5 grudnia 2011, 21:44:09 - slady
Ligowa wygrana Hapoelu

Hapoel Tel Awiw wygrał 3-0 (0-0) w spotkaniu 14. kolejki izraelskiej ekstraklasy z Maccabi Hajfa. Hapoel jest przeciwnikiem Legii Warszawa w grupie C Ligi Europy.

5 grudnia 2011, 19:50 - Tel Awiw-Jaffa (Itztadion Bloomfield)
Hapoel Tel Awiw 3-0 Maccabi Hajfa
Alroey Cohen 49, Omer Damari 52, Toto Tamuz 90

Hapoel: Apoula Édel - I'yad Hutaba, Walid Badir, Bevan Fransman (36 Shay Abutbul), Omri Kende - Nosa Igiebor, Avihay Yadin, Roei Gordana (71 Mahmoud Abbas), Omer Damari, Alroey Cohen (78 Salim Tuama) - Toto Tamuz.

widzów: 14500.

Legia wygrała 3-2 w pierwszym meczu z Hapoelem. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegranie 15 grudnia w Tel Awiwie.

qali - 5 grudnia 2011, 21:48:13 - *.100.foxnet.com.pl
emocjonujaca druga polowa meczu,
gol Cohena stadiony swiata,
akcja na 3-0 bardzo ladna,
sporo setek nie wykorzystanych

burek - 5 grudnia 2011, 22:02:13 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
jakby nie gol Radovicia w ostatnich minutach meczu na 3-2 to prawdopodobnie Hapoel by awansowal

qaz - 5 grudnia 2011, 22:22:46 - *.dynamic.mm.pl
hapoel jest dosyc mocny, po prostu mieli duzo pecha w lidze europejskiej

kazik - 5 grudnia 2011, 22:23:20 - *.130.197.7
Na wyjeździe niedaje szans żadnych Legii bo awans maja i zleja to spotkanie a Hapoel powalczy o honor ... choc jako kibic Polski wierze w kolejne pkt do rankingu ;)

pionek - 5 grudnia 2011, 23:57:34 - *.leaseweb.com
@burek zgadzam się. Jakby był remis Legia miałaby 7 pkt a Hapoel 5 i wygrałby ten mecz o wszystko. Zresztą Hapoel jest 66 w rankingu a Legia 143 więc wiadomo kto jest niezadowolony Ale na swoim stadionie w LE 2 mecze przegrali po 0-1 więc liczę na powtórkę ze względu na nasz ranking.

muminos - 6 grudnia 2011, 6:17:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak byłoby pięknie jakby "w grupie C Ligi Europy." mialo linka do strony z tabelka

Lenin - 6 grudnia 2011, 10:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Izraelu już podglądają Legię - 3 tygodnie temu izraelska telewizja wykupiła prawa do transmisji meczy naszej Ekstraklasy - czy Redakcja zna jakieś szczegóły ?