20 listopada 2011, 18:24:06 - qmichal
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj odbyły się dwa ostatnie tegoroczne mecze II ligi zachodniej. Serię siedmiu kolejnych meczów bez wygranej przerwał Bałtyk Gdynia, który pokonał u siebie Elanę Toruń 2-0 (1-0). W drugim dzisiejszym spotkaniu 20. kolejki Jarota Jarocin bezbramkowo zremisował z Rakowem Częstochowa.

:) - 20 listopada 2011, 18:26:06 - *.dip.t-dialin.net
Elane nie stac na awans, a graja dobrze to teraz na kilogramy mecze sprzedaja Ostatnio Nielba teraz Baltyk. Ale czemu nie maja zarabiac na siebie, takie polskie realia po prostu

domi - 20 listopada 2011, 18:30:43 - *.torun.mm.pl
Gdybyś nie otrzymywał zapłaty przez 3 miesiące to pewnie byś też tak grał!!

:) - 20 listopada 2011, 18:34:09 - *.dip.t-dialin.net
domi, ale ja nie narzekam. Przeciwnie, uwazam ze dobrze ze chlopaki sobie w ten sposob dorabiaja + zaklady u buka do tego. Chodzi mi tylko o to ze widac to golym okiem po prostu. Ale co do graczy Elany, to uwazam ze sprzedanie meczu w ich sytuacji punktowej w lidze jest ok. Awans jest niechciany przez zarzad klubu, bo nie ma kasy, a spadek nie grozi. Z reszta Ruch Radzionkow w ubieglym sezonie robil tak samo. Takie jest prawo wolnego rynku i ok.

zer - 20 listopada 2011, 18:34:56 - *.dynamic.chello.pl
pytanie która ekipa chce awansować napewno Miedź ale czy Tychy obecnie bez stadiony Chojniczanka czy Chrobry chcą awansu do pierwszej ligi tego chyba nie wiedzą nawet ich kibice

:) - 20 listopada 2011, 18:40:10 - *.dip.t-dialin.net
W tych obydwu II ligach bedzie tak ze awansuja 4 kluby ktore chca awansowac bo reszta klubow ktorych nie stac na awans odpusci. Tak samo bedzie ze spadkami jak co roku spadnie ten kto chce dobrowolnie spasc jak np. Ruch WM ostatnio i paru innych.
W II lidze nie ma praktycznie walki, jest tylko odbycie sie sezonu i ustanowienie po kolezensku miedzy klubami kto zagra w ktorej lidze w przyszlym sezonie. Tak to juz jest od ustanowienia tej ligi po dzis dzien

awans - 20 listopada 2011, 18:41:04 - *.cdma.centertel.pl
Bytovia Bytów!

gw - 20 listopada 2011, 18:43:20 - *.bb.online.no
W przyszłym sezonie awansuje Górnik Wałbrzych

h2h - 20 listopada 2011, 18:49:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana - po staremu, wygrać pare meczów dojść do czołówki i potem posprzedawać z jakimiś leszczami byleby awansu nie było (bo wtedy przyjdą nowi, zabiorą miejsce w składzie) hehe. Wyjątkowa drużynka

buc - 20 listopada 2011, 18:50:45 - *.play-internet.pl
Zwycięstwem w stosunku 2:0 Bałtyk zakończył zmagania ligowe w tym roku.
W pierwszej połowie bramkę strzelił kapitan Paweł Król, a po przerwie wynik podwyższył strzałem z rzutu wolnego Marcin Dettlaff.

lop - 20 listopada 2011, 18:51:02 - *.play-internet.pl
A czemu nie w tym ?

Elana - 20 listopada 2011, 18:59:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana nie sprzedaje meczów , sponsorzy się nie wywiązują to zawodnicy nie dostaja pensji i tak tez grają :/

TBG - 20 listopada 2011, 19:01:58 - *.dynamic.chello.pl
ciesza 3ptk Bałtyku szkoda ze wczesniej grali jak patalachy, dzis calkiem dobry meczyk duzo strzalow, oby wiosna byla lpesza niz jesień, Tylko Bałtyk Gdynia !

zok - 20 listopada 2011, 19:05:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jednym z spadkowiczów będzje Górnik Wałbrzych , mecz z Bytowią prawdopodobnie był ich ostatnim meczem w drugiej lidze

nor - 20 listopada 2011, 19:16:50 - *.77.217.24
zok skad masz takiego newsa

marian - 20 listopada 2011, 19:23:49 - *.dynamic.chello.pl
Jesli sprzedali mecz to chyba sami sobie, bo Baltyk nie mial z tym nic wspolnego. Gratuluje piernikom takich grajkow.

kowal - 20 listopada 2011, 19:38:25 - *.dynamic.chello.pl
Na meczu bałtyku dokładnie 89 /osiemdziesiąt dziewięć/ widzów, w tym rodziny piłkarzy. To się nazywa zainteresowanie, ha, ha, ha...
I nie napinać się , że było więcej, bo dokładnie policzone z ulicy...

nielba - 20 listopada 2011, 19:46:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak się ma trenera,który handlował meczami jako zawodnik,to się nie ma co dziwić,że dziś handlują jego zawodnicy.Przecież mają za naśladowce"fachowca"

BG - 20 listopada 2011, 20:22:58 - *.gdynia.mm.pl
Byłem na meczu Bałtyk vs Elana i powiem, że był to bardzo dobry mecz. W wykonaniu Bałtyku na pewno najlepszy w tym sezonie. Szkoda, że na taką grę przyszło czekać do 20 kolejki. Dobra gra w obronie, sporo gry do przodu,walka o każdą piłkę i 2 gole zdobyte przez obrońców. Dziurę w pomocy zatkał dziś trochę Włodarczyk, który dobrze rozdzielał piłki grając defensywnego - jego najlepszy mecz. Dać mu na wiosnę niezłych, ambitnych grajków do pomocy to Bałtyk na wiosnę może grając z takim zaangażowaniem jak dziś przejechać się po każdej ekipie tej śmiesznej, słabej ligi, w której każdy może wygrać z każdym

Piernik - 20 listopada 2011, 21:02:19 - *.centertel.pl
Szacunek dla pilkarzy Elany za to, ze mimo wszystko sa wysoko w tabeli. Nie dostaja pensji, premii a zawodnikow wyrzucaja z mieszkan bo klub nie placi! Chlopaki glowa do gory !

Olimpia Gr - 20 listopada 2011, 21:41:30 - *.smgr.pl
Brawo Bałtyk!!!!!!!!!!

kuki - 20 listopada 2011, 22:28:46 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Myślę, że o sytuacji w klubach wiele powie zimowe okienko transferowe.

djmacko - 20 listopada 2011, 22:39:43 - *.Skarbowcow.korbank.pl
miedzianko walcz dalej o awans! beda derby z kretami;-)

Santa Mo - 20 listopada 2011, 23:05:15 - *.gdynia.mm.pl
Włodarczyk dziś najlepszy. Zawsze byłem zdania ze im starszy piłkarz to bardziej do tyłu. Fajnie że na koniec zwycięstwo, porządki i walka o utrzymanie która mam nadzieje sie szybko skończy osiągając odpowiednią liczbę pkt. Wesołych Świąt.....

EMZetKaeSi - 21 listopada 2011, 13:36:58 - *.adsl.inetia.pl
Vicemiszcze jesieni Chrobry!

jakas1 - 21 listopada 2011, 18:53:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Bałtyk ma mniej porażek od Elany, a jest 10 miejsc niżej. Ostatnie w tabeli Zagłębie ma nie mniej goli strzelonych od obu liderów.