12 listopada 2011, 13:16:44 - Dawid
Panka i Andriuškevičius wystąpili w kadrze Litwy B

Mindaugas Panka oraz Vytautas Andriuškevičius wystąpili w reprezentacji Litwy B w przegranym 0-2 (0-2) meczu towarzyskim z Rosją B. Obaj zawodnicy wystąpili od początku spotkania. Pomocnik Widzewa Łódź przebywał na boisku do 85. minuty, zastąpił go Povilas Leimonas, Andriuškevičius grał w pierwszej połowie, zmienił go Vaidas Slavickas.

12 listopada 2011, 11:00 - Grozny
Rosja B 2-0 Litwa B
Oleg Samsonow 10, Andriej Jeszczenko 41

żółte kartki: Aleksandr Sapieta, Zaur Sadajew - Linas Pilibaitis, Tomas Mikuckis.

sędziował: Igor Jegorow (Rosja).

dfdf - 12 listopada 2011, 14:07:35 - *.xdsl.centertel.pl
istnieje Polska B, nie chodzi mi o część wschodnią polski ale o reprezentacje B w piłce nożnej.

Lenin - 12 listopada 2011, 18:13:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dawniej było kilka meczów naszej reprezentacji jako Polska B lub Reprezentacja PZPN czy coś takiego ale jeśli chodzi o szczegóły to już zadanie dla historyków i statystyków

kell1987 - 12 listopada 2011, 18:44:25 - *.dynamic.chello.pl
ja pamiętam kilka meczów Polski B, na pewno grali ze Szkocją, Anglią i chyba Portugalią. To był jakiś turniej Future Cup czy cos takiego, wyniki były jednak słabe a trenerem bym chyba pan Stefan Majewski

kell1987 - 12 listopada 2011, 18:47:14 - *.dynamic.chello.pl
tu jest coś z 2005 roku ale później też jeszcze grali, tu trenrem był Klejdinst http://www.90minut.pl/news.php?id=303165

kell1987 - 12 listopada 2011, 18:53:32 - *.dynamic.chello.pl
a sorry to co prowadził Majewski to jednak było do lat 23, a jak interesują Was mecze Polski B to wszystkie są tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_mecz%C3%B3w_rep