6 listopada 2011, 13:51:21 - euzi
II liga, gr. wschodnia: niedzielne mecze

W jednym z dwóch ostatnich meczów 18. kolejki grupy wschodniej II ligi Motor Lublin zremisował na wyjeździe 1-1 (1-1) z Puszczą Niepołomice. Dopiero w 90. minucie trzy punkty zapewnił sobie za to Pelikan Łowicz, który wygrał z Jeziorakiem Iława 2-1 (1-0).

Pelikan Łowicz 2-1 Jeziorak Iława
Krzysztof Brodecki 19 (k), Robert Łakomy 90 - Remigiusz Sobociński 52 (k)

.
Jedyni (i prawdziwi) ktorzy nie przegrali jeszcze w Polsce meczu ligowego >>> PIWOSZE <<<
.
OKOCIMSKI BRZESKO MOCNY!;]

OrzelekLDZ - 6 listopada 2011, 14:12:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Brwao Robert Łakomy pamieam go gdy gral w Łks-ie barzo solidny obronca. Powodzenia

szymon - 6 listopada 2011, 14:12:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielkie brawa dla Pelikana , sędziowie dramat

AdiRF - 6 listopada 2011, 14:16:06 - *.ssp.dialog.net.pl
OrzelekLDZ - no już nie przesadzaj , że z niego bardzo solidny obrońca był .. po prostu jeden z wielu zapchajdziur z ewentualnymi przebłyskami, słaby sprinter , kontuzjogenny.

olek - 6 listopada 2011, 14:20:46 - *.play-internet.pl
huraaaaaa!!!! Jeziorak przegrał :D Woś to rzeczywiście zaraz po Lewickim najgorszy sędzia, dobrze powiedziane jest dramatyczny

yambo - 6 listopada 2011, 14:23:01 - *.50.143.86
Tylko Stomil oks !!!

Ketald - 6 listopada 2011, 14:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobre wyniki dla Stomilu

FanPelikan - 6 listopada 2011, 14:37:45 - *.lowicz.mm.pl
Brawo Pelikan na przekór sędziemu!!! , warto dodać że Łakomy przed golem poszedł na przebój kiwnął 4 Jezioraków podał do Wyszogrodzkiego ten mu odegrał i zmylił bramkarza . Wg mnie Łakomy spokojnie na I lige by się nadał.
Sędzia Woś do okręgówki!!! Robił wszystko byśmy przegrali!!!

dz - 6 listopada 2011, 14:38:52 - *.fiberway.pl
Brawo Puszcza

ruggel - 6 listopada 2011, 14:49:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znowu Paul, sporo strzela jak na pomocnika

Motorek - 6 listopada 2011, 15:04:03 - *.play-internet.pl
OKOCIMSKI:Ciekawe czy tak samo będziecie grali w drugiej rundzie.

Łowiczak - 6 listopada 2011, 15:14:13 - *.adsl.inetia.pl
do OrzelekLDZ - a ja pamietam jak probowal ganiac Robaka w derbach, probowal bo nie dogonil go chyba ani razu hahahaha. Jezeli bylby solidny to by gral conajmniej w 1lidze nie w Pelikanie ;)

polpol - 6 listopada 2011, 15:16:29 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawi mnie jedno ,czy władze pzpn bedą na tyle inteligentne by zmienić terminarz spotkań na wiosne by zlikwidować pauzy w tej lidze .

czato - 6 listopada 2011, 15:17:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
_ BRAWO PELIKAN!!! mimo ze grali przez 45 minut w 10 ograli Jezioraka - a sedziowie na kurs ponownie - glowny dramat - sypal kartkami jak z rekawa

okocimski - 6 listopada 2011, 15:20:08 - *.dynamic.mm.pl
do mototorek. 2 runda już jest.

Ciarcinio - 6 listopada 2011, 15:38:45 - *.olsztyn.mm.pl
Spoczko wyniki
AVE STOMIL OLSZTYN 1liga 1liga OKS

do polpol - 6 listopada 2011, 15:39:32 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
jakbyś się bardziej ciekawił- to byś zauważył, że runda wiosenna właśnie się zaczęła odpowiedź: nie zmienią !!!

zielony - 6 listopada 2011, 16:08:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o widze ze motor szypko wrucil do domu i zaczynaja sie napinac ekipa motoru w Niepolomicach calkiem niezla ale jak na taka liczbe doping slabiutki aha jeszcze jedno w Niepolomicach tylko PUSZCZA I CRACOVIA

Car - 6 listopada 2011, 16:17:37 - *.xdsl.centertel.pl
Zielony, ty to lepiej bys zrobił jak bys "wrucił" do szkoły, a w niepołomicach zamiast tylko Cracovii i Puszczy to by sie jakaś lepsza szkoła przydała bo jak widze słabiutko to jest u Ciebie z ortografią

kozub - 6 listopada 2011, 16:24:32 - *.tktelekom.pl (*.168.1.8)
brawo PELka-jeszcze motorek i jesteście w 6. Okocimski nie do pokonania. Co z Soleckim, łapie jedynie ogony, a był w tamtym sezonie w podst. składzie ?

zielony - 6 listopada 2011, 16:28:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do car a ty co uczysz w szkole polskiego ps a wiesz wogule gdzie sa niepołomice

Marcin - 6 listopada 2011, 16:39:43 - *.opera-mini.net (*.181.176.182)
WogUle nie wiem, ale w ogóle wiem.

sopel - 6 listopada 2011, 16:46:46 - *.dynamic.chello.pl
brawo Spartakus

norek - 6 listopada 2011, 16:49:32 - *.0.130.231
co wy chcecie od chlopaka on jest w tym''zielony''

Mister - 6 listopada 2011, 17:38:27 - *.opera-mini.net (*.56.94.219)
Okocimski gra piach. Wszystko zawdzięcza sędziom. W meczu w Suwałkach nie istniał ale jak to w każdym meczu sędzia im pomaga. Taki zespół to na środek tabeli 2 ligi a nie awans do pierwszej. Żal

daro - 6 listopada 2011, 19:00:46 - *.181.75.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pelka następny mecz super zagrany BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1234 - 6 listopada 2011, 20:51:00 - *.play-internet.pl
Zapraszam wszystkich na forum Motor Lublin.Tylko tutaj możesz napisać prawdę i zostaniesz z tego forum wyrzucony.To forum prowadzą ludzie którzy mają klapki na oczach.Napisz coś zle a wylecisz z tego forum.Metody PISU.

Do Mistera - 6 listopada 2011, 21:07:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba się trochę zagalopowałeś . W 18 meczach raczej sędzia chyba nie pomógł Okocimskiemu. Jedyna drużyna która nie przegrała żal ci chyba dupę ściska skoro tak na sędziów zwalasz. Okocimski poprostu odstaje od reszty .Jest piłkarsko lepszy jedyny mankament to finanse i baza sportowa. Myślę że Okocimski odpuści na wiosnę

Pasiak - 6 listopada 2011, 22:21:08 - *.acn.waw.pl
Panowie ... Nie wiem czy znacie się troszkę na piłce , lecz przez ostatnie 6 miesięcy Robert Łakomy robi naprawdę robotę w Pelikanie . Jest obecnie najlepszym piłkarzem naszego zespołu . Najpewniejszy jego punkt !!! Zastanówcie się nad jednym - jeśli obrońca strzela bramkę w 92 minucie , gdzie są napastnicy ? Robert śmiało mógłby iść do 1 ligi lecz po co ? Ma swoje lata , gra niedaleko domu ,płacą niezłe pieniądze zawodnikowi więc ... ? Troszkę pomyślcie , a później wypowiadajcie się. Co do samej kasy widać że zawodnikowi nie zależy tylko na PLN ... Swoją postawą w każdym meczy pokazuje swój honor , waleczność !!! Brawo Robert , brawo Pelka !!!

Krakowia - 7 listopada 2011, 9:28:09 - *.244.146.208.ip.tnp.pl
Okocimski to oszuści. Zobaczycie jak na wiosnę beda odpuszczać

sysk - 7 listopada 2011, 9:34:43 - *.adsl.inetia.pl
Mam takie pytanko wie ktos moze co sie stalo z zawodnikiem ktory gral w sokolce ,Robertem Wesołowskim. Ostatnio tylko cos mi sie obilo ze byl w sokolce ktora juz teraz nie istnieje, czy ktos wie co sie teraz z nim dzieje/?