[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 listopada 2011, 16:54:45 - elenril
Limanovia ukarana walkowerem za mecz Pucharu Polski

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o weryfikacji wyniku meczu 1/8 finału Pucharu Polski Limanovia Limanowa - Wisła Kraków jako walkower 0-3 na niekorzyść trzecioligowca.

26 października Wisła wygrała w Limanowej 2-1, a w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony Dawid Basta, który powinien pauzować za drugą żółtą kartkę.


źródło: własne / PZPN

Grzyw - 16 listopada 2011, 16:55:40 - ip-93.159.45.12.static.crowley.pl
Bo?
P.S. Gdzie jest ORZEŁ?????!!!

tadon - 16 listopada 2011, 16:56:04 - ebk230.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jakieś powody tej decyzji??

wertyl - 16 listopada 2011, 16:57:13 - PC-77-46-18-74.euro-net.pl
no tak, bo wynik 2-1 był zbyt haniebny dla mistrzów Polski, jak tak można było stracić bramkę? Głupio by to wyglądało; to jak już ją sędzia uznał to się załatwiło walkower.

burak - 16 listopada 2011, 17:00:51 - apx24.neoplus.adsl.tpnet.pl
phi u nas juniorow gra nieuprawniony zawodnik i nie zaliczyli walkowera :]

pio - 16 listopada 2011, 17:09:30 - dynamic-78-8-152-136.ssp.dialog.net.pl
kiedy losowanie kolejnej rundy pucharu polski?

Małysz - 16 listopada 2011, 17:15:30 - PC-77-46-105-48.euro-net.pl
Orzeł z Wisły zakończył karierę. Więc nie ma orła.

ja - 16 listopada 2011, 17:27:43 - 84-10-55-201.dynamic.chello.pl
Dajcie spokój. Dawid zagrał i Basta!

JarriEN - 16 listopada 2011, 17:31:47 - ckv140.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak...jakbym on nie grał to wisła by wygrała z 10:0...

Nephentes - 16 listopada 2011, 17:35:18 - 87-206-61-211.dynamic.chello.pl
koniec i Basta! gdzie jest mysikrólik na koszulkach?

KSG - 16 listopada 2011, 17:39:31 - p5B094708.dip.t-dialin.net
Jak sie nie da wrzucic bramkarza do bramki z pilka (Mecz z Jagiellonia), albo przekrecic meczu z Lódzkim KS, to mozna decyzja po meczu zmazac plame straconego gola z Limanovia. Wisla to poprostu nedzny klub oszustow. Ciesze sie ze w derbach Krakowa Craxa ich zniszczyla.

Kozojad - 16 listopada 2011, 17:50:31 - aekq192.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co na to Kozojad z Limanowej?

Neqq89 - 16 listopada 2011, 17:52:55 - host-80-51-12-151.tvkstella.pl
oj dobra już się nie napinajcie Wisłą zagrała najmniejszym nakładem sił jak ja się bije z bratem też go bije żeby poobijać a nie znokałtować

tsw - 16 listopada 2011, 18:08:13 - adfx214.neoplus.adsl.tpnet.pl
mistrzowie zielonego stolika w natarciu

hehe - 16 listopada 2011, 18:11:14 - dynamic-62-87-214-15.ssp.dialog.net.pl
I powiedzmy że limanovia wygrała z wisłą a tu walkower hehe

krata - 16 listopada 2011, 18:24:43 - user-109-243-184-226.play-internet.pl
To Limanovia nie policzyła ile on ma kartek?Amatorstwo!

ja - 16 listopada 2011, 18:35:33 - abkm6.neoplus.adsl.tpnet.pl
Limanovia to klub amatorski a nie profesjonalny wiec to ze nie policzyli to mniej dziwi i nie zmienia faktu ze milicja ledwie z nimi wygrala a na dodatek stracila gola a to roznica trzech klas rozgrywkowych...zal takiego mistrza polski

ckmen - 16 listopada 2011, 18:41:51 - user-109-243-134-71.play-internet.pl
Panowie spokojnie, nie jestem kibicem Wisły ale umiem popatrzeć na to obiektywnie. Działacze Limanovy dali ciała i to przede wszystkim ich wina. Wisła i tak wygrała na boisku, więc to nic nie zmienia.

koksik - 16 listopada 2011, 18:43:06 - 80.50.235.106
Jasne KSG. Wszystkiemu winna Wisła. On namówiła działaczy Limanowi aby wystawili nieuprawnionego zawodnika na wszelki aby mieć pewność awansu w razie porażki. Dziwię się tylko że nie załatwiła sobie sędziego Piaseckiego w najważniejszym meczu sezonu i ten nie podyktował ewidentnego karnego dla niej oraz gwizdnął wolnego dla Craxy(ewidentne wymuszenie Saidiego) z którego ta zdobyła zwycięską bramkę!

do koksik - 16 listopada 2011, 18:45:29 - nat3-135.ghnet.pl
Jaki karny? Chyba w twojej wyobraźni...

trywer - 16 listopada 2011, 18:50:15 - PC-77-46-18-74.euro-net.pl
haha koksik, człowieku co ty za głupoty piszesz na temat meczu z cracovią?

seba - 16 listopada 2011, 18:58:56 - 89-79-99-48.dynamic.chello.pl
Czy ten chlopak sam sobie nie mogl policzyc, ze z Wisla nie moze wystapic? Kiero powinien wyleciec za cos takiego z klubu.

. - 16 listopada 2011, 19:14:58 - 89-76-245-89.dynamic.chello.pl
seba
Myślisz, że zawodnika to interesuje, on chce zawsze grać, w klubie powinna być osoba od tego aby dopilnować ;) Tym bardziej, że to był mecz z Wisłą... w razie wygranej sami by się zdyskwalifikowali :P

Anty PZPN - 16 listopada 2011, 19:16:36 - user-109-243-42-79.play-internet.pl
Niech PZPN zajmie się koszulkami!!!

kabacik - 16 listopada 2011, 19:21:32 - aaia185.neoplus.adsl.tpnet.pl
troche dziwne sytuacje w tym Pzpn ale to juz jest norma (niestety) ale jezeli sedziowie sa tacy wspaniali to czemu do tego dopuscili ale...

Wiślak - 16 listopada 2011, 19:23:30 - 178.182.207.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Coś o Wiśle to zaraz wszyscy rzucają sie do pisania

jan - 16 listopada 2011, 20:11:10 - 77-254-161-64.adsl.inetia.pl
od kiedy to pauzuje sie za dwie kartki

maxi kaz - 16 listopada 2011, 20:14:58 - ds5.uni.lodz.pl (172.16.1.69)
wisła i tak by awansowała

do jan - 16 listopada 2011, 20:21:31 - 89-69-145-198.dynamic.chello.pl
Od czasu jak to obejmuje regulamin PUCHARU POLSKI? W Pucharze jest pauza po 2 żółtych kartkach.

DENIS - 16 listopada 2011, 20:39:12 - aag36.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda nie zasłużyli na to

ksc - 16 listopada 2011, 21:00:38 - 212.244.23.11
widac dalej ze hmmmm "pilkaze" za pieniadze zrobia wszystko
!!!!

on - 16 listopada 2011, 21:11:11 - ip-081030142125.metro-networks.pl
szkoda że to Limanovia a nie Gryf Wejcherowo:P

www - 16 listopada 2011, 21:14:39 - host-89-228-22-174.zamosc.mm.pl
limanovia amatorska? prokop, chlipała czy pyskaty za grosze tam na pewno nie grają ;) teraz amatorki nie ma bo nawet w okręgówce potrafią płacić po ok 2 tys , a kiedyś grali na takim poziomie rozgrywkowym za skrzynkę browara

TP - 16 listopada 2011, 21:19:53 - 77-236-14-65.home.aster.pl
I to po takim czasie dopiero zostało odkryte. Lepiej byście się za sędziowanie wzięli, a nie zawracali sobie gitarę takim czymś, jak i tak 1:2 czy 0:3 to nie zmienia faktu, że są trzy gole.:P

robin - 16 listopada 2011, 21:22:58 - 83.218.98.59
w lidze pauzuje sie po czwartej siodmej i dziesiatej kartce, w pucharach juz po drugiej.mecze gra sie w tak krotkich odstepach czasu ze zawodnik moze o tym nie pamietac.on bierze pieniadze za gre a nie za liczenie kartek.od tego sa inni ludzie.w tym klubie pilkarze do tego pracuja takze pewnie na odpoczynek brakuje czasu a co dopiero na liczenie kartek.

Polak - 16 listopada 2011, 21:52:44 - host-81-190-111-141.gdynia.mm.pl
W meczu się nie dało to PZPN załatwi szkoda gadać w lidze też pomogą zdobyć mistrza!!!

Orzełek - 16 listopada 2011, 22:05:26 - dynamic-78-8-68-213.ssp.dialog.net.pl
Gdzie jest Orzeł?!

Cupiau - 16 listopada 2011, 22:43:59 - user-188-33-230-132.play-internet.pl
Robert przepraszam Cię, wróć. Zwolnienie Cię było błędem. Myślałem, że ledwo wygrywasz Wisłą z trzecioligowcem a to jednak była okazałe zwycięstwo!..

Janek - 16 listopada 2011, 23:33:34 - xt20df.stansat.pl
w razie niepowodzenia Wisly mieli wyjscie awaryjne ;) cwany ten PZPN ;)

simon - 16 listopada 2011, 23:54:34 - dib14.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale kogoś pogięło...
Zeszłoroczny śnieg...
Walkower nic nie zmienia... ale syf...
Ktoś ma mega długi knot. Gratulacje za szybką weryfikację wyniku...

Kielczanin - 17 listopada 2011, 0:17:59 - buf192.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie jest RESZKA?

SkibiAG - 17 listopada 2011, 9:05:11 - 89-69-182-179.dynamic.chello.pl
I tak odpadli... Pewnie cieszą się ,że tak daleko zaszli a pzpn nawet wspomnienia musi zepsuć.
P.S. Póki co to Godło Narodowe pauzuje...

Kaalon - 17 listopada 2011, 9:18:05 - bkr193.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za gadanie o przekręcie, Wisła i tak ten mecz wygrała więc o co ten krzyk nędzne trolle internetowe, jak ktoś napisał walkower nic nie zmienia zrobili to dla świętego spokoju żeby przypadek w późniejszym czasie nie był przedstawiany jako rodzaj precedensu w podobnych sprawach. Ach ludzie ciemni jak tabaka w rogu, ale cóż poradzić.

mieciu - 17 listopada 2011, 19:18:32 - 078088213219.walbrzych.vectranet.pl
Wisła to zawsze musi kręcić ciekawe ile w lidze walkowerów albo bramek ze spalonego uznanych dla wisły. Karne z kapelusza itp Wisła musi być mistrzem i nie jestem z Cracovi nawet nie mieszkam w małopolsce a moja drużyna gra w 2 lidze. ale i tak wszyscy wiedzą że psy muszą wygrać

piotr - 18 listopada 2011, 11:51:13 - host-109-107-19-240.ip.media3.com.pl
Nawet dobrze w tym PZPN pracują tempo jak w F1,premia za szybkie działanie.

Marek. - 18 listopada 2011, 12:39:35 - aaxi214.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Mieciu. I taki właśnie jesteś.. taki właśnie "Mieciu"...

klej - 18 listopada 2011, 16:44:24 - 151.55.204.137
to wyglada jakby sie wisla zabezpieczyla

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas