10 grudnia 2011, 20:35:28 - qmichal
Ligowa wygrana FC Twente

FC Twente wygrał w meczu 16. kolejki Eredivisie z NEC 2-0 (0-0). Zespół z Enschede będzie ostatnim rywalem Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy.

10 grudnia 2011, 18:45 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 2-0 NEC (Nijmegen)
Luuk de Jong 57, Nacer Chadli 73

Twente: Nikołaj Michajłow - Roberto Rosales, Peter Wisgerhof, Douglas, Dwight Tiendalli (62 Bart Buysse) - Emir Bajrami (46 Marc Janko), Denny Landzaat (79 Willem Janssen), Wout Brama, Nacer Chadli, Ola John - Luuk de Jong.

sędziował: Danny Makkelie.

Twente zajmuje drugie miejsce w tabeli. Wisła Kraków przegrała 1-4 na wyjeździe z Holendrami w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami. Rewanż odbędzie się 14 grudnia o 21:05 w Krakowie.

benny - 10 grudnia 2011, 20:45:49 - *.aster.pl
a niech sobie nawet wisła z nimi przegra i odpadnie, kogo obchodzi jakaś liga europy, w której pieniądze, prestiż i zainteresowanie są dużo mniejsze niż w lidze mistrzów. żal mi kibiców, którzy spinają się na le.

DENIS - 10 grudnia 2011, 21:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła przegrała
Dragan ma wstrząs mózgu
Twente wygrało
Kiepsko to wróży na ostatni mecz

qali - 10 grudnia 2011, 21:24:13 - *.100.foxnet.com.pl
18 mecz z rzedu bez porazki liczac wszystkie rozgrywki oraz 11 z rzedu bez porazki w lidze.

Czarek - 10 grudnia 2011, 21:26:13 - *.opera-mini.net (*.113.215.254)