19 listopada 2011, 20:35:40 - Zakrza
Ligowe zwycięstwo PSV

Drużyna PSV Eindhoven wygrała 3-1 (1-1) w spotkaniu 13. kolejki holenderskiej Eredivisie z vbv De Graafschap. PSV jest grupowym rywalem Legii Warszawa w rozgrywkach Ligi Europy.

19 listopada 2011, 18:45 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 1-3 PSV Eindhoven
Soufian El Hassnaoui 22 - Tim Matavž 11, Georginio Wijnaldum 54, 84

PSV: 1. Andreas Isaksson - 18. Timothy Derijck, 4. Marcelo, 3. Wilfred Bouma, 43. Jetro Willems - 10. Georginio Wijnaldum, 8. Orlando Engelaar, 7. Ola Toivonen - 20. Zakaria Labyad (88, 23. Funso Ojo), 9. Tim Matavž (75, 19. Jan Vennegoor of Hesselink), 14. Dries Mertens (61, 11. Jeremain Lens).

żółte kartki: Jussi Kujala, Yuri Rose, Ties Evers - Jetro Willems, Timothy Derijck.

sędziował: Ed Janssen.
widzów: 12505.

Całe spotkanie w PSV rozegrał były piłkarz Wisły Kraków - Marcelo. Przemysław Tytoń z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową.

Legia rozegra mecz rewanżowy z PSV 30 listopada o 21:05 w Warszawie. Pierwsze spotkanie zakończyło się porażką 0-1 polskiego zespołu.

kot - 20 listopada 2011, 9:45:33 - *.239.0.12
Bramka dla gospodarzy to samobójcza Isakssona. Już złapał piłkę po strzale i ją sobie wepchnął praktycznie.

mister - 20 listopada 2011, 10:23:40 - *.xdsl.centertel.pl
@mo. Chyba tylko dobić sezon-dwa do emerytury. On jest z 1978 rocznika, wielkiej kariery już nie zrobi

Dees - 20 listopada 2011, 10:57:46 - *.dynamic.chello.pl
Musolinski - za to na średnią frekwencję w holenderskiej Eredivisie nie muszą narzekać.

Lenin - 21 listopada 2011, 19:35:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Holendrzy dostaną od Legii solidną lekcję futbolu - myślę że grająca na luzie Legia jest w stanie pojechać ich nawet ze 4:0 i oby bo to zawsze punkty do rankingu i rozstawienie w losowaniu 1/16 (w przypadku zajęcia 1 miejsca)