11 listopada 2011, 14:48:15 - koofel
eMME: Występ Pavle Velimirovicia

Czarnogórzec Pavle Velimirović zagrał w wygranym 4-0 (2-0) spotkaniu z Andorą w ramach eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Bramkarz ŁKS-u zaliczył pełne 90 minut.

11 listopada 2011, 13:00 - Nikšić
Czarnogóra 4-0 Andora
Ermin Alić 8, Stefan Mugoša 9, Stefan Nikolić 51, Marko Vukčević 70

żółte kartki: Miloš Radulović, Stefan Nikolić - Felipe Gonçalves, Àlex Roca, Gilbert Sánchez, Leonel Alves.
czerwona kartka: Joseph Vall (22. minuta, Andora).

as - 11 listopada 2011, 15:34:20 - *.ssp.dialog.net.pl
rrrrrrr jeden z najlepszych Obejrzyj kilka meczów i potem sie wypowiada, brawo Pavle.

AdiRF - 11 listopada 2011, 16:51:18 - *.ssp.dialog.net.pl
A cena rośnie ;)

rrrrrrrr - 11 listopada 2011, 17:54:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@as
zwróć uwagę jakich zdolnych mamy w Ekstraklasie bramkarzy.Nie mówię że Velimirovic jest słaby ale prównując na przykład do Kuciaka,Skorupskiego,Kelemena,Pawłowskiego czy Sapeli to Velimirovic wypada blado.Z pierwszych bramkarzy drużyn Ekstraklasy słabsi od niego są tylko Zajac,Isailovic i ewentualnie Kaczmarek

Mario - 11 listopada 2011, 17:59:37 - *.dynamic.chello.pl
rrrrrrr- czyli Gliwa i Mielcarz są lepsi? Jeśli tak to nie mam pytań

machoUNW - 11 listopada 2011, 18:01:42 - *.cdma.centertel.pl
Jeden z najlepiej zapowiadających się bramkarzy w naszej lidze
Tylko łks

red - 11 listopada 2011, 20:37:01 - *.toya.net.pl
dobra biali, rozumiem ze u was dlugo byla i w zasadzie nadal jest sportowa bida, ale nie robcie z niego od razu najlepszego bramkarza ligi. jest niezly

caw - 11 listopada 2011, 21:49:35 - *.ssp.dialog.net.pl
A mi się podoba ten bramkarz. Jakby poprawił grę na przedpolu to byłby lepszy. Powodzenia