6 listopada 2011, 18:41:44 - slady
Bramka Tomasza Gruszczyńskiego

Tomasz Gruszczyński strzelił gola dla Football 1991 Dudelange w meczu 12. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z CS Pétange. Zespół Polaka rozgromił rywala 10-0 (6-0). Dla Gruszczyńskiego to trzecie trafienie w obecnym sezonie.

6 listopada 2011, 16:00 - Dudelange
Football 1991 Dudelange 10-0 CS Pétange
Sofian Benzouien 5, 15, Stefano Bensi 7, 9, 17, 22, Aurélien Joachim 53, 58, 72, Tomasz Gruszczyński 82

F91 z 24 punktami na koncie jest wiceliderem tabeli.

burak - 6 listopada 2011, 18:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak z San Marino

Brawo - 6 listopada 2011, 18:44:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy Dyzma go sprawdzi w końcu?!

k - 6 listopada 2011, 18:44:57 - *.dynamic.chello.pl
Niesamowity zawodnik. Legenda swojego klubu. 189 meczów i 115 goli. Gratulacje.

Smuda - 6 listopada 2011, 18:54:27 - *.199.45.236
NIE!Po prostu nie pasuje do mojej koncepcsji.Proszy mnie już nie męczyć.Sylekcja ZA-KOŃ-CZO-NA!

ty - 6 listopada 2011, 18:57:58 - *.ostnet.pl
tylko 1 bramka co tak słabo?

qzz - 6 listopada 2011, 19:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było już pare lat temu o tym że reprezentacja Luksemburgu proponowała mu miejsce w składzie, ale musiałby wtedy zrezygnować z francuskiego obywatelstwa. Ale się nie zgodził bo prowadził we Francji interesy biznesowe i obywatelstwo było mu potrzebne

jawor - 6 listopada 2011, 19:08:45 - *.rev.stofanet.dk
do Wisły go !!!

Giovanni - 6 listopada 2011, 19:54:07 - *.play-internet.pl
Do kadry Gruszczyńskiego!!!!!!!!!

marcin - 6 listopada 2011, 20:22:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
on ma nazwisko zaczynajace sie na litere G a smuda jest na literze B wiec troszke cierpliwosci z tym polowywaniem

DENIS - 6 listopada 2011, 20:45:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek

Smuda - 6 listopada 2011, 23:23:49 - *.199.45.236
Tomek, sam meczu nie wygrasz.Obecnie Kuba Błaszczykoski gra regularnie w silnym,niemieckim klubie i to on jest lyderem mojej kadry.Dla mnie najważniejsza jest gra, regularna gra w klubie ! Silnym klubie, a nie z jakiegos Luksemburga unga bunga.

Scalia - 6 listopada 2011, 23:52:40 - *.251.149.89