10 listopada 2011, 19:48:58 - slady
eMME: Audrius Brokas wystąpił w reprezentacji Litwy

Słowenia wygrała 2-0 (2-0) w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Litwą. W drużynie gości 90 minut rozegrał napastnik Wigier Suwałki Audrius Brokas.

10 listopada 2011, 18:00 - Nova Gorica
Słowenia 2-0 Litwa
Robert Berić 23, Dejan Lazarevič 37

żółta kartka: Karolis Urbaitis (Litwa).

sędziował: Lasza Silagawa (Gruzja).

Obrońca Lechii Gdańsk Vytautas Andriuškevičius z powodu nadmiaru żółtych kartek znalazł się poza kadrą meczową Litwy.

Urukhaj - 10 listopada 2011, 20:03:24 - *.toya.net.pl
Ciekawie by było, jakby Malta była trzecia.

cmfan - 10 listopada 2011, 22:32:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego ukraina rozegrala tylko 2 mecze;)

Lenin - 11 listopada 2011, 14:22:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czekają aż inni rozegrają swoje mecze i jeśli nie będą mieć już szans to oddadzą walkowerem - w ten sposób związek zaoszczędzi pieniądze jakże potrzebne na infrastrukturę przed Euro