziębała (80, 17. Nika Dzalamidze) - 26. Piotr Grzelczak (70, 14. Krzysztof Ostrowski).

żółte kartki: Traoré, Andriuškevičius - Panka.

sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).

hugo - 5 listopada 2011, 19:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ze za takie mecze daja po punkcie! hanba!

Looo - 5 listopada 2011, 19:55:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostry. Mogłeś dać Nam 3 pkt. Ale punkt ok. CACEK DAJ KASĘ PIŁKARZOM !!! RTS.

zola - 5 listopada 2011, 19:55:51 - *.adsl.inetia.pl
Dobry Punkt WIDZEW!!! dzieki pozdro

zkstal - 5 listopada 2011, 19:56:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było 20.000 tys.?

elber - 5 listopada 2011, 19:57:47 - *.superkabel.de
Dramat.Tego nie da sie na trzezwo ogladac.Co sie stalo z Lechia?Zero agresji,zero zaangazowania,jakas wakacyjna pilka.Kolejne punkty uciekly.

wks - 5 listopada 2011, 19:58:14 - *.nat.tvk.wroc.pl
Liczba widzów: 14.234

@tlenik1 - 5 listopada 2011, 19:58:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
łks lepiej

CAW - 5 listopada 2011, 19:59:17 - *.ssp.dialog.net.pl
dobry i punkt na wyjeździe W Widzewie napad potrzebny od zaraz... KLUBEM ŁODZI JEST RTS !!!!!

haha - 5 listopada 2011, 19:59:23 - *.wroclaw.mm.pl
Lepiej 0-1 w Derbach niż 1-0

rebel - 5 listopada 2011, 20:00:04 - *.onlinehome-server.info
remis do przewidzenia. oba zespoly maja problemy w ataku. 4 mecze do konca roku i trzeba jeszcze tylko wygrac u siebie z Korona i Gornikiem oraz powalczyc z Lechem i Wisla i zima spokojna.
W Łodzi tylko WIDZEW!!

arkowiec - 5 listopada 2011, 20:00:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Lechia (puste krzeselka) Gdansk, Lechista gdzie te puchary.

lider - 5 listopada 2011, 20:03:51 - *.93.160.20
Nie przyznawać punktów za remis 0-0. Obie drużyny powinny dostać 0 punktów.

starykibic - 5 listopada 2011, 20:06:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pasjonujący futbol. Za coś takiego powinny byc punkty ujemne. Klubowi władzy ubywa szybko publiczności (po co wam taki duży stadion; będzie świecił pustkami i straszył; na taką miernotę nie znajdziecie chętnych nawet za dopłatą), a ci z nieprawdziwą datą założenia klubu muszą się pocieszac przegraną rywala. Co do tego, kto jest skąd, to bł. Jan Paweł II wypowiedział się na ten temat dobitnie. Gdyby Lechia grała 1/2 tego, ile pisze na swój temat w GW, to byłaby w ChampionsLeague. A tak wychodzi na to, że oprócz stadionu i megalomanii nie ma nic.

SZPARKOWIE - 5 listopada 2011, 20:07:26 - *.xdsl.centertel.pl
Frekfencja najnizsza w sezonie tylko 3 razy wyzsza niz na szparce i tylko 6tys wiecej kibicow od ich rekordu szparkowiec

Gdynia - 5 listopada 2011, 20:07:48 - *.61.13.250
Pompują jeden duży balon-stadion dostali gratis, poparcie polityczne i sponsorskie gratis,dziennikarze zakochani w cudownym klubie robią super propagandę by ludziska walili na super Arenę :-) a tu klops

r.p.Gda - 5 listopada 2011, 20:12:32 - *.181.77.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bedziemy atrakcja z takim stadionem na zapleczu extraklasy Mecz zenada Na dodatek komentatorzy w C+ dostosowali sie do poziomu meczu i co jakis czas lechici lechici brak slow

ss - 5 listopada 2011, 20:15:50 - *.189.167.221
Jak się gra bez napastników to kto ma strzelać?
Benson - 1
Dawidowski - 0
Tadić -0
Ale mimo to dalej grają, bo menago zapłacił.

Irtysz - 5 listopada 2011, 20:16:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
UWAGA...niech klub pokroju Ruchu nie probuje grac w pucharach...DOŚĆ kompromitowania sie polskich druzyn we wstepnych rundach LE...Ruch zajmie miejsce premiowane startem w Europie,przed sezonem wysprzeda najlepszych i bedzie powtorka z przed 2 lat(remisy z malta,i kompromitujace porazki z austria W) NIE dla takich druzyn w pucharach IRTYSZ PAWŁODAR...pamietamy

hihihaha - 5 listopada 2011, 20:25:10 - *.toya.net.pl
ile widzów?

gggggg - 5 listopada 2011, 20:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mógłby napisać ktoś z Widzewa jak radzi sobie SEBASTIAN RADZIO ?? Jak ktos chetny popisać o Widzewie to niech pisze na GG 34143097

Pepo - 5 listopada 2011, 20:35:59 - *.aster.pl
Pół gola na mecz...

lol - 5 listopada 2011, 20:36:01 - *.adsl.inetia.pl
wstydzili się podać liczbę widzów

kosa - 5 listopada 2011, 20:41:57 - *.hutajazz.pl
nie wstydzili... tylko czekaja az donaldinho i jego PR poda jaka to zielona wyspa...heh

wojtek - 5 listopada 2011, 20:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Gdańsku Łódzki Klub Sportowy Widzew Łódź zremisował

tkwm - 5 listopada 2011, 21:03:45 - *.dynamic.chello.pl
na olimpijskiej to sa emocje...dziura

Toy-toy - 5 listopada 2011, 21:05:00 - *.adsl.inetia.pl
Już w przyszłym roku derby Trójmiasta!!!! w I lidze oczywiście. Na nowo wybudowanych stadionach!! Ten w Gdyni i ten w Gdańsku, zwanym Toy-toy Arena

mb - 5 listopada 2011, 21:05:54 - *.ds.pg.gda.pl
Widzów trochę ponad 14 tys. było

arkowiec - 5 listopada 2011, 21:11:55 - *.dip0.t-ipconnect.de
A gdzie jasnowidz Lechista ktory na forum przepowiadal wielka Lechie wielkich (ale tylko) marzen.

SkibiAG - 5 listopada 2011, 21:12:54 - *.dynamic.chello.pl
tkwm - Byłeś,widziałeś ;-)

widownia - 5 listopada 2011, 21:14:57 - *.ip.netia.com.pl
widzów niecałe 13 tysięcy - na taki stadion to słabiutko... Jutro na ostatniej CRACOVII komplet 15.000 biało-czerwonych fanatyków Tylko zwycięstwo CRACOVIO tylko zwycięstwo!

nix - 5 listopada 2011, 21:28:20 - *.ip.jarsat.pl
widzów 14500 - spiker podawał w przerwie, nie kłam krakusie pasiasty

do_widowni - 5 listopada 2011, 21:35:56 - *.adsl.inetia.pl
Znowu nie wpuścicie kibiców Wisły na stadion i będziecie się napinać sami do siebie? I bluzgać na zawodników którzy i tak nie rozumieją co wy śpiewacie? Żenada ta Craxa. Pozdrawiam serdecznie.

kibic - 5 listopada 2011, 21:37:20 - *.adsl.inetia.pl
Kafar już się skończył, w klubie potrzeba zmian.

santa66 - 5 listopada 2011, 21:44:33 - *.dynamic.chello.pl
Gdynia,akurat ty na temat darmowego stadionu nie powinieneś się wypowiadać,bo chyba na swoim podwórku macie z tym większy problemMógłbyś precyzyjniej wyjaśnić co to znaczy,poparcie polityczne i sponsorskie gratis?
arkowiec,a nie chcesz podyskutować o Arce grającej w LM,czy może już grali a ja przeoczyłem?

Pavel_1991 - 5 listopada 2011, 21:44:38 - *.tczew.vectranet.pl
Lechia ma szczęście,że Probierz do Grecji odszedł,krótko mówiać Łks leci z niestety Cracovią..

@starykibi - 5 listopada 2011, 21:44:53 - *.204.126.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
1.Zacytuj dokładnie co powiedział JP II
2.Co do złej daty to fakt powinno być 1909
3.To ty rozładowujesz swoja frustracje po pogromie z Ruchem w temacie o Widzewie

kornik - 5 listopada 2011, 21:51:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu na PGE Remis Arena brak słów na grę i poziom zawodów. Mam tylko pytanie do zarządu Lechii: czy nadal myślą o grze w pucharach, bo mi się wydaje aby czas najwyższy zacząć myśleć o derbach trójmiasta, oczywiście pod warunkiem że Arka nie awansuje

gregorh - 5 listopada 2011, 21:58:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szukam biletu z dzisiejszego meczu

arkowiec - 5 listopada 2011, 21:59:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
santa66 a ile juz bramek strzelila Lechia na nowym stadionie.

arkowiec - 5 listopada 2011, 22:01:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
santa66 jak juz ci tak smieszno z Arki i LM to wyszukaj artykuly co pisano o Lechi jak przychodzil Kuchar.

Lechista - 5 listopada 2011, 22:06:46 - *.2-3.cable.virginmedia.com
arkowiec a gdzie jest arka? miala byc LM a jest sredniak 1 ligi ! haha
Jezeli chodzi o dzisiejsy mecz to nie ma co pisac. Zmiany sa potrzebne od zaraz ! Kafarski OUT ! Bo nie chce zeby byla taka dramatyczna sytuacja jaka jest w arce. Dzisiaj jedynie na + frekwencja ! Jak na miejsce w tabeli oraz sama gre to bardzo dobry wynik. Juz w tym sezonie na amice bylo 11 tys a na Wisle ktora walczy o Mistrza 13 tys wiec jest git. Gdyby pilkarze grali tak jak powinni to i frekwencja by byla min. 18 tys na mecz a tak to teraz skonczy sie na 14-15 tys. No ale wiem, wiem 3.965 jest lepsze na arce ahhahahaahahhha

santa66 - 5 listopada 2011, 22:10:30 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze arkowiec(maqdziarek62),ja wyszukam artykuły o Lechii,a ty wyszukaj te z okresu gdy do Arki przychodził Rysiu K.

PASY - 5 listopada 2011, 22:11:52 - *.ip.netia.com.pl
Lechia nie spinaj się tak, bo prawda jest taka że 14 tysięcy na 40-tysięczniku wygląda żenująco - bez dwóch zdań (ale to wina waszej tuskowej magalomanii) Trzeba było budować mniejszy stadion. A MY dziś do godziny 18 sprzedaliśmy wszystkie bilety 14 tysięcy + 750 dla Wisły, a wielu chętnych Pasiaków musiało obejść się niestety smakiem (u nas przez konserwatora zabytków zmniejszono projektowaną pojemność obiektu z 20 do 15,5 tysiąca) Zważ też na to że Cracovia gra niemal non-stop o utrzymanie, a w komputerowej bazie klubu jest zarejestrowanych łącznie 55.000 fanów (!!) Żegnam chłodno

Lechista - 5 listopada 2011, 22:18:05 - *.2-3.cable.virginmedia.com
pasy a 11 tys na 40 tysiaczniku wyglada imponujaco tak jak w poznaniu? No to sie ciesz, ze bedzie komplet. Derby to derby wiec inaczej nie moglo byc. Wielu pasiakow musialo obejsc sie ze smakiem? to dlaczego nie obchodza sie ze smakiem w innych meczach? Ty tak piszesz jak by na mecze Cracovii zabijali sie o bilety a tak naprawde to tylko jeden mecz wiec ochlon... Zobaczymy ilu kibicow obejdzie sie ze smakiem w nastepnym meczu.

arkowiec - 5 listopada 2011, 22:21:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
santa66 (darek1966) dobrze wiem co pisano o Arce i co pisano o Lechi a ty Lechista juz obudziles sie z agoni i z proroka europeiskich pucharow zamieniles sie w kolowrotek liczacy kibicow.

santa66 - 5 listopada 2011, 22:37:29 - *.dynamic.chello.pl
arkowiec,skoro wiesz co pisano,to podziel się tą wiedzą.Ty naprawdę jesteś na takim poziomie intelektualnym,czy tylko kilka razy w tygodniu udajesz?

Lechista - 5 listopada 2011, 22:56:15 - *.2-3.cable.virginmedia.com
Nie arkowiec, wystarczy ze popatrze na frekwencje arki i pomnoze x4... wtedy wyjdzie dzisiejsza frekwencja Lechii.

drugi arko - 5 listopada 2011, 23:06:57 - *.162.82.177
Tak czy inaczej w pierwszej lidze najwyższą średnią ma Arka.ot co.

kuba - 5 listopada 2011, 23:15:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@santa66
Spojrz na to ze gdansk jest wiekszym miastem niz Gdynia, to po pierwsze . Po dwa... nigdy tu nic nie komentuje ale na poczatku sezonu pisales ze twoja lechia moze powalczy o mistrza Polski . A i co do frekwencji na Arce to zawsze jest okolo 6-7 tysiecy a nie 3 tysiace .
Pozdro dla obiektywnych

do kuba - 5 listopada 2011, 23:38:27 - *.dynamic.chello.pl
6-7 tysi od kiedy? Jak w końcu zaczeliście wygrywać po wtopieniu 1/3 sezonu?

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:44:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Duffo!! Musicie pracować !!!! My Na Wildzie Pracujemy i są Efekty !!! Prawica Nadejdzie !!!

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:45:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spoko spoko zobaczymy ile tych co nie majom Górki bo tam som korty od tenisa przyjedzie do na na Wildę- a ilu bedzie pomagaczy z małych miejscowsci ??????

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:47:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej czemu ten ich estadio sprzedali i teraz grajom na Bałtyku a Stocznia Bałtyk gra na rugby????

A_G - 5 listopada 2011, 23:47:25 - *.dynamic.mm.pl
14000 na stadionie ,a 30400 gdzie,po co taki stadion kto to utrzyma ...Morze DONALD DA KASE...

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:52:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej Duffo Fani zobczycie jak bedzie pełny estadio na Lech -Widzew podobno idom na rekord 50000 chca pobic rekord z 1984 !!! A dziś pokazali Mecz w Historia DTV 1984 5.11.1984 Lech-Górnik Wałbrzych 1-2 na oko mało 8000-10000 lata 80-ste i OKO w grze a wy Kwietniu n Łolimpii 10000 Najazd Dumy Prawicy Legenda!!! Pozdro Duffo!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:53:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej z Górki jesteś bedziesz jutro u nas na Estadio !!! Warta Będzie i Bedzie fajny mecz!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:56:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej gdzie te wasza Górka ??/ I Tak wuj Z Dębca muwil ze Zgoda to Była Tylko z Polonia Bytom !! Jo sie pytom kaj Jest Polonia Bytom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej bedzie Kościerska Brygada z Kartuz i Chojnic czy innych Tczewow!!!!

Nyrolo - 5 listopada 2011, 23:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej jak bedzie skakać to krzykniejcie gdzie jest ta Górka na tenisie pewnego pana z prokomu!!!Pappa !!! Bałtyk Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:00:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej ale Jutro najazd 15 000 pobijecie Rekord Lechii z Kwietnia 1984?????????????????

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:01:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej ale ma być 100% Gdynia a nie fani z miast i miasteczek WLKP!!!!!!!!!!!!!!!!!

sobi - 6 listopada 2011, 0:15:38 - *.ibd.gtsenergis.pl
BUZI i BUVAL wracajcie , bez WAS niema gry kombinacyjnej i bramek!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Buzała Pozdro Sparta Złotów Hard Core Pride i Misiek z Northampton Pozdrawia!! Super Chłopak Pozdro Lech 2 Wielki Talent !!!1125 Pamieta !!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:21:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparta Złotów Old Style Już Wkrótce w Grudniu 2012 1125 w Poznaniu Pozdro Sparta Złotów i trenerzy młodzierzy!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:25:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Złotów to Są Twardziele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:31:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Paweł Buzała Złotów Pride !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 0:34:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.12.2011 1125 Złotów Bogowie i Chwała Buzale!!!!!!!!!!!!Poznań Zparaszamy!!!!!!

65 - 6 listopada 2011, 2:01:06 - *.3s.pl
cos malo ludzi

SYK - 6 listopada 2011, 2:50:53 - *.61.32.221
żółta kartka R.Traore celowa- nie chciał grać przeciwko przyszłym kolegom i kibicom -- pewne info.
p.s. celowa "słabsza" forma to mniejsza kasa dla Lechii, a większa dla Razacka za podpis i kontrakt.

Glounce - 6 listopada 2011, 3:02:48 - *.vgtu.lt
"Trzeci kolejny mecz rozgrywany na PGE Arenie Gdańsk zakończył się bezbramkowym remisem."
A nie CZWARTY? Lechia - Żalgiris Wilno 0:0 ...

krajzel - 6 listopada 2011, 6:03:23 - *.static.sitel.net.pl
chyba ma żadnym stadionie z tak zastraszającą ilością procentowo nie spada frekwencja, przecież 14 tyś w tym Widzew, to przecież w meczach na starym Stadionie LEchii było po 10 tyś i po co tak duży stadion. Coś czuje, że za pół rundy kolejnej to podobnie bęzie we Wrocławiu, Krakowie etc. Stadiony na 18-20 tyś są optymalne dla naszych klubów tych najlepszych z dużych miast, a dla pozostałych 10-14 tyś, a i tak pewnie w 30% by były puste, ale to by jeszcze jakoś wyglądało, a stadion, w którym proporcje są ostatnie i zapełniony jest w 30% to wygląda śmiesznie.

iskra - 6 listopada 2011, 8:41:04 - *.cdma.centertel.pl
A ja sie tak zastanawiam jak by Lechia spadła to co bedzie dalej, maja piękny stadion, tylko że nie sa go w stanie zapełnic nawet w połowie :/

Lukassss - 6 listopada 2011, 9:01:33 - *.wiakom.pl
Stadiona świecił pustkami, az przykro było oglądac ten mecz

amaral - 6 listopada 2011, 9:33:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
stadiony u nas teraz przerastają poziom piłkarzy o lata świetlne. dopóki kluby nie będą sprowadzać dobrych zawodników, to frekwencja będize spadać z meczu na mecz

kibic - 6 listopada 2011, 10:21:27 - *.adsl.inetia.pl
albo dopóki bilety nie będą w normalnych cenach, bo te ceny są takie jak na zachodzie, a w Polsce zarabia się zdecydowanie mniej

asd - 6 listopada 2011, 11:48:01 - *.nplay.net.pl
Polska U-21 jeśli chcemy miec szanse na awans do MME jeśli chodzi o bramkarzy powinna mieć następującą kadrę: W.Pawłowski,D.Mieczkowski,M.Prus
Skorupski i Kurto są nadmiernie promowani i są dość słabi

ŚWLG - 6 listopada 2011, 12:04:48 - *.dynamic.chello.pl
poziom meczu tragedia,powtórze poraz kolejny NAPASTNIK potrzebny od zaraz...
a do płaczków z wioski zza Sopotem,nie spinajcie sie dziewczeta bo to szkodzi na urode i ktory facet pozniej was bedzie chcial???
a pasiak moze sie pochwalic kompletem kibicow bo graja z Wisłą ot co,najciekawszy rywal to i chetni sie znajda...

wwa1911 - 6 listopada 2011, 13:34:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze Widzew, nie dali się szkopkom

fans - 6 listopada 2011, 16:11:25 - *.dynamic.chello.pl
dobrze było kibiców 14 tys wystarczy nie ma takiego hałasu jak na pierwszym meczu z cracovią w głowie szumiało przez tydzień.Co do gry to nie ma komu strzelać goli a szkoda przydało by się teraz wyjazd legią potem 3 mecze u siebie tak że brac sie do roboty a kafar ty coś zmień bo Ciebie zmienią niedługo. Do Boju LECHIO

Fens - 6 listopada 2011, 18:22:38 - *.dynamic.chello.pl
Ale żenada ! w Tym sezonie tylko Górnika ominąłem na żywo i co ? Reszta meczy bez goli (oprócz 1;1 z Craxą...) Na następne się nie wybiorę bo pewnie znowu 0.0 po żenującej grze. Janicki, Benson, Kożans,Tadić - haha, śmiechu warci zawodnicy. Ale tak to jest jak nie ma scoutingu tylko się zaprasza przypadkowych grajków na 2 dniowe testy

needle - 6 listopada 2011, 18:38:58 - *.adsl.inetia.pl
Pisałem już tu 2 razy od początku sezonu i piszę o tym po raz ostatni, że LECHIA może mieć kłopoty z utrzymaniem bez poważnych wzmocnień w przerwie zimowej.
Albo w tym roku, albo w przyszłym.
Może być niemiła niespodzianka i nagle się (niemal) wszyscy zdziwią:
Duże miasto, piękny stadion, doping luminarzy...i degradacja:/
...jak HERTA

sajet - 6 listopada 2011, 19:13:52 - *.unknown.vectranet.pl
kibice jaką lipe robią najładniejszy stadion w polsce a przychodzi ich zaledwie 14 tys... szkoda ze ja nie mieszkam w gdansku by był na każdym meczu

Leopold.Kr - 6 listopada 2011, 19:47:13 - *.centertel.pl
Na to catenaccio już się nie da patrzeć. Niech zwracają za bilety albo żadnych punktów za 0:0.
Sześć bramek w 13 meczach! Co to k... jest?

PoloniaKSP - 6 listopada 2011, 20:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo lubię Widzew, z polskich klubów.

khris - 6 listopada 2011, 23:01:24 - *.elk.mm.pl
To teraz Kafar powinien już mieć honor i odejść!!!

a g - 6 listopada 2011, 23:11:59 - *.centertel.pl
w tojmiescie bez zmiany arka pany!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 23:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Paweł Buzała Lech 2 na Starej Bułgarskiej super Chłopak z Złotowa a jego Guru Misiek i 1125 Bracia!!! Piłkarz Super!!! Szkoda że teraz tłucze gdzieś w Bełachatowie!!! Super Talent !!! Pozdro Buzi i Old Hard Core Style Złotowskiej 1125!!! Podobno To Ziomal Miśka z Northampton City!!! Ale Tam Sa Kibice Super Pozdro Northampton Fans i Misio Guru Hard Core Pride Złotów Style !!! Pozdro Sparta Złotów!!!!!!!!Pozdro Lech 2 Rezerwy na Bułgarskiej Niedziela 11/00 lata 2000-2005 a jakie Mecze Pozdro !!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 23:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej a g padacie papa !!! W Poznaniu na Wildzie Tylko Warta!!! szkoda ze dziś nie bylesz w Poznaniu dramat was i waszych ziomali z landu pappappa was czas minał!!! Pozdro Stary Old Style Bałtyk Gdynia Kibice Kadłuby Pozdro !!!!!!!!!!!

Nyrolo - 6 listopada 2011, 23:59:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej ale macie kryzys !!!papapa !!!Bałtyk Ekipa Zgrana ale Zawsze Jest i Jest Solidna!!!My Na Wildzie Smak 3-2-1 ligi znamy jak Bałtyk !!! Ale Warty coraz wiecej na mieście i Rodzi Sie Solidny Wilda Fans i Fani Oddani od 100 lat !!! Pozdro Kosina i mój Chrzestny Miras Z Rzeżni na Garbarach!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 7 listopada 2011, 0:01:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bałtyk Walczcie !!! Byliście Zawsze i Uszol was Szanował!!!!!!!!!!!!!!!!!

frekwencja - 7 listopada 2011, 13:51:33 - *.wmbp.edu.pl
władcy pomorza o północy ! chyba sztorm na wybrzeżu i żaglówki nuie dopłyneły

A - 7 listopada 2011, 16:44:22 - *.telpol.net.pl
Slabiutko , Traore z taka gra nie ma szans do Legii .Kafarski to chyba czlowiek beton , tylko zerowa frekwencja mogla by tego chlopa odstawic czego Lechii nie zycze .

AG Orunia - 7 listopada 2011, 19:44:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak widać frekwencja wam rośnie
jak to mówił lechista w wywiadzie dla tv Gdańsk "kibicuje lechii i idę na mecz podziwiać stadion, bo chce zobaczyć jak on wygląda"
jak tak dalej pójdzie to wróci wam frekwencja z poprzedniego sezonu - średnia około 5500 widzów czego wam życzę
pozdrowienia z Źółto-niebieskiej dzielnicy Gdańska

Nyrolo - 7 listopada 2011, 23:37:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej orunia byłesz w Poznaniu na Warcie mieliscie miec najazd na zgode a was malutko!!!Pappa !!! Pozdro Kadłuby Bałtyk!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 7 listopada 2011, 23:42:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zieloni Zieloni na Wildzie od 100 lat Kosina Duma Prawicy w Poznania!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 7 listopada 2011, 23:43:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A z Landu było tylko Gniezno i flaga Karwiny!!!!

Nyrolo - 7 listopada 2011, 23:46:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Urodziłem sie na Kosinie na Wildzie Urodziłem sie w Poznaniu i tu Jest Moje Miejsce Mamy Drużynę w Która Wierzemy Od Kołyski aż Po Grób Nasz Ks Warta Poznań Klub !!! Fanatycy z Wildy z Ojca na Syna Zielona Kosina!!! Warta Duma Prawicy w Poznaniu!!!!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 7 listopada 2011, 23:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl